E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Rabia'cı İmam "Köroğlu"

Duydum ki imamlığı bırakmış Boyabat Gençlik Merkezi Müdürü olmuşsun İmamlık kadar kutsal bir mesleği bir çırpıda rafa kaldırmak her babayiğidin harcı da değil vesselam. Kendine yakışanı yapmışsın..

Tebrikler

Resmini gördüğüm an inan ki tanıyamadım sizi. Boynunda kravat, sinekkaydı traş. Her daim yüzünde mevcut olan kirli sakaldan eser yok. Bir an afalladım. Bu arada düşmanların da çatlasın, koltuk da yakışmış ha…. Gerçi bu koltuğu kolay da elde etmedin. Devlet memuru olduğun halde seçimlerde aracının arka tarafına Rabia işareti takmalar, 15 Temmuz gecesi darbe girişiminden sonra yine aracının arka tarafına, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerini asmalar… 

Ne demiş Atalarımız "Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez"

Sayın Köroğlu;

İmamlık görevini idame ettiğin günlerde cami cemaatin ile birkaç kez konuşma fırsatım oldu. Cemaat senden çok muzdaripti ve bu sorunları birkaç kez de kalemimle dile getirdim. İnanıyorum ki şimdi aynı cemaat kurtuluş için ellerini semaya açarak şükretmekte, belki de içlerinden fakir doyuranlar bile var. Davul çaldıranlar mı? Onlarda işin cabası.

Demek istediğim şu ki….

Ey Din Görevlileri;  Hz. Ali’ nin (A.S) "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" dediği gibi başım üzerinde yeriniz var. Bunda samimi olduğumu da arz ederim. Yalnız affınıza sığınarak bir konudaki merakımı gidermek istiyorum. Bizlere her daim dinin emri gereğini yapmamızı telkinde bulunuyorsunuz. Ama sizler….. Tövbe haşa muaf mısınız? demek geliyor içimden.

Mesela;

Cuma Hutbesinde İmam Efendi "Araştırınız" dedi. Bu sözü Kuran ayeti ile de belgeledi. Acaba diyorum kaç din görevlisi oyunu kullanırken Kuran ayetine riayet ediyor? Yani araştırıyor demek istedim. Atalarımız "Kıyamet Hacıdan ve Hocadan kopacak" diye boşuna dememiş.

Tabi bu arada Sezar’ın hakkını da Sezar’a verelim. Senin bu makama gelmende yani senin gibi bir değeri bizlere kazandıran Şefik Başkana da buradan saygılar, sevgiler. Gerçekten bu konuda başarılı bir isim. Bunun örneklerini daha önceki yıllarda gördük. Diğer kurumlardan transfer ettiği vasıfsız memurların durumu ortada. Keramet sahibi Şefik Başkan sayesinde hepsi bir anda müdür oluverdi. Fakat ne hikmetse Şefik Başkan aynı kerameti ilçe yönetiminde pek gösteremiyor. Kısaca laf çok icraat yok, yani tırıvırı….

Bu arada, bu muhteşem atamayı sağlayarak memlekete çok büyük hizmet eden sayın Nazım Maviş'i de buradan sitayişle anmadan geçmek olmaz.

Ayrıca bu atamaya şiddetle karşı çıkan Boyabat Ülkü Ocakları mensupları ve başkanı Ali Meşe'ye de bu dik duruşu ve tavrı nedeniyle, Pervane Camii cemaati hariç her kesimden destek geldiğini gördüğümü belirtmek gerekiyor. Pervane Camii cemaatinin bu işi desteklemesinin sebebini ise ne siz sorun, ne de ben söyleyeyim.

Efendim Atatürk hocaları kesmiş diyorlar. Kimler mi diyor? Çıkar için dini istismar edenler tabi. Yani sapla samanı karıştıranlar. Şimdi sizlere Atatürk’ün bir hatırasını kaleme alacağım. İşin enteresan tarafı  ise güne ne kadar da uyumlu oluşu.

Buyurun okuyalım !

Atatürk, Amasya ziyaretinde. Vali konağında yörenin ileri gelenleri ile sohbette. Bir ara tam karşısında oturan birine takılır gözleri. Yaşı ellinin üzerinde bu adam beline kadar inen sakalıyla Atatürk'ün dikkatini çeker. Ata, yanındaki valinin kulağına eğilip sorar;

-Kimdir bu?

Vali yanıt verir;

-Efendim kendisi Şıh'tır. Yörede çok hatırlısı vardır.

Atatürk, Şıh'ı yanına çağırır ve;

-"Bak baba, imanın ölçüsü sakalın boyunda değildir. Sunu rica etsem de en azından Peygamber efendimizinki gibi kısaltsan"
der ve eliyle de boyun altı hizasını gösterir.

Şıh;

-"Emrin olur Paşam"
diyerek yerine çekilir.

Aradan zaman geçer, bir aksam Atatürk, Amasya'daki Şıh'ı hatırlar ve Valiyi telefonla arayıp durumu sorar. Vali nasıl söyleyeceğini bilememekle birlikte, Şıh'ın sakal boyunda en küçük bir kısalma bile olmadığını aksine kimselere el sürdürmediğini anlatır. Atatürk telefonu kapatır, kağıdı kalemi eline alır ve az sonra nazirini çağırıp, yazdığı yazıyı Amasya Valiliği’ne tebliğ etmesini ister.

Ertesi gün Amasya'dan bir haber gelir ki Şıh Efendi Ata’yı görmek üzere Ankara'ya yola çıkmış... Şıh gelir Ata’nın karsısına çıkar. Sakal tamamen kesilmiş, sinekkaydı bir tıraş olunmuş, saçlar kısaltılmış, kılık kıyafet bastan sona değiştirilmiş, bambaşka bir görünüme bürünülmüştür. Atatürk'ün mesai arkadaşları bu değişimi anlayamaz ve Ata'ya sorarlar;

-"Aman Paşam, o Şıh ki sakalına el dahi sürdürmezdi, siz ne ettiniz de kökünden kesmesini sağladınız?"

Ata gülümser, sonra da yanındakilere dönüp;

-"Dün aksam Amasya Valiliği’ne bir yazı gönderdim ve Şıh'ı Afyon'a vali atadığımı bildirdim"der.

Ardından da yeni bir yazı hazırlayıp, nazırına bu yazıyı da Şıh'a vermesini söyler.

Yazıda söyle yazmaktadır; "İnancın ölçüsünün sakalda olmadığını anladığına sevindim. Valilik meselene gelince; bugün koltuk uğruna kırk yıllık sakalından vazgeçebilen yarın başka şeyler için milletinden bile vazgeçebilir. Seni böyle bir ikileme mahkum bırakmayalım. Kal sağlıcakla..."

Fazla söze ne hacet diyerek bu haftaki yazımıza son noktayı koyalım


GÜNÜN ŞİİRİ:

Herkes çıkarını en başta tutmuş
Sahipsiz mal bulan ivedi yutmuş
Hak ve adaleti dünden unutmuş
Ayaklar baş olmuş biz görmeyeli.

Başa geçen kesin kültürlü dendi
İlk bakışta görsen müthiş efendi
Çoktan nal toplatır oğlunun fendi
Ayaklar baş olmuş biz görmeyeli.

Haksızlık dam boyu biter mi niza
Toplum kuzu olmuş bu nasıl rıza
Bunlar sürü olur vermezsen ceza
Ayaklar baş olmuş biz görmeyeli. 
(OZAN NURİ CEYHAN)

SAYGILAR
HÜSEYİN CÖMERT

Tarih:06 01 2017 18:47(7839) Facebook'ta Paylaş

60. Yorum: boyabat sevdalısı 12 01 2017 11:14
o kadar yanlış çok ki anlatilmaz biz üç kuruş para kazancagiz diye gurbet ellerde sefalet çekelim bunlar ise makam peşinde sana tek şunu diycem allah seni ıslah etsin ve şunu da unutmadan söylemek isterim kimsenin cekemedigi edemediği yok niye okuyan hakaden adamlar yapmıyor bunu da yandaşları alınıyor hep biz susuyoruz sıkıntı yok ama hesap günü geldin de hepimiz konuşacağız..

59. Yorum: 56.yorumcuya 11 01 2017 11:59
boyabatlı hemşerim, ben iddaa sahibi değilim ama yazıyı anlayarak okursan eğer, atatürkün bu çakma hoca şıhı yani menfaatleri için hocalığından ve sakalından vazgeçen şıhı, menfaatleri için inancından vazgeçen adamdan millete hayır gelmez deyip vali yapmadığını anlardın.
bence yazıyı bir daha anlıyarak oku değerli hemşerim.
sahi bu yedi müdür eski hoca efendi de sakallıydı ve mevkii için giymem frenk malı dediği gömleği giyip kesmem dediği sakalı kesti dimi.
vay gençliğimizin haline...!

58. Yorum: asıl önemli konu 11 01 2017 10:47
bu çakma imamdan bozma müdür müdür olmadan önce kutsaltoprakları(başkanın
tabiri ile rizeyi) ziyaret etmiş mi..?
etmemişse hakkım haram olsun..!

57. Yorum: merakta ha..! 11 01 2017 10:45
değerli hemşerilerim, bu zat-ı şahanenin şahane bir mevkiye gelmesinde akp belediye başknı, vekili ve ilçe teşkilatının vebali var. öyleki onlara oy veren seçim gecesi onlar için sabahlara kadar arabalarıyla taşımacılık yapıp hizmet eden, sırf onları kırmamak adına makarna tablet altın vs.vs. leri kabul eden, hiçbir beyin ve düşünceleri olmaması yüzünden onların her dediğini doğrularcasına şiddet ile savunan, 15 temmuzda boyabatta rankların önğne yattık diyen insanların vebaline girilmiştir.
vekilbey bldybaşknı ve ilçe yönetimi vebali almasına almıştır da;
bu bebalin ucu reise de dayanırmı..?
reis duyarsa bu zaatların sıralamasına bakmadan..!
anladınız siz onu...
belli mi olur belki reis bahçelinin iyi niyetini görüp akp den istifa edip mhp saflarına karışır.
:))

56. Yorum: boyabatlı 11 01 2017 08:28
ya şu m.kemalin atadığı sakalını kesen valiyi soruyorum.inmidir cinmidir.adı nedir.ne zaman nerede valilik yapmıştır.merak ediyorum.niye cevap yok,idda sahibi

55. Yorum: byç 10 01 2017 19:36
olur da bu kadar da küfür eder gibi eleştiri olurmu be. biraz insaf . . .

54. Yorum: cömert e 10 01 2017 19:12
onbeş yirmi gündür mahalleli ağız tadıyla namaz kılıyor pervanede adamı geri gönderirlerse elimden çekeceğin var. bize garazın mı var senin :)))))

53. Yorum: ne hoca ne müdür 10 01 2017 19:07
cami cemaati geri gelir diye korkuyor. diğer vatandaşlar gençlik merkezi müdürü olmasını istemiyor. eeee bu adamın çocukları ne yiyecek.

52. Yorum: @yazıklar olsun 10 01 2017 18:00
bana bir gün demişti bu şahıs gömlek yakalı giyilmez o firenk gömleğidir sakal sünnettir kesilmez şimdi sen nasıl bakacan bizim suratımıza ey namı değer köroğlu . reisi cumhur bu atamayı duysa kesinlikle derdiki müslüman mahallesinde sağyongozmu satıyorsunuz be densizler derdi ama kime nediyeceksin salyongoz satıcısıda alıcısıda aynı tücacar ne yapacaksın it ürür kervan yürür diyeceğiz ve diğer yalaka imamların makamlarının neresi olduğunu sırasıyla göreceğiz biz vatan diyeceğiz siz makam diyeceksin allah acısın sizlere

51. Yorum: kököroğlu 10 01 2017 15:30
herkez istediği mesleği yapabilir ama bir cami imamının bu kutsal görevi bırakıp böyle bir göreve gelmesi çok utanç verici bir durumdur inşallah sonunuz hayr olur eğer bu seçimi yapan kişi de şefik bey se müdürlüğü o kadar hak eden kişiler dururken bir cami görevlisini seçmek hem haksızlık hemde kışkırtıcı bir harekettir.başkan gibi zihniyetler ülkeyi bu hale sokmustur ve vebal altındadırlar bunu da bilmeleri gerekir.

50. Yorum: kanaat 10 01 2017 12:57
ben müdürlüğe getirilen kişinin geçmişinde din görevlisi olmasına karşı değilim böyle meslekinden dolayı yermek hoş bir şey değildir farklı bir meslektende olabilir öğretmen olur veteriner olur sağlıkçı olur bu sıralamayı uzatabiliriz neden olmasın elverişli ise hiç problem edilecek bir durum söz konusu değildir fakat her cenahtan tepki ile karşılanan bir kişinin olmasına karşıyım kardeşim tamam imam hatipli olsun, din görevlisi olsun ama herkes tarafından kabul görmüş bir birey olsun memleket hepimizin memleketi

49. Yorum: sinoplu iş adamı 10 01 2017 10:45
bir makam için sünnet olan sakalını kesen adamdan tavuklara bekci dahi olmaz acıkınca tavukalarıda keser yer bu tipler ben bununun ardıçta imam olduğu zamanıda bilirim ordada sadece genç kızlara ders veriyordu onlara kuran öğretmeye çalışıyordu

48. Yorum: il dışı 10 01 2017 09:45
memleketime uzaktan baktım üzüldüm bir sigara yaktım ...

47. Yorum: üç dil bilen balıkçı müdü ... 10 01 2017 08:18
üç dil biliyor demiş ve iyi sallamış bir vatandaş. ayrıca balık tutmaya meraklıymış galiba.şimdi anlaşıldı camiden neden kaytardığı. yahu memlekette bir tek o mu var hak etmediği yere gelen? bırakın da biraz o oyalansın. sanki gençlik uzaya gidecek de bu arkadaş engelleyek. imamlık mesleği adına ayrılması yerinde oldu. bardağın dolu tarafından bakalım

46. Yorum: duyarlı vatandaş 10 01 2017 07:47
ben bir ak partili olarak söylüyorum ki;diyanet işleri başkanlığı ve boyabat müftülüğü büyük bir vebalden kurtulmuştur.arkasında namaz kılınması caiz olmayan biriydi.bunu neye dayandırıyor derseniz;imamlık vasıflarını okursanız açıktan günah işleyenin arkasında namaz kılınmaz der.halk bunu bilmediğinden sadece küfür etmekle yetiniyordu.kulaklarımla duydum bunun vebali,buna göz yuman siyesetçilerindir. en büyük vebal sayın müfütünündür.

45. Yorum: boyabatlı 10 01 2017 06:50
şu vali kimmiş ya adı nedir,hangi tarihlerde nerde valilik yapmış.bi araştıverin bizde öğrenelim

44. Yorum: koyunlaraaa 10 01 2017 00:36
ulan boyle bi adami hic bilmedigi kuruma mudur yapiyolar 1 cisi bu adam ne anlar ne egitimi var 2 cisi egitim gordugu benim bildim imam dinine baglidir herseyden onemlidir din ama bu sakkallari kesti imamligi sildi 3 bu adamin mahallelisi en onemlisi cemati sikayetci ve son olarak genckerimizi buna mi emanet edecez

43. Yorum: koyunlara 10 01 2017 00:32
ulan bukadar kor olmayin be bu yazi dogru bu adamin mahallelisi cemaati bikti ve kutsal gorevi nasil birakip baska meslek yapar bir imam boyle bir adamdan ne bekliyonuz biraz arastirin koyun olmayin artik ne yapilsa dogrudur diyip dusunmeden onayliyorsunuz ulke elden gitse gormiyceksiniz koyunsunuzzzzz

42. Yorum: 40. yorumcuya 09 01 2017 17:31
hadi ordan din tüccarı!

41. Yorum: keşke 09 01 2017 16:16
abi kaç puanla kazanmış acaba puansızsa kırıterleri ne acaba niye haberimiz olmuyor bilmiyorum haberim olsaydıda keşke bende o sınava girebilseydim belki kazanabilirdim.

40. Yorum: boyabatlı 09 01 2017 14:50
sizler tam bir firavunsunuz sizlerin başta oldugu zamanlarıda gördük dinsizler

39. Yorum: oturu-yorum 09 01 2017 12:53
çok alem adamsınız yorumlar çekemeyenin anten takacağı cinsten sonuçta biri müdür olacak ha ali ha veli bunu eleştiren galiba ...

38. Yorum: doğrucu 09 01 2017 11:19
sayın yazar sizi ilgiyle takip ediyorum.birde şu milli eğitimi bir araştırsanız iyi olurdu.mesela şu anda boyabat eğitimde sinopta ilk dörde girebiliyormu.daha önce bazı üstün yetenekli kardeşlerimizin kendi elleriyle teslim ettikleri makamları şimdi geri almak için nasıl gayret sarfettiklerini duyuyor ve üzülüyoruz.bu arada eğitim filan kimsenin umrunda değil.mesela sayın vekilimizin üstün gayretleri ile ismini değiştirddği fen lisemizin eğitim durumu nedir acaba.bu yıl acaba 1 tane tıp çıkarabilecekmi merak ediyorum.ya kendis çocuklarını özel okullarda okutup devlet okullarında görev yapan müdrlere ne demeli.valla işin zorbe sayın vekilim

37. Yorum: sanayide esnaf 09 01 2017 10:37
kardeşim sizine adam okumuş mertebe sahibi olmuş nie çekemiyosunuz kendisini az çok tanırım bu adam bildiğim kadarıyla ilahiyatçı ve 3 dil biliyor sende oku sende bil sizde olun müslüman müslümanı eleştirmez yannısı varsa gider söyler

36. Yorum: bybt 09 01 2017 09:40
üstündeki resim "adam" olanı ezmez. aksine adamlığına ( varsa tabi ki) adamlık katar. yoksa da işte iki büklüm oturursun, ezilir kalırsın altında!

35. Yorum: yakup 09 01 2017 09:37
hocam çuval dolusu balık avlamaya devam etsene sen imamlıkla müdürlükle ne işin var yaaa
ama şimsi sakal yok ya balıkların kılçığı ramazan ayı olsada boğazına takılmaz

34. Yorum: uzaktan 09 01 2017 09:04
sandık mağlubiyetlerinin sıkıntısı herkesin derdi...yola devam müdür. ..

33. Yorum: boyabatlı 09 01 2017 07:30
inanmak istemiyoruz yazıklar olsun bizlerde bir akp li olarak söylüyorum şefik başkan ve sayın milletvekili bu atamayla kendilerini bitirdiler..

32. Yorum: haberci 08 01 2017 23:10
it ürür kervan yürür hocam.hayır olsun.sen başaracaksın.

31. Yorum: ra4bira 08 01 2017 22:52
yav adamın ceketinin rengi bile fetulanın ceketine benziyor.kripto fetöcü diyecem diyemiyorum net adam bu mümtazerin adamımı bu köyü nere bunun yörüklümü.mümtazeri yörüklü deyola.

30. Yorum: müdür-i azam 08 01 2017 22:45
sayın müdürüm boyabat gençliği senden çok şey bekliyor. tek umudumuz sensin.seni çekemeyen hasetçi ihvan düşmanları çatlasın.yalnız üstündek resim seni manevi olarak biraz ezmiş gbi duruyor. başka bir sorun yok lakin bu da sana ve senin gibilere tek başına yeter kanaatindeyim.

29. Yorum: cesur 08 01 2017 22:13
sayın müdürüm konuşan konuşun hakettigin yerdesin bu makamlar sana az bile.gençlere fadalı ol gerisi bırak.aldırma yoluna devam.

28. Yorum: botbay 08 01 2017 22:12
hayret hayret hayret töbe töbe

27. Yorum: müdürüm. 08 01 2017 21:44
sayın müdürüm,camikebir mah.çay kenarı çok çamur,bi el atta yaptırıver,gençler okula giderkene ayakkabıları çamur oluyor.

26. Yorum: sayısallotocu 08 01 2017 19:57
yav bu fetöcü mümtazerle fotosu olan imamı bu göreve atamakta neyin nesi sayın vekilim nazim maviş kardeşim buna engel olun.bakın bu işi sayın reisimiz devlet başkanımız duyabilir hatta bunu içimizdeki bazıları ona söyleyebilir.o zamanda ne şefik başgan kalır nede sen sayın vekilimiz.ayağımıza sıkmayalım lütfen.hatta bimer ve cimere bu konuyu yazan olursa kızmayın emi.

25. Yorum: kuran 08 01 2017 19:03
bu müslümanlar bilmiyorlar mi?kuranin emri emanetin ehline verilmesi olduğunu... imamlik gibi mübarek bir emaneti beceremiyeni niçin atarsınız. ...hiç mi kurana sayınız yok

24. Yorum: ezik 08 01 2017 18:59
çok ezik oturmuş. ....hak edilmeyen makam mevki adama yük olur. içinde kaybolurken. ...

23. Yorum: istanbul 08 01 2017 18:37
ya değişin artık hemşerim.birbirinizi çekiştirmekten bıkmadınız mı? memlekette bu kadar mühim konular büyük düşmanlar var.birlik olma zamanı.nedir bu yaa.raf ömrü bitmiş üslubu çöpe atın

22. Yorum: evet 08 01 2017 18:15
bir varmış bir yokmuş bir mahallede imam varmış bir sabah camiye giderken lamba bulmuş bakarken içinden kara yağız bir delikanlı çıkmış ben şefik başkan ne dilersen dile demiş imamın dileğini gerçekleştirmiş kasabada ne kadar dürüst işinnde gücünde adam varsa bağırmaya başlamış şimdi bu insanlara bir çift sözüm var sizde yolunda yuvarlansaydınız cin çıkan lambayı bulsaydınız adamın suçu yok sesinizi kısın bir dahaki lamba cini kimin isteğini gerçekleştirecek beklemeye başlayın

21. Yorum: kul 08 01 2017 18:09
çok sayın müdürüm yav sen.değil miydin her cuma kul hakkın dem vuran. pes doğrusu.

20. Yorum: osmanlı 08 01 2017 17:33
ilahiyatçı hasan kara sağlık bakanlığında daire başkanı olabiliyorsa hüseyin köroğlu da olabilir.bu yapılan haber yorum değil seviyesizliktir.

19. Yorum: bir garip yolcu 08 01 2017 16:41
bırakın kim ne istiyorsa o olsun kim kimle geziyorsa gezsin. unutmayın hak(hoca bilir belki allah demek istediğimi) yanına bırakmaz. tövbeler kurtarmaz. kul hakkıdır ben hakkımı helal etmiyorum. böyle bir yalakaya (ve de yalamaya)iki dünyada rahatlık vermesin rabbim. he bir şey daha it itle dolaşır it çokunca itler koşuşur. kim ne anlarsa artık. hak bekleyenlerin hepsinin vebalini çek hocaaa...

18. Yorum: analiz 08 01 2017 14:53
köroğlu'nun vücut dilini okumaya çalıştım ve şu sonuçlara vardım: öncelikle koltuğu haketmediğinin farkında dahası eski özgüveninden eser yok(sakallardan kaynaklanabilir. uzun süredir sakallı olduğu için sakalsız halini "market tavuğuna" benzetmiş olabilir.;) ya da sakalını kesmeyeceği yönünde ettiği büyük laf onu mahçup etmiş olabilir) adeta koltukta kaybolmaya çalışır pozlar veriyor; bu onun aslında çok da göz önünde bulunmak istemediğini gösteriyor.(belli ki hedefi farklı. daha önce dillendirdikleri gibi üniversiteye geçme ihtimali olabilir) tebessüm dahi etmiyor rahatsız tedirgin hali açık( alışık olmadığı kravatın da etkisi olabilir) fotoğraflar biraz bulanık; oda da içtiği sigara dumanından kaynaklanıyor olabilir :)) velhasıl ı kelam köroğlunun vücut dili sinyal veriyor. tedirgin ve gergin.

17. Yorum: fffff 08 01 2017 14:39
adam milli eğitime şube müdürü olacaktı. onayı bile tamamdı. buraya kaydırıldı.
yani anlayacağınız hem imam, hem gençlik müdürü, hem de mem şube müdürü. bi marifeti var ama neye olduğu malum.

bir ak partili olarak söylüyorum bu hatadan vazgeçin.

16. Yorum: esnaf 08 01 2017 14:02
yakıştıramadım kardeş

15. Yorum: adalet 08 01 2017 13:55
rabia işareti ne ki seçim zamanı arabasının üstünde nazım mavis resmi vardı ve bu arkadaş devlet memuru. şimdi "hizmetinin" karşılığını alıyor.

14. Yorum: akyörüklü 08 01 2017 13:34
köroğlu hoca ayrıldığından beri caminin cemaati çoğaldı. yeni hocadan gayet memnunuz. aman buraya geri dönmesin de ister gençlik merkezi müdürü olsun isterse ihtiyarlık merkezi müdürü olsun.

13. Yorum: birader 08 01 2017 13:09
bu resimleri sayın cumhurbaşkanımıza bildirmenizi rica ederim. inanınki sonucunu göreceksiniz. eminim ki cumhurbaşkanım gereğini yapacak. duyduğuma göre diğer dosyalar resimler bildirilmiş.

12. Yorum: ak partili 08 01 2017 12:55
bir ak partili olarakdan bu karardan biyan önce vazgecilmesini isti yoruz

11. Yorum: dalton57 08 01 2017 12:23
taş yerine cuk oturmuş bu yazının üstüne hala göreve devam ederse tasdikleyip onaylamış olur

<< Eski ( 1 2 ) Yeni >>


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


O çocukları, bu çocukları, şu çocukları!


15 Ekim Dünya El Yıkama Günü


İktidar Savaşı ve Propoganda


Çoban ve Dindarlık


Bir Diktatörde Olmazsa Olmaz Bazı Özellikler


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


İsmet İnönü 134 yaşında


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:543293 DtGaNi

* ANASAYFA *