E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (3 Kasım 2002)

2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (3 Kasım 2002)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
M
e
r
k
e
z
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
G
ü
m
r
ü
k
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık83613811117746100621073956
Toplam Seçmen148.01535.45518.90129.0696.10916.3529.86515.5304.67712.057
Toplam Kullanılan Oy115.46028.84114.39922.5264.69412.1427.93713.1463,5508.225
Toplam Geçerli Oy110.56927.40613.86721.5834.48911.5197.57812.3913.3887.931417
Katılım Oranı% 78.01 % 81.35% 76.18% 77.49% 76.84% 74.25% 80.46% 84.65% 75.90% 68.22
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi35.8885.7424.2999.9981.3495.1721.2852.7421.6443,532 125
Cumhuriyet Halk Partisi20.3897.7843.9351.9433757272.5392.20718860487
Doğru Yol Partisi12.4482.7601.8971.3689411.4361.1361.6272351.02721
Anavatan Partisi11.0892.8925522.4894101.4276511.46154059968
Milliyetçi Hareket Partisi10.4402.9291.0101.9945137545941.57515087645
Genç Parti6.8992.2668461.54019947032078417328219
Demokratik Sol Parti2.413825342219109852563566914012
Demokratik Halk Partisi1.87735021037497342107184671415
Saadet Partisi1.59239312729068137107219342089
Büyük Birlik Partisi1.223185103264652169216141924
Yeni Parti1.11529588173541299317533723
Yeni Türkiye Partisi1.023311779533567924925908
İşçi Partisi8531529318853826615916413
Millet Partisi76812059125551059513030472
Bağımsız756666124128140852109510
Büyük Türkiye Partisi590894810260744211911441
Liberal Demokrat Parti457833968367340835282
Özgürlük ve Dayanışma P.4249743672747346612292
Türkiye Komünist Partisi325673845174734426281
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Adalet ve Kalkınma PartisiCahit Can
Cumhuriyet Halk PartisiEngin Altay
Adalet ve Kalkınma PartisiMustafa Öztürk
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (3 Kasım 2002)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabat
Toplamı
ŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık177Oy
Oranı
%
60117
Toplam Seçmen29.06915.07813.991
Toplam Kullanılan Oy22.52611.481
11.045
Toplam Geçerli Oy21.58310.946
10.637
Toplam Geçersiz Oy943
535
408
Katılım Oranı% 77.49
% 76.14
% 78.94
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi9.99846.32
5.039
4.959
Anavatan Partisi2.48911.53
1.275
1.214
Milliyetçi Hareket Partisi1.9949.25
1.150
844
Cumhuriyet Halk Partisi1.9439,00
1.124
819
Genç Parti1.5407.14
983
557
Doğru Yol Partisi1.3686.34
458
910
Demokratik Halk Partisi3741,73
138
236
Saadet Partisi2901.34
162
128
Büyük Birlik Parti2641.22
106
158
Bağımsız2411.12
96
145
Demokratik Sol Parti2191.01
67
152
İşçi Partisi1880.87
84
104
Yeni Parti1730.80
59
114
Millet Partisi1250.58
42
83
Bağımsız Türkiye Partisi1020.47
65
37
Yeni Türkiye Partisi950.44
41
54
Liberal Demokrat Parti680.32
25
43
Özgürlük ve Dayanışma P.670.31
18
49
Türkiye Komünist Partisi450.21
14
31
www.boyabatgazetesi.com

2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları Sahil - İç Kesim (3 Kasım 2002)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç KesimGümrük
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık836Oy Oranı520316
Toplam Seçmen148.01597.91750.098
Toplam Kullanılan Oy115.46077.24238.218
Toplam Geçerli Oy110.56973.66236.490417
Katılım Oranı% 78.01 % 78.89
% 76.29

www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi35.888% 32,46
18.94916.814125
Cumhuriyet Halk Partisi20.389% 18.44
17.4442.85887
Doğru Yol Partisi12.448% 11.26
9.3883.03921
Anavatan Partisi11.089% 10.03
6.5654.45668
Milliyetçi Hareket Partisi10.440% 9.44
7.4972.89845
Genç Parti6.899% 6,24
4.6972.18319
Demokratik Sol Parti2.413% 2.18
2.02837312
Demokratik Halk Partisi1.877% 1.70
1.0897835
Saadet Partisi1.592% 1.44
1.1224619
Büyük Birlik Partisi1.223% 1.11
6985214
Yeni Parti1.115% 1.01
7773353
Yeni Türkiye Partisi1.023% 0,93
8391768
İşçi Partisi853% 0.77
564286 3
Millet Partisi768% 0.69
5062602
Bağımsız756% 0.68
2664900
Büyük Türkiye Partisi590% 0.53
4021871
Liberal Demokrat Parti457% 0.41
3091462
Özgürlük ve Dayanışma P.424% 0.38
2961262
Türkiye Komünist Partisi325% 0.30
226981
www.boyabatgazetesi.com
Tarih:03 06 2011 10:24(8215) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 H 2018 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2018 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim So 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 24 Haziran 2018 milletvekili kesin liste 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M 30 Mart 2014 Yerel Seçim Boyabat İlçesi Tümü

Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Temmuz ayı ziyaretci sayısı:532767 DtGaNi

* ANASAYFA *