E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasında Yeni Dönem Başladı!

İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başladı.

Emeklinin Söylediği Türkü

Bundan kırk beş elli yıl kadar önce İstanbul Kadırga da, bir lokantanın camında “bulaşıkçı aranıyor” diye yazıyordu. İki teyze çocuğunun da yeğenlerine iş aradığı günler. Her iki teyze çocuğu da yanlarında ağabeylerinin iş arayan çocukları ile iş aramaktalar.

Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti

Orman İşletmesinde çalışan Erol Aydoğan, Milli Eğitimde çalışan Habibe Özdemir ve Şaziye Aydoğan'ın annesi, Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti.

SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmeye devam ediyor!"

SONAR Araştırma Şirketi, 26 ilde, 3000 kişi ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını açıkladı. SONAR, yaptığı ankette 'milletvekilliği genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri bugün yapılsa kimlere oy verirsiniz' soruları üzerinde duruldu.

Bu ne cüret?

Sinop’un Gerze ilçesi AK Parti teşkilatı başkanı Tahsin Bayrak,ilçe’den yayım yapan Gerze haber adlı internet haber sitesine yaptığı açıklamasında, kurum müdür ve amirleri ile basın mensuplarını tehdit etti.

Zamanım!


Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu

1- Askerliklerine kararını aldıran er statüsündeki yükümlüler 2018 yılı 1. tertip 1 grup olarak 29 Ocak 2017-31 Ocak 2018 (dahil), 1 tertip 2 grup olarak 12 Mart 2018 (dahil) tarihlerinde 2 grup halinde silah altına alınacaklardır.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş ve Ekibi Hal Esnafını Ziyaret Etti


Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak

İnşaatı devam eden Boyabat Huzurevi’ndeki çalışmalar İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy’un başkanlığında toplanan heyetle masaya yatırıldı.

Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı

Bölgesel Amatör Lig 4.grupta mücadele eden Sinopspor ile 1926 Bulancakspor Sinop Dokuzoğlu Stadında Saat 14:00‘da 2. yarının ilk karşılaşmasındaki karşı karsıya geldi.

Haydar Gündoğdu ile Yola Devam

Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2018 Olağan Kongresi yapıldı.

Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma yok!

Türkeli-Ayancık yolu arasında 2015 yılında başlayan Büyükdüz varyantı yapım çalışmaları, bir kişinin hayatını kaybettiği göçük sonucu durduruldu.

CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı’nda!

CHP Durağan ilçe yönetimi Durağan sınırları içerisinde yer alan Karadeniz Bölgesinin en stratejik özel sektör yatırımlarından biri olan Boyabat HES barajını ziyaret etti.

CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a destek ziyareti

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, SporToto Bölgesel Amatör Lig ikinci devrenin ilk maçı öncesi Sinopspor kampında Mor Beyazlıları ziyaret ederek başarılar diledi.

Kezban Gür hanımefendi vefat etti

Mahmutlu Köyünden, Kemal Gür'ün hanımı, Hüseyin ve Mehmet Gür'ün annesi, Kezban Gür hanımefendi vefat etti.

Ali Koru vefat etti

Çulhalı Köyü, Yusuflu Mahallesinde oturan, Ali Koru vefat etti.

Nuri Türk vefat etti

İsaoğlu Köyünden, Esentepe Mahallesinde oturan Recep ve Ali Türk'ün babası, Marangoz Ahmet ve Hayri Türk'ün ağabeyi, Nuri Türk vefat etti.

Ahmet Kansız vefat etti

Kılıçlı Köyünden, Suat ve Muammer Kansız'ın babası, Büyük Camii İmamı Muzaffer Kansız'ın amcası, Ahmet Kansız vefat etti.

Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan

Boyabat Akçakese Köyü Aluç Mahallesinden olan Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan, Camikebir Mahallesi Bağlar mevkiinde oturan eski kasaplardan Totili lakaplı Hüseyin Aslan'ın oğlu, Özel İdare'de çalışan Ahmet Aslan ve Sabri Aslan'ın kardeşidir.

Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız

Geçtiğimiz günlerde Boyabat Küçük Sanayi Sitesi'nde fotoğraf çekerken dostlarımızın fotoğraflarınıda çekmiştik. Dostlarımızın fotoğraflarını sizinle paylaşıyoruz.

Balıklar Sahile Vurdu!

Sinop’ta yunus balıkları sahile vuruyor. Balıkçıların avlanma dönemi olması sebebiyle denizlerde yunus balığı ölümleri artıyor.

Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası

Sinop Korucuk’ta bir trafik kazası meydana geldi.

Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz

Boyabat Gazetesi'nin kuruluşunda ve gelişiminde, bize inanarak, her türlü manevi ve maddi sağlayayarak, gazetemizin bu günlere gelmesinde büyük emeği geçen Rıza Mor'u aramızdan ayrılışının 2. yılında büyük bir özlem içinde, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici, ülkemiz siyasi yaşamına yeni başlangıç yapan İYİ Parti’nin Sinop İl Başkanlığını ziyaret etti.

Tuğla Fabrikasına Forklift Sürücüsü Aranıyor

Tuğla fabrikasında çalıştırılmak için Forklift Sürücüsü aranıyor.
Müracaat TEL: 0 555 687 75 02

Ormana Daldı

Sinop'ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e, vatandaşa göre 2 milyona…!


Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte İkram Etti


Neden MHP’yi Bıraktık?

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir ve Parti üyeleri Durağan İyi Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği toplantıya katıldı. Durağan İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Cicioğlu ile yönetİm kurulu üyeleri ve kurucular kurulunun katıldığı toplantıda önemli mesajlar verildi.

CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Projelerinizi Çöpe Atın

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Türkiye’nin enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanma potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Karadeniz, “AKP iktidarının direttiği yalan yanlış enerji politikaları bir yana bırakılırsa, Türkiye yüzde 25 ve üzerinde elektrik tasarrufu yapabilir. O nedenle, Sinop nükleer santral projesini kaldırıp çöpe atın” dedi.

Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!

Başlığı görüp te bu nedir diyeceksiniz..

Şadi Gündüz vefat etti

Kartaloğlu Köyünden Haydar, Mehmet ve Ahmet Gündüz’ün babası, berber Rüştü Özboğa ve Hüseyin Gündüz’ün kayınpederi, Şadi Gündüz vefat etti.

Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verilecektir

Çok tüylü turuncu ve beyaz karışık renkli renkli tüyleri olan ön ayakları kırık gibi hissedilen çapraşık duran, görüldüğü anda fark edilebilen Rus Fino kırması köpek kaybolmuştur.

Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor!

Halen, ılık ve yağışlı havanın etkisinde kalan bölgemiz, Cumartesi günü (13 Ocak 2018)akşam saatlerinden sonra soğuk ve kar yağışlı sistemin etkisine gireceği tahminediliyor.

Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine Kavuştu

Esnafımıza ve vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Ayancık Belediyesi tarafından başlatılan Ayancık Kapalı Pazaryeri inşaatının kapalı alandaki çalışmaları sona erdi.

Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Etti

Boyabatlı, Durağanlı ve Gerzeli Gazeteciler, Sinop Valiliğinin 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği kahvaltılı programdan sonra Vitrin Haber Genel Yayın Yönetmeni Serhat Özşahin'i ziyaret etti.

Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız!

NKP Dönem Sözcüsü Murat Şahin; "Çevre Düzeni Planı haritalarında henüz santral yeri bile belli değil, bir sır gibi kamuoyundan saklanıyor. Bölge insanları üzerinde algı operasyonları yapılıyor. Biz, ülkemizin güzelliklerini kirleterek Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız" dedi.

Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Önemli Değişiklik

Hafta sonu (13-14 Ocak 2018) yapılacak olan İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi sınavlarında Öğrenci kimlik kartı, Ehliyet, Baro kartı, Mesleki kimlik kartları ve Askeri kimlik kartları geçerli sayılmayacaktır. Bu kartlarla sinava girilemiyecektir.

Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu!

Sokak köpeklerinden korkarak ağaca çıkan kediler bir daha geri inemedi. Vatandaşlar itfaiyeye haber verdi.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Kişilik Kadro Talebi

Edinilen bilgiye göre, 2018 Ocak ayı tayin döneminde Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine, doktor ve personel olarak kadrolar açıldı. Talep edildiği takdirde;

Yaylaoğlu Toprak Sanayi Eleman İlanı

Yaylaoğlu Toprak Sanayi bünyesinde çalıştırılmak üzere makinist ve kaynakçı ustası alınacaktır. İlgilenenlerin şirketimize gelerek bizzat görüşmesi ilanen duyurulur.
Telefon: 0 368 315 41 85 - 0 546 230 00 66 - YAYLAOGLU TOPRAK SANAYİ

Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk 10 Ocak gazeteciler günü dolayısı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un 11 Ocak 2018 tarihli açıklaması


AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP’ye Ziyaret

Sinop Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Sinop MHP Merkez İlçe Başkanlığını makamında ziyaret etti.

Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor

Bilinen en eski bulaşıcı hastalıklardan biri olan ve halen dünyada her yıl milyonlarca insanın sağlığını tehdit eden verem hastalığının, ülkemizde azalmasına rağmen halk sağlığına tehdit oluşturmaya devam ettiği belirlendi.

Dünya Çalışan Gazeteciler Günü

1961 Anayasasında gazeteciler lehine yer alan hükümlerden sonra “Çalışan Gazeteciler Bayramı” olarak kabul edilen fakat 12 Mart 1971 askeri darbesinden sonra bu hakların bir kısmının geri alınması üzerine 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olarak değiştirilmiştir.

İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Ediyoruz

İYİ Parti İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizi unutmamış ve çiçek göndermiş. Bu nazik davranışları nedeniyle kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi

Sinop Valisi Hasan İpek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Erdoğan Bahçeli Partisi (EBP) Yeni Slogan “Devletin başına Erdoğan gelecek”


Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041016 DtGaNi

* ANASAYFA *