E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları
(24 Aralık 1995)

Sinop geneli 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (24 Aralık 1995)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
M
e
r
k
e
z
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık782119111176409060923658
Toplam Seçmen148.17632.87020.68526.4617.20317.12710.60516.8134.90311.509
Toplam Kullanılan Oy123.70528.42016.74222.3776.06414.0978.91014.3874.0038.705
Toplam Geçerli Oy120.33527.73816.33521.7575.81813.5968.69214.0013.9398.459
Toplam Geçersiz Oy3.37068240762024650121838664246
Katılım Oranı% 83,49%86,46% 80,94% 84,57% 84,19% 82,31% 84,02% 85,57% 81,64% 75,64
www.boyabatgazetesi.com
Anavatan Partisi25.6677.7532.5863.9631.1693.1171.3392.6526332.455
Doğru Yol Partisi23.2564.4273.5925.2198752.1802.0972.4337781.655
Demokratik Sol Parti22.9807.1834.0192.0251.2491.2342.4493.896213712
Refah Partisi21.4812.8452.5524.8211.2803.8468961.7671.1352.339
Cumhuriyet Halk Partisi10.5523.1662.2421.1054354131.1791.585111316
Milliyetçi Hareket Partisi10.1081.2898083.6392811.742319829797404
Halkın Demokrasi Partisi2.17044915932318334612526178246
Yeniden Doğuş Partisi1.1441521052251131897011260118
Millet Partisi1.1021449618688235761346380
Yeni Demokrasi Hareketi98221611110869146841353182
İşçi Partisi60674431034988361522437
Yeni Parti287402240276022451615
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Doğru Yol PartisiKadir Bozkurt
Demokratik Sol PartiMetin Bostancıoğlu
Anavatan PartisiYaşar Topçu
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (24 Aralık 1995)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabat
Toplamı
ŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık176Oy
Oranı
%
49127
Toplam Seçmen26.46111.85514.606
Toplam Kullanılan Oy22.37710.04112.336
Toplam Geçerli Oy21.7579.71012.047
Toplam Geçersiz Oy620331289
Katılım Oranı% 84,57% 84,70% 84,46
www.boyabatgazetesi.com
Doğru Yol Partisi5.21923,991.8983.321
Refah Partisi4.82122,161.8812.940
Anavatan Partisi3.96318,211.8252.138
Milliyetçi Hareket Partisi3.63916,742.2771.362
Demokratik Sol Parti2.0259,318751.150
Cumhuriyet Halk Partisi1.1055,08676429
Halkın Demokrasi Partisi3231.4896227
Yeniden Doğuş Partisi2251,0341184
Millet Partisi1860,8555131
Yeni Demokrasi Hareketi1080,503672
İşçi Partisi1030,473469
Yeni Parti400,181624
www.boyabatgazetesi.com

Sinop geneli 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (24 Aralık 1995)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç
Kesim
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık782Oy
Oranı
%
480302
Toplam Seçmen148.17699.68548.491
Toplam Kullanılan Oy123.70583.22840.477
Toplam Geçerli Oy120.33581.04339.292
Toplam Geçersiz Oy3.37021851.185
Katılım Oranı% 83,49% 83,50% 83,47
www.boyabatgazetesi.com
Anavatan Partisi25.66721,3317.9547.713
Doğru Yol Partisi23.25619,3315.0798.177
Demokratik Sol Parti22.98019,1019.5083.472
Refah Partisi21.48117,8511.6799.802
Cumhuriyet Halk Partisi10.5528,778.9231.629
Milliyetçi Hareket Partisi10.1088,403.9306.178
Halkın Demokrasi Partisi2.1701,801.423747
Yeniden Doğuş Partisi1.1440,95670474
Millet Partisi1.1020,92618484
Yeni Demokrasi Hareketi9820,82697285
İşçi Partisi6060,50391215
Yeni Parti2870,23171116
www.boyabatgazetesi.com
Sahil:Merkez İlçe, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli
İç Kesim:Boyabat, Durağan, Saraydüzü
Tarih:14 04 2015 16:32(3799) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 H 2018 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2018 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim So 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 24 Haziran 2018 milletvekili kesin liste 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi Son 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M 30 Mart 2014 Yerel Seçim Boyabat İlçesi Tümü

Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Temmuz ayı ziyaretci sayısı:533209 DtGaNi

* ANASAYFA *