E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdoğan Devleti mi?

Saray Başdanışmanı Türkiye Cumhuriyeti lağv edilecek demiş! Yerine RTE Devleti kurulacak dememiş. AP’lilerin bu söylemleri yeni değil. Cumhuriyet için “90 yıllık reklam arası”, "Prangalardan kurtuluyoruz”, “AK Parti sayesinde Türk olmaktan kurtulduk”, "Türklüğün hiç bir faydasını görmedim”, "Yeni bir devlet kuracağız”

Polis 3 Kişiyi Gözaltına Aldı

15 Nisan 2018 - Dün sabah saatlerinde Boyabat Yıldız mahallesi ve Karacaören köyünde evlerinde ölü olarak bulunan 2 genç sonrası Polis inceleme başlattı.

Sinopspor BAL'da yola devam!

Sinopspor bu sezon olduğu gibi 2018-209 sezonunda da Bölgesel Amatör Lig’de Sinop'u temsil edecek.

Sosyal Alanlar, Muhbirler

Batı doğu arası ajanlar krizi gündemde iken, Türkiye’de sinsi ve gizli ajan, muhbir kimler sorusu tartışılmıyor. Peki ama neden?

Muhteşem Konsere İlgi Yoğundu

Sinop Balkan Türkleri ve Mübadele Derneği, Sinop Belediyesi ve Samsun İlkadım Belediyesi İşbirliği ile düzenlenen ve İlk Adım Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu tarafından Bahar Konseri Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda gerçekleşti.

Sinop Ülkü Ocakları konserine büyük ilgi

Sinop Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen konser büyük bir katılımla yapıldı.

Hasan Yavaş vefat etti

Erkeç Köyünden, Hasan Yavaş vefat etti.

Abdurrahman Kanber vefat etti

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi ameliyathane teknisyeni, Abdurrahman Kanber vefat etti.

Ameliyathane Teknisyeni Abdurrahman Kanber Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti


İYİ Parti Boyabat Teşkilatı Basın Açıklaması

Bugün (14 Nisan 2018 Cumartesi) sabah saatlerinde, ilçemizde yaşayan iki gencimizin ani ölüm haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız...

CHP’li Karadeniz: Sinop Turizmi Daha Çok Desteklenmeli

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, “Biz Sinoplular, doğal, kültürel ve tarihi zenginliklerimizi kaybetmek değil, kazanmak istiyoruz. Ülkemiz kazansız istiyoruz. Bu nedenle turizm yatırımlarımıza hız ve önem vermeli, Sinop’umuzun turizm şehri hedefine kısa zamanda ulaşması için daha çok katkı sunmalı ve desteklemeliyiz” dedi.

Sinop MHP, Bahçeli'yi mecliste ziyaret etti

Sinop MHP il ve ilçe yönetimleri mecliste, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.

Görgülü Kuşlar Gördüğünü İşler

Kız annesinin yanında, tencerenin başında, nakışı kasnakta; oğlan babasının yanında, tarlanın kaşında, kürek omzunda büyürmüş.

İki Genç, İki Farklı Evde Ölü Bulundu

14 Nisan 2018 - Boyabat Yıldız mahallesi ve Boyabat Karacaören’de ikamet eden iki genç, bu sabah saatlerinde evlerinde ölü bulundu.

Gel Vatandaş Gel !.....

2016 yılının son demlerinde dolar freni patlayan kamyon gibi son surat bir hızla tırmanışa geçti. Bu gidişattan muzdarip olan bazı vatandaşlarımız da’’ Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır’’ diyerek büyük bir fedakarlık örneği sergiledi. Ama ne fedakarlık, inanın ki Çanakkale yanında sönük kalır diyebilirim

Şehitlerimiz, Vatanımızın ve Milletimizin Bekasının İsimsiz Kahramanlarıdır


Anadolu Yıldızlar Ligi Sinop İl Karması Basketbol Kız Takımı Türkiye Finallerinde


Sayın Karadeniz, Boyabat Anadolu Lisesi ne kadar önemlidir?

Geçtiğimiz günlerde yapılan "Nitelikli Okul" açıklaması üzerine Sinop CHP milletvekili Barış Karadeniz, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir mektup yazarak, Sinop Merkezde yer alan Sinop Anadolu Lisesinin, Sinop halkı için önemli olduğunu belirtmiştir.

Türkiye'de Son 10 Yılda 9 Milyon 361 Bin 941 Konut Satıldı

Türkiye’de 2008 ile 2017 yılları arasını kapsayan son 10 yılda, 9 milyon 361bin 941 adet konut satışı gerçekleşti. En çok konut satışı ise 1 milyon 904 bin 919 ila İstanbul’da yapıldı. İstanbul’u 1 milyon 232 bin 571 satışla Ankara, 579 bin 958 satışla İzmir takip etti.

Sinop'a “Nitelikli Haksızlık” Yapıldı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop’un köklü ve başarılı okullarının “nitelikli okul” kapsamına alınmaması üzerine Milli Eğitim Bakanlığı’nda girişimlerde bulundu. Karadeniz, “Sinop’a haksızlık yapılmasını istemiyoruz” dedi.

“Miraç Yükselişimiz Olsun”

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Miraç Kandili İle İlgili Açıklaması

Döndü Sarı hanımefendi vefat etti

Aşağı Ören Köyünden, Merhum Mehmet Sarı'nın hanımı, Metin, Mehmet ve Hüsamettin Sarı'nın annesi, Orta çarşı esnaflarından Murat Sarıdoğan'ın ablası, Döndü Sarı hanımefendi vefat etti.

Siz Kimin Torunlarısınız?

Bundan 45 yıl önce ilk okul öğretmenim bize şöyle demişti. “Çocuklar size Atatürk ne yaptı diye sorarlarsa; KURTARDI MEMLEKETİ, KURDU CUMHURİYETİ, TÜRK MİLLETİNE SAĞLADI EBEDİ HÜRRİYETİ dersiniz” demişti.

İyi Parti Gerze Gençlik Teşkilatı Oluşturuldu

“Ey Türk Gençliği” çağrısına kulak veren gençler ilk kıvılcımı yaktı.

Sinop Müftülüğü'nde Devleti Zarara Uğratanlar Barış Karadeniz'in Takibinde


Adnan Menderes Bulvarında Kaza

11 Nisan 2018 Çarşamba günü Adnan Menderes Bulvarı, Erbaş Şekerleme karşısında küçük çaplı kaza meydana geldi.

CHP’li Karadeniz: Müftülüğün Kasasından Çıkan Tek Kuruşun Hesabı Verilebilir Olmalıdır


Kanserde Erken Teşhis Hayat Kurtarır Temalı Yürüyüş Etkinliği

Kanser günümüzde önemli bir halk sağlığı sorunu olup gündemdeki yerini korumaktadır.

İktisat Araştırma Vakfı’ndan Sinop Üniversitesine Tez Ödülü

Sinop Üniversitesi Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Yağmur Sağlam, İktisat Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen “2017 yılı Ünal Aysal Tez Değerlendirme Yarışması”nda Doktora Tezi dalında ödüle layık görüldü.

Milli İstihdam Seferberliği +2 İstihdam Hedefi Toplantısına Yoğun İlgi

Boyabat’ta Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü tarafından “Milli İstihdam Seferberliği +2 İstihdam Hedefi ” konulu toplantı Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Sinop Havalimanı “Düşey Kılavuzunu” Bekliyor

DHMİ uzmanları ile görüşen CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, ILS Glide Path (süzülüş hattı belirleyici – düşey kılavuz ) adı verilen bir sistemin Sinop Havalimanına kurulduğunu, doğru sinyal vermesi için çalışmaların yetkililerce sürdürüldüğü bilgisini verdi.

Mustafa Özçetin vefat etti

Çatpınar Köyünden, Yıldız Mahallesinde oturan Kadostrodan emekli Nedim Özçetin ve Merhum Muhasebeci Sami Özçetin'in babası, Orta çarşı esnaflarından, Hafız, Mustafa Özçetin vefat etti.

KUZKA Yeni Hizmet Binası’nda Hizmete Başladı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), 2018 yılının Mart ayında yapımı tamamlanan Kuzeykent Mahallesi’ndeki yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Dörtyol’da Trafik Kazası 1 Yaralı

11 Nisan 2018 - Saat 22.10 sıralarında Boyabat Dörtyol'da otomobil motosiklete çarptı. Yaralanan motosiklet sürücüsü 112 ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarruflarına el koyacak paniği!

Döviz kurlarının sürekli yükselişi, Suriye’deki karışıklık, yok pahasına satılan şeker fabrikaları, sıcak paraya ihtiyacı olan iktidarın oraya buraya saldırması, yazılı ve görsel medyada ülke ekonomisi üzerine olumsuz yapılan yayınlar, ABD Başkanı Trump’ın Rusya’yı füzelerle tehdit etmesi, savaş tahlikesi vatandaşları paniğe yöneltti.

Yoldan Çıkan Traktör Römorkla Ters Döndü

11 Nisan 2018 Bugün saat 13.30 sıralarında Boyabat Bektaş köyü mevkinde Traktör kontrolden çıkarak devrildi.

Sami Parlar vefat etti

Muratlı Köyünden, yumurtacı Satılmış Parlar'ın babası, Sami Parlar vefat etti.

Sinop'ta ekmek zamlandı

Sinop’ta ekmeğe yüzde 25 zam geldi.

Sinop’taki Nitelikli Okullar Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı, “Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Yapılacak 2018 Yılı Merkezi Sınav Başvuru ve Uygulama Kılavuzu” ile sınavla öğrenci alan okul listeleri ve kontenjan tarihlerini açıkladı.

Remzi Sarı vefat etti

Göve Köyünden, Yıldız Mahallesinde oturan, Kemal, Hülya, Mustafa ve Hasan Sarı’nın babası, Remzi Sarı vefat etti.

Türk Sanat Müziği Bahar Konserine Tüm Sinop Halkı Davetlidir

Sinop Balkan Halkları ve Mübadele Derneği Sinop Belediyesi, Samsun İlkadım Belediyesi İşbirliği ile 15 Nisan 2018 Pazar akşamı saat: 20.00’de Sinop Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonunda “Türk Sanat Müziği Bahar Konseri” düzenleneceği belirtildi.

YEDAŞ Akıllı Şebekesi Siber Güvenlik Önlemleri ile Daha Güvenli

Dijital dönüşümün yaşandığı günümüzde elektrik dağıtım şirketlerine yönelik siber güvenlik tehditlerinin artmasını dikkate alan YEDAŞ, elektrik dağıtım şebekesini, siber saldırılara karşı korumak amacıyla “Akıllı Şebekede Siber Güvenlik Standardizasyonu” projesini hayata geçiriyor.

Asider, Hamburg yönetimini belirledi

Avrupa Sinoplular Derneği (Asider), bölgelerdeki şubeleşme çalışmalarına Hamburg’da devam etti.

Sinop-Boyabat yolunda örtü yangını

Sinop-Boyabat eski karayolu üzerinde meydana gelen örtü yangınında yaklaşık 3 dönümlük bitki örtüsü zarar gördü.

Türkeli Çatak Kanyonu'na cam seyir terası yapılacak

Türkeli’nin Çatak köyleri bölgesinde bulunan ve geçen yıl tabiat parkı olarak tescil edilen Çatak Kanyonu'na cam seyir terasının yapılacağı bildirildi.

Döndü Aslan hanımefendi vefat etti

Saraydüzü Bahşaşlı Köyü, Zeyve Mahallesinden, Rahmi Aslan’ın hanımı, Döndü Aslan hanımefendi vefat etti.

Başkan Orhan Çakır’ın seçim sonrası mesajı

Bilindiği üzere 1 Nisan 2018 Pazar günü Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yapıldı.

TOBB Nefes Kredisi başlıyor

TOBB Nefes Kredisi 2018
Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

Sinop TSO meclisine kimler girdi?

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası'nın (STSO) meslek komitesi ve meclis üyesi seçimlerinde önümüzdeki dönemde görev yapacak 27 kişilik TSO meclisi belirlenmiş oldu.

Tetikçi İspiyoncular

Kullanıma elverişli insan her toplumda vardır. Dün de vardı, bugün de var, yarın da varolacaktır. Toplumda değişik insan tipleri vardır. Biyolojik yapıları farklı olduğu gibi, aldıkları eğitim, sosyal çevre, statü, kariyer, kişilik farklılaşmasını getirir. Toplumda her bireyin ayrıklaşan kişilikleri, çeşitlilik oluşturur.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Darbenin Kötü Kokuları Devam Ediyor


Fitness Club’tan 23 Nisan’a özel %23 indirim fırsatı...


24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından kaçış seçimidir !


İbretle Okuyunuz!


Erfelek'te Öğretmenlere Vefa


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Otizm Spektrum Bozukluğu Nedir?


Sosyal Alanlar, Muhbirler


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Karınca'dan mektup var


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:942311 DtGaNi

* ANASAYFA *