E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları
(20 Ekim 1991)

Sinop geneli 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (20 Ekim 1991)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
M
e
r
k
e
z
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık68599108142418052783550
Toplam Seçmen154.48129.80522.55027.1318.41119.23811.62718.2305.53811.951
Toplam Kullanılan Oy125.27425.88317.86022.3296.84514.0419.79115.1064.6098.810
Toplam Geçerli Oy118.91124.96817.02921.3496.29513.1509.27514.1944.3878.264
Toplam Geçersiz Oy6.363915831980550891516912222546
Katılım Oranı% 81,09% 86,84% 79,20% 82,30% 81,38% 72,99% 84,21% 82,86% 83,22% 73,72
www.boyabatgazetesi.com
Doğru Yol Partisi31.8806.2553.3277.1951.3494.5292.7953.1191.4891.822
Anavatan Partisi27.6005.4094.4404.5091.6932.8101.5174.0278082.387
Sosyal Demokrat Halkçı Parti25.1727.3884.5713.8181.1801.3722.1872.9585531.145
Demokratik Sol Parti16.6913.6282.7622.0251.1521.2531.8412.5633251.142
Refah Partisi16.1932.0951.7703.6557623.0027821.2791.1681.680
Sosyalist Partisi1.3751931591471591841532484488
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Doğru Yol PartisiKadir Bozkurt
Doğru Yol PartisiCafer Sadık Keseroğlu
Doğru Yol PartisiYaşar Topçu
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (20 Ekim 1991)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabat
Toplamı
ŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık142OyOranı%31111
Toplam Seçmen27.13110.42616.705
Toplam Kullanılan Oy22.3298.43013.899
Toplam Geçerli Oy21.3498.16913.180
Toplam Geçersiz Oy980261719
Katılım Oranı% 82,30% 80,85% 83,20
www.boyabatgazetesi.com
Doğru Yol Partisi7.195% 33,702.6684.527
Anavatan Partisi4.509% 21,121.5852.924
Sosyal Demokrat Halkçı Parti3.818% 17,881.9301.888
Refah Partisi3.655% 17,121.4172.238
Demokratik Sol Parti2.025% 9,495471.478
Sosyalist Parti147% 0,6922125
www.boyabatgazetesi.com

Sinop geneli 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (20 Ekim 1991)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç
Kesim
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık685OyOranı%428257
Toplam Seçmen154.481102.57451.907
Toplam Kullanılan Oy125.27484.29540.979
Toplam Geçerli Oy118.91180.02538.886
Toplam Geçersiz Oy6.3634.2702.093
Katılım Oranı% 81,09% 82,18% 78,95
www.boyabatgazetesi.com
Doğru Yol Partisi31.880%26,8118.66713.213
Anavatan Partisi27.600%23,2119.4738.127
Sosyal Demokrat Halkçı Parti25.172%21,1719.4295.743
Demokratik Sol Parti16.691%14,0413.0883.603
Refah Partisi16.193%13,628.3687.825
Sosyalist Parti1.375% 1,151.000375
www.boyabatgazetesi.com
Sahil:Merkez İlçe, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli
İç Kesim:Boyabat, Durağan, Saraydüzü
Tarih:14 04 2015 16:30(3493) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 H 2018 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2018 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim So 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 24 Haziran 2018 milletvekili kesin liste 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M Tümü

Boyabat Kalesini Gezelim mi?


Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


Eğitim-Öğretim


15 Eylül 1928


A’dan Z’ye Şarbon…


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Hiç Bir Şey Kolay Kazanılmadı!..


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Dolardan Bana Ne


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Eylül ayı ziyaretci sayısı:843980 DtGaNi

* ANASAYFA *