E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

İnce, paçaları sıyırıp deniz kenarında yorgunluk attı

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kastamonu mitinginin ardından gittiği Sinop'un Korucuk Köyün'de sahilde çıplak ayakla yürüdü, günün yorgunluğunu attı.

Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Yetenek Sınavı ile Öğrenci Alacaktır


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları

Metal Yorgunluğu, Sürekli olarak çalışan veya belirli bir yükün sürekli uygulanması sonucu metal malzemelerin istenilen dayanma özelliğini kaybetmesi olarak açıklanır.

İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kadir Gecesi İle İlgili Açıklaması

Rahmet ve arınma iklimi olarak Rabbimizin insanlığa hediye ettiği, ruhun aşk ve tevekkülle, kalbin iman ve sabırla dolmasına vesile olan mübarek Ramazan-ı Şerifin, sayılı günlerini tamamlamaya adım adım yaklaşmaktayız.

İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimşek: Bu sefer TAMAM inşallah!


Cephanelik Değil Ev!

8 Haziran 2018 - Sinop İl Jandarma Komutanlığı bağlı ekipler tarafından Sinop Türkeli İlçesine bağlı, Kayabaşı Köyünde bir eve yapılan operasyonda ruhsatsız silah ve mühimmat ele geçirildi.

Hamide Turhan hanımefendi vefat etti

Darıözü Köyünden, Ali ve Mustafa Turhan'nın annesi, Hamide Turhan hanımefendi vefat etti.

Sinop MHP diyor

Sevgili hemşehrilerim  MHP olarak biz, ülkemiz ve milletimiz için yapılabilecekleri, yapılması gerekenleri net söyledik. Ve bu söylediklerimizde hiç yanılmadık. Ahdimize sadık kaldık.

Hacı Havva Erbaş hanımefendi vefat etti

Kozkule Köyünden, Hacı Hüsnü Erbaş'ın hanımı, Çarşı esnaflarından Şekerci İrfan, Muhsin, Murat ve Harun Erbaş'ın annesi, Hacı Havva Erbaş hanımefendi vefat etti.

Bakan Gelmeden Müjdesi mi Geldi?

8 Haziran 2018 - Sinop Merkez ilçesi 5. derece yatırım bölgesinden çıkartılarak, 2. derece yatırım bölgesine düşürülürken, Boyabat 6. derece yatırım bölgesinden çıkartılıp, 3. derece yatırım bölgesine düşürüldü.

Boyabat Kültür Merkezi Önünde Motosiklet Yandı

Boyabat Kültür Merkezi önünde 7 Haziran 2018 Perşembe akşamı saat 23.30 sıralarında motosiklet yandı.

Bahçeli'den AK Parti Sinop Adaylarına Gönderme !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz hafta Sinop'ta ortaya çıkan "İttifak Çatlağı" hususunu sert bir dille eleştirerek, " Aramıza nifak sokamayacaksınız" dedi.

Çukura düşen buzağı itfaiye tarafından kurtarıldı

Sinop’ta 5 metrelik çukura düşen buzağı itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Boyabat TSO Önemli Duyuru (7143 sayılı Yapılandırma Kanunu)

18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun ile kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidat borçlarına yeniden yapılandırma imkânı gelmiştir.

İYİ Partililere Emekçiler Yakın İlgi Gösterdi -2

24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak seçimler için İYİ Parti temposunu kesmeden Boyabat’ta çalışmasına devam ediyor.

İYİ Partililere Emekçiler Yakın İlgi Gösterdi -1

24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak seçimler için İYİ Parti temposunu kesmeden Boyabat’ta çalışmasına devam ediyor.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Açıldı

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın katılımı ile açıldı.

CHP’li Karadeniz Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, karne heyecanı yaşayan öğrencilere seslendi. Karadeniz, “Karnenize yazılan notlar ne olursa olsun; çalıştığınızda başarılı olacağınıza dair inancınızı, umudunuzu ve yapabileceğinize dair güveninizi hiç kaybetmeyin” dedi.

Yağmur Nedeniyle Göle Döndü

6 Haziran 2018 Çarşamba günü ikindi vakti yağan şiddetli yağmur Boyabat Küçük Sanayi Sitesi'nin aşağı kesimini, alt yapı yetersizliği nedeniyle göle çevirdi. Bazı ağır tonajlı vasıtalar Küçük Sanayi Sitesinin içine girmek isteyince çamura gömüldü ve vinç yardımıyla kurtarıldı.

Gerze'de Kamyonet ile otomobil çarpıştı 1 yaralı

Gerze ilçesi sanayi sitesi istikametinde peş peşe seyir eden kamyonet ile otomobil çarpıştı. Meydana gelen kazada otomobil sürücüsü araçta sıkıştı.

Her canlı bizim için çok önemlidir

Sinop Merkez Kiraz tepede henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı otluk alanda yangın çıktı. Sinop İtfaiyesi ekipleri yangına anında müdahale ettikten sonra alevlerin için de bir canlıyı fark eden itfaiye personeli Yakup Gül kaplumbağayı yanmaktan son anda kurtardı.

Farklı bakış!

Sinop’ta AK parti’de büyük oy kaybı yaşanıyor.

Sinop ASKF’dan Sinop Valisi Şakalar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde 10. Olağan genel kurulu yapılan Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayhan Özhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Sinop Valiliğine atanan Köksal Şakalar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Boyabat Esnafını Ziyaret Etti-3

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Ceyhan Demir ve Sezgin Şimşek, Sinop il, Boyabat İlçe Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Boyabat esnafını ziyaret etti.

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Boyabat Esnafını Ziyaret Etti-2

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Ceyhan Demir ve Sezgin Şimşek, Sinop il, Boyabat İlçe Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Boyabat esnafını ziyaret etti.

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Boyabat Esnafını Ziyaret Etti-1

İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayları Ceyhan Demir ve Sezgin Şimşek, Sinop il, Boyabat İlçe Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Boyabat esnafını ziyaret etti.

Saadet, adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Sinop İl Başkanlığı tarafından aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Karadeniz: Vatandaşın Canı, Seçim Propogandasında Önemlidir

CHP Sinop Milletvekili ve Milletvekili Adayı Barış Karadeniz, seçim propagandası yapan tüm partileri vatandaşların can ve mal güvenliğine karşı duyarlı olmaya davet etti. Karadeniz, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği siyasi propagandadan çok daha değerlidir.” dedi.

Başkan Ali Çöpcü; İlk Günkü AŞKLA Çalışıyoruz...

AK Parti Sinop İl Başkanlığı ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Ahmet Selçuk vefat etti

Emekli öğretmen Merhum Muharrem Selçuk ve Hüseyin Selçuk'un babası, Oto galerici Telloğ Mustafa Çelik'in kayınpederi, İtfaiyeden Emekli, Ahmet Selçuk vefat etti.

İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimşek’e Sanayi Esnafından Yoğun İlgi


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL

Şahin Pasta ve Simit Sarayı'ndan Ramazan ayına özel ve güzel kampanya, son 10 güne özel 1 kğ Cevizli baklava 25 TL, evet evet yanlış duymadınız, Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda son 10 güne özel 1 kğ cevizli baklava 25 TL.

Üzerinden 3 Tabanca Çıktı…

5 Haziran 2018 - Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yaptıkları arama ve kontrolde üzerinde 3 adet tabanca taşıyan şahsı yakaladılar.

16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye’de gelinen nokta İFLAS

Enflasyonda son 15 yılın en kötü tablosunu yaratan bu hükümetin ücretlerin erimesinden de sorumlu iktidar, hala halkın karşısına çıkarak seçim vaatlerinde bulunmasının ibret verici ve….!

“Çevreyi Korumak İnsanlığın Sorumluluğudur”

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’ 5 Haziran Dünya Çevre Günü mesajında, “Vatandaşlarımızın cennet vatanımızın doğal zenginliklerini hak ettikleri güzelliklerle yaşamalarını, gelecek nesillerimize temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakacak duyarlılıkları göstermelerini diliyorum” dedi.

Sağlıklı Güçlü Toplum

Türkiye’de insanlar, cinnet halindedir. Paranoid şizofren ve epilepsi olanlar etkili ve yetkili. Medya; cinayet, tecavüz, hırsızlık adam kayırma kollama savunma veya nefret suçlarının değişik örnekleri ile dolu. Hemen herkes; televizyon ekranlarında ya da gazete sayfalarında yer alan olayları izledikçe, vay be, ya öyle mi, hayret sözcüklerini söylüyor.

Söz veriyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, iktidarlarında Sinop ve Akkuyu nükleer enerji santrallerini uluslar arası yükümlülükler dahilinde iptal edeceklerini bildirdi.

Müsiad Sinop Temsilcilik Başkanlığına Cengiz Tokmak atandı

MÜSİAD Genel merkez teşkilatlanma birimi ve yönetim kurulu tarafından Sinop Temsilciliğine AK Parti 25. Dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak atandı.

5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun...

Gençlere ve çocuklara çevre bilincini aşılamak için onları Bisiklet İle Tanıştırın.

Teknoloji Bağımlılığı Konferansı

5 Haziran 2018 Salı günü Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde gerçekleştirilecek olan Teknoloji Bağımlılığı Konferansına tüm halkımız davetlidir. Saat 14.00'de valilik meydanında araçlar hareket edecektir.

Ve karar çıktı!

12 Mayıs 2016 Tarihinde Sinop’ta “ Bu zamanın sabrı” isimli konferans vermek için şehre gelen Sosyal doku Vakfı başkanı ilahiyatçı Nurettin Yıldız, Sinoplular tarafından protesto edilerek şehre sokulmamıştı.

İş Makinesi ve Traktör Kaza Yaptı 1 Yaralı Sevk Edildi

3 Haziran 2016 - Saat 15.30 sıralarında bir tuğla fabrikasında ekskavatör ile traktör trafik kazası yaptı.

Motosiklet Kazası 1 Yaralı

3 Haziran 2018 - Boyabat Adnan menderes bulvarından bir Motosiklet kontrolden çıkınca trafik kazası meydana geldi.

İstanbul’da 39 ilçede, İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabatlı hemşerimiz, kendisine yapılan saldırının perde arkasını anlattı


Hüseyin Küçük Muhtar Adaylığını Açıkladı

İlçemiz Küçük Sanayii Sitesi Esnaflarından Hüseyin Küçük, 2019 yılında yapılacak Yerel Seçimlerde Çamlıca Mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Yazıklar Olsun Size!

3 Haziran 2018 - Boyabat belediyesi tarafından Kalebağı mesire alanına giden yoldaki vatandaşın parası ile yaptığı çöp kutularının son hali ve Halk eğitim merkezinde bin bir emekle tahtalar üzerine yakılarak anlamlı sözler içeren aydınlatma lambalarına taktıkları el emeği göz nuru bir çok tahta levhalar sökülerek götürülmüş.

Hüseyin Kartal vefat etti

Kartaloğlu Köyünden, Muhtar Ünal Kartal’ın ağabeyi, Hüseyin Kartal vefat etti.

Bir Kişi İçin Değil Vatan İçin Ölürüm

Şunu öncelikle bilmenizi istiyorum. Kapsam alanını dışına çıkmayan, her siyasi görüşe, her siyasetçiye saygı duyuyorum. Rakiplerine hakaret eden siyasetçiler hariç. Siyasiler seçildikleri taktirde yapacaklarını farklı yöntemlerle anlatabilirler.

Mehmet Peyk vefat etti

Merhum Osman Peyk'in oğlu, Ahmet Peyk'in kardeşi, Emekli Öğretmen Mustafa Türk'ün damadı, Ruhi Çörtü'nün kayınbiraderi, Mehmet Peyk vefat etti.

Bu Kadarda Olmaz, Artık İşin Çivisi Çıktı

Sinop'ta Öğretmenevinin duvarından sonra, Sakarya Caddesi girişinde bulunana Kaleyazısı Camisinin minaresine, mübarek mekan siyasete bulaştırılarak, AK Parti bayrakları asıldı.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ramazan/Şükran/Şeker Bayramı Kutlama Mesajı


AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Tebligatı peygambere


Uzaklarda size hasret birileri var!


Türkiye'nin Heryerinde "İzmir Marşı" Söyleniyor


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


24 Haziran 2018 milletvekili kesin listesi


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:628381 DtGaNi

* ANASAYFA *