E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP Genel Başkanı sen kim misin ?

Her önüne gelene sen kimsin yaa sözleri ile rajon kesen, insanları aşağılayan Türk siyasetinde gelmiş, geçmiş en büyük demogoji yapan, üniversite diploması şaibeli, genel kültürü çıkarcı, bencil, riyakar yandaşlarını ikna edecek kadar olan, İslam dinine zarar verensin.

Daha düne kadar Fetö’yü yere göğe sığdıramayanlar, başta siz olmak üzere, FETÖ’ye hazreti hoca diyenler bugün vatan haini ilan ediyorlarsa, 16 yılda ülkeyi, ekonomik olarak çökerttiğini, başta Fetö terör örgütü olmak üzere PKK, IŞID yardım ve yataklık yapansın.

….

Dış güçler, terör örgütleri seni aldattı, sende 16 yıldır senin kültür düzeyinde ve kalibrende sana oy verenleri aldatansın.

Dış güçlerin, ABD, İsrail, Fetö’nün desteği ile BOP eş Başkanı oldun, Yahudi olmayanlara verilmeyen Yahudi Cesaret Ödülü’nü alan, Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil edensin.

….

“Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan”, Türkçülük bölücülüktür” diyen ilk siyasi lidersin.

Türkiye Cumhuriyet tarihine, ABD’nin BOP Eş Başkanı, Yunanistan’a 19 adanın işgaline göz yuman, Süleyman Şah Türbesi’ni taşıyan, yerini PKK’ya teslim eden, ABD’nin talimatı ile Ortadoğu’yu kan gölüne çevirensin.

Üniversite diploması şaibeli, 80 milyon Türk insanını kandıransın.

Cumhuriyet tarihinin ekonomik kazanımlarını yok pahasına satan, kendi saltanatı için saraylar yaptıran, 264 makam aracı 6 özel uçağı ile saltanat sürensin.

….

Yaptığın bencil, bir avuç yandaşından başka kimseyi düşünmeyen devlet yönetimi ile 9 milyon insanı açlık sınırının altında yaşatan, 11 milyon işsiz yaratansın.

Dünya ülkeleri arasında kendi kendine yetecek 8’nci tarım ülkesi olan Türkiye’yi, 110 bin kilometre kare yüz ölçümü olan Bulgaristan’dan saman, insan kasabı Sırplardan et ithal eden duruma getirensin.

İki bin yılında, AKP’nin kuruluş çalışmalarında ABD, İsrail ve Fetö ile yaptığın toplantılarda, iktidar olabilmek için verdiğin sözleri harfiyen yerine getirensin.

Size biat etmiş sözde ilahiyatçılarının çakma hadislerle verdiği fetvaları alkışlayan, İslami’yete, Türk geleneklerine en büyük zarar veren olarak Türk toplumunun vicdanlarında yargılanacak olan siyasi lidersin.

….

Müslüman olduğunu söylemene rağmen, 4 bakanın yolsuzluktan istifa etmesine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığın döneminden itibaren hakkında yüzün üstünde yolsuzluk, hırsızlık iddiası ile açılan suç dosyaları TBMM’nin arşivlerine veya sümen altına attıran lidersin.

Bugün 600 milyar dolara kurulmayacak Türkiye Cumhuriyeti’nin ekonomik kazanımlarını 60 milyar Türk lirasına satan, 16 yılda ülke ekonomisine katmadeğer sağlamayan, üretmeyen, tüketen , 15 yılda yabancılara 242 milyar dolar faiz ödeyen lidersin.

….

16 yılda 20 bin kilometre mevcut yolları genişleten, Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim Köprü’sünden geçene de geçmeyene de para ödeten lidersin.

….

Terör örgütü PKK’yı Habur Sınır kapısında davul zurna ile karşılayan, Oslo’da, Dolmabahçe’de masaya oturan, Terörist başı Öcalan’a sayın, askerimize kelle diyensin.

….

….

Yıllar önce Şam’da Cuma namazı kılacağız dedin, 4 milyon Suriyeli’nin Türkiye’nin her ilindeki cadde ve sokaklarda dilenmesine sebep olansın.

….

Özet olarak, Ülkeyi felakete sürüklediğiniz gerçeklerini öğrenenler, 13 yıl birlikte yürüdüğünüz, ne istedilerse verdiğiniz FETÖ’yü vatan haini ilan ediyorlarsa, bir gün gelecek din,iman, hak, hukuk, demeden , iftira atmak ve Allah’tan korkmayan size ölümüne biat edenler , en yakınlarınız bile sizi lanetle anacaktır. Hatta, AKP’ye oy verdiklerini söylemeyeceklerdir. Ölüm uykusundan uyanan AKP’liler şimdiden AKP’ye oy verdiklerini inkar etmeye başladılar bile…

….

Sizin kültürünüzdeki, sözde milliyetçi, vatansever, Müslümanlar ülkeyi 50 yıl geriye götürdüğünüzü anladıkları zaman iş işten geçmiş olacaktır.

Tarih:19 10 2017 11:37(596) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041202 DtGaNi

* ANASAYFA *