E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları
(22 Temmuz 2007)

Sinop ili 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (22 Temmuz 2007)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
M
e
r
k
e
z
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
G
ü
m
r
ü
k
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık74213597159369055813554
Toplam Seçmen141.34935.30018.27527.3395.33114.3129.42815.6414.54611.177
Toplam Kullanılan Oy120.02331.37314.76123.2924.38411.8768.00413.8243.9148.595
Toplam Geçerli Oy118.20330.71614.49622.7494.26211.5897.84113.4563.8448.451799
Katılım Oranı%84,91%88,88%80,77%85,20%82,24%82,98%84,90%88,38%86,10%76,90
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi52.0528.4346.94512.0732.1836.8902.7525.1091.9615.295410
Cumhuriyet Halk Partisi28.80013.3983.5192.6916186282.8423.587440919158
Milliyetçi Hareket Partisi14.5673.8401.6543.4124441.5456111.43960492197
Demokrat Parti10.7162.1449122.6483211.2557301.67745953535
Genç Parti2.5981.05735434770991333374214613
Saadet Partisi2.189548252500892131152069715118
Halkın Yükselişi Partisi1.854365183262142292159266671108
Aydınlık Türkiye Partisi1.7803212242761041911622785614424
Bağımsız Türkiye Partisi1.011124108175841449217637665
İşçi Partisi86218311812764877313722447
Emek Partisi546831236726725161173511
Liberal Demokrat Parti4946649755772616520263
Özgürlük ve Dayanışma P.393912950365133608278
Türkiye Komünist Partisi3416226462450275814322
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Adalet ve Kalkınma PartisiAbdurrahman Dodurgalı
Cumhuriyet Halk PartisiEngin Altay
Adalet ve Kalkınma PartisiKadir Tıngıroğlu
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (22 Temmuz 2007)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabatŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık159Oy
Oranı
%
49110
Toplam Seçmen27.33914.54312.802
Toplam Kullanılan Oy23.29212.22111.071
Toplam Geçerli Oy22.74911.95410.795
Toplam Geçersiz Oy543267276
Katılım Oranı%85,20%84,03%86,48
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi12.07353,075.8646.209
Milliyetçi Hareket Partisi3.41215,002.2631.149
Cumhuriyet Halk Partisi2.69111,831.6091.082
Demokrat Parti2.64811,641.3911.257
Saadet Partisi5002,20266234
Genç Parti3471,53189158
Aydınlık Türkiye Partisi2761,21110166
Halkın Yükselişi Partisi2621,1566196
Bağımsız Türkiye Partisi1750,7760115
İşçi Partisi1270,566265
Liberal Demokrat Parti750,332055
Emek Partisi670,292740
Özgürlük ve Dayanışma P.500,221634
Türkiye Komünist Partisi460,201135
www.boyabatgazetesi.com

Sinop İli 2007 Yılı Genel Seçim Sonuçları ( 22 Temmuz 2007)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç
Kesim
Gümrükw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık742Oy
Oranı
%
458284
Toplam Seçmen141.34995.15246.197
Toplam Kullanılan Oy120.02380.94139.082
Toplam Geçerli Oy118.20379.22238.182799
Katılım Oranı%84,91%85,06%84,60
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi52.05244,0430.71820.924410
Cumhuriyet Halk Partisi28.80024,3624.8833.759158
Milliyetçi Hareket Partisi14.56712,328.9095.56197
Demokrat Parti10.7169,076.3194.36235
Genç Parti2.5982,202.09748813
Saadet Partisi2.1891,851.36181018
Halkın Yükselişi Partisi1.8541,571.2256218
Aydınlık Türkiye Partisi1.7801,511.23352324
Bağımsız Türkiye Partisi1.0110,866503565
İşçi Partisi8620,736192367
Emek Partisi5460,4637915611
Liberal Demokrat Parti4940,423241673
Özgürlük ve Dayanışma P.3930,332761098
Türkiye Komünist Partisi3410,292291102
www.boyabatgazetesi.com
Sahil:Merkez İlçe, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli
İç Kesim:Boyabat, Durağan, Saraydüzü
Tarih:11 05 2011 11:49(7291) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 H 2018 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2018 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim So 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 24 Haziran 2018 milletvekili kesin liste 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M 30 Mart 2014 Yerel Seçim Boyabat İlçesi Tümü

Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Temmuz ayı ziyaretci sayısı:532423 DtGaNi

* ANASAYFA *