E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…

CHP Grup Başkan Vekili Engin ALTAY ve CHP Sinop İl Başkanı…

Siyasi partiler tüzüğüne göre, il, ilçesindeki partili belediye başkanlarının amiri il başkanlığıdır. CHP’li Sinop Belediye Başkanı’na yönelik şikayetler, adaletsizlikler sürekli artarken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, haktan, hukuktan bahsetmesi sizce çelişki değil mi?

Sayın Sinop il Başkanı, balık kokmasın diye tuzlanır, ya tuz kokarsa…

AKP’nin çifte standartı, yolsuzluğunu, usulsüzlüğünü eleştirdiğiniz AKP’den ne farkınız var?

Sinop Merkez Belediye Başkanı hakkında şikayetler var, sizin haberiniz yokmu?

Şikayette bulunan sıradan bir vatandaş değil.

Kanunları bilen, mesleki konularına hakim, Sinop’un yetiştirdiği hukukçu kızlarından birisi hakkını, Adalet arayan, Adalet Kurultayı düzenleyen CHP’li belediyede hakkını arayamıyorsa nerede kaldı sizin adalet, hak, hukuk anlayışınız?

Ey , CHP grup Başkan Vekili Engin Altay, İstanbul’dan vekil oldum diyerek, CHP’li Sinop Belediyelerinden sorumlu değilim demeye hakkınız var mı?

“CHP varsa herkes için vardır, “Herkes için hak, hukuk, adalet” sloganını söylemekle olmuyor?

İlk önce evinizin önündeki çöpleri temizleyin…

Avukat Zehra Harmantepe, “ CHP’li Sinop Merkez Belediyesi hakkında yapmadığım şikayet kalmadı. Bir hukukçu olarak İçişleri Bakanlığı’nı göreve çağırıyorum. Neden soruşturma açılmadı?”

Sayın CHP Grup Başkan vekili Engin ALTAY, hukukçu, kanunları bilen bir vatandaş CHP’li belediyede hakkını arayamıyorsa ya sıradan bir vatandaş hakkını nasıl arayacaktır?

Tarih:08 08 2017 23:33(1050) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: sinop boyabat'lı 15 08 2017 21:01
sayın köşe yazarı bu konuda ne kadar bilginiz olduğunu anlayamadım.sanki ısmarlama yazı diyesim var.şikayete konu olan emlak ile ilgili duyumlara göre alan kişi imarı olmadığını bilerek almış olmalı ki tadilat ve kuvvetlendirmek ruhsatı ile onarım adı altında binanın üç duvarı kalınca kafar içini yıktırdıysa acaba neden demeli değil misiniz?lütfen konuyu birazcık araştırın.imar değişikliğinin baki ergül ile ilgisi var mı araştırıverin.tarafsızca kamuoyunu aydınlatmiş olursunuz.saygılar...

3. Yorum: sinoplu 10 08 2017 22:09
sinop belediyesinin yaptığı işlemler gerçekten adalet arayan bir partiye hiç yakışmıyor. özellikle belediyenin hazırladığı yeni imar planı büyük adaletsizlikler içermekte daha çok belli kişisel çıkarları gözetmektedir

2. Yorum: aslınaz 09 08 2017 18:55
malesef chp li belediyelerden herkes şikayetci. kendi adamına göre iş yapıyorlar. rant varsa iş var! hak ve hukuk herkese lazım!!

1. Yorum: zehra yılmaz harmantepe 09 08 2017 09:32
değerli gazeteci arkadaşım kalemine sağlık doğru ve tarafsız haberciliğini kutlamak isterim .sizler gibi dürüst ilkeli gazetecilere daima cok ihtiyac var .lütfen köşenizden mağdur vatandaşın dertlerini siyasi ayırım yapmadan dike getirin ki siyasi liderler teşkilatlarının ne olduğunu hukuksuz ve usulsüzlüklerin kimler tarafından ne şekilde gercekleştirildiğini bilsinler ülkemizin selameti bakımından bu cok gerekli ayrıca yıllardır sinop vekili olan engin altay ddn başka chp de vekil olacak adam olmadığına göre artık bu parti için ne diyeyim halen kırmızı plakaya doymamış sa ben ne yapayım
saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041171 DtGaNi

* ANASAYFA *