E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadelesi mizah gibi…!

AKP Fetö ile birlikte yürüdükleri yıllar dahil olmak üzere 17/25 Aralık’tan sonra bile FETÖ’ye arsa tahsis eden İstanbul Başakşehir Belediye Başkanı’na FETÖ soruşturması açması yerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yaparak ödüllendirdi.

Demekki, İstanbul’daki AKP’li Belediye Başkanları arasında en temizi ve Fetö’cü olmayan Belediye başkanı Başakşehir Belediye Başkanı.

FETÖ terör örgütü ile mücadele de at izi ile it izi bir birine karıştı.

Kamuoyunun bilmediği, AKP’lilerin sorgulamadığı veya sorgulamak istemediği bir oyun var.

FETÖ’nün AKP içindeki bylokcularından aradan aylar geçmesine rağmen hiç haber yok!

AKP’ye zarar verir diyerek FETÖ ile gerçekten mücadele edilmediğini, veya AKP’nin FETÖ ile gizli bir anlaşma mı yaptı sorusu akıllara gelmiyor mu?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, İstanbul Başakşehir Belediye Başkanı olduğu yıllar olan 8 yılda FETÖ’ye 18 arsa tahsis edilmiş. Kim etti? Bunlarla ilgili bir soruşturma var mı?” diye sordu.

Aylar önce, Başakşehir Belediyesi’nde çalışan dürüst, gerçekten ülkesini, milletini seven bir AKP’li bana, sözde FETÖ ile mücadelenin 17/25 Aralık Yolsuzluk ve hırsızlık iddialarının milad saydıklarından sonra bile Başakşehir Belediye’sinin FETÖ’ye arsa tahsis ettiğini söylemişti.

Bu durumda, AKP’nin FETÖ ile mücadelesi, kayıkçı kavgası değil de nedir?

AKP’nin FETÖ ile mücadelesi, “Türk milletine, FETÖ ile mücadele ediyoruz görüntüsünden başka bir şey değildir.

FETÖ ile hatıra fotoğrafı, yeter artık bu hasret bitsin, hazreti Fetulla Hoca, ne istediyseniz vermedim mi diyenler, Bank Asya kredisi ile yalı alan gazeteciler kahraman, gizli tanık. Asya Bank’a ev kirasını yatıranlar FETÖ’cü öyle mi?

Günün sözü:

Hiçbir gerçek gizli kalmaz. Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu.

Tarih:26 10 2017 20:11(616) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: gökbörü 27 10 2017 09:45
herşeyın yanı darbenın tıyatro olduğunu , sonrasındakı mucadelenın de danışık dövüş olduğu düşünüp komplo teorısı uretecek olursak şayet 15 temmuzda sucu gunahı olmayan sırf vatan için şehıt ve gazı olan vatandaşlarımızın ölüm icazetını kım verdı ?bu bıle bu düşünce bıle onlara ıhanettır.o yuzden mucadelede zaaflar adam kayırmalar olabılır ama bu işbirliği yapıldı anlamına gelmez , objektıf değerlendırmem budur vesselam.

2. Yorum: misafir 27 10 2017 08:49
şu başakşehirde tahsis edilen arazilerin yerlerini ve sana bilgiyi ileten başakşehir belediyesinde çalışan kişinin ismini bir yaz bizde bilelim. yine isimsiz bir kişi ya otobüste görürsünüz ya dolmuşta ya toplantıda konuşursunuz ama kimsenin ismini veremezsiniz. tekrar soruyorum başakşehirdeki hangi arsalar 17/25 aralık sonrası tahsis edilmiş ispatla hangi fetöcüye veya fetö kurumuna verilmiş açıkla. açıklamazsan nametresin iftiracısın vatan hainisin.

1. Yorum: milat 27 10 2017 08:31
sonra bana niye dava açıldı dersiniz,yalanda iftirada üstünüze yok.fetönün inlerine girildiği halde ak parti mücadele etmiyor demek yalanın daniskasıdır. madem ak partide baylokcu var bunu biliyorsunuz açıklayın yoksa müfterisiniz hodri meydan.yazdıklarınız tam fetö cü lerin seslendirdiği argümanlar.açıkla adamsan başak şehirde sana bunu söyleyen ak partiliyi ,öyle iftira hayal dünyası ile insanları karalayıp sonrada bana dava açmışlar diye zırlama sayın yazar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041133 DtGaNi

* ANASAYFA *