E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işgal edildiğini itiraf mı etti?

Eyy… Kuldan utanmaz, Allah’tan korkmaz yalancı iftiracı sözde Müslüman ve vatanseverler…

Yunanistan’ın Ege’de, İzmir ve Aydın’a bağlı 19 Türk Adası’nın Lozan’da verildi propagandası yapan, iftiracılar, yalancılar, tarih bilmeyen cahiller. Bu ülke toprakların da tarihin her döneminde kendilerini sözde vatansever zannedenler olmuştur. Cumhuriyet döneminde bu kadar olmamıştı

Hadi kuldan utanmadan, adaları merhum İnönü verdi diye iftira atıyorsunuz, yalan söylüyorsunuz Allah’tan damı korkmuyorsunuz?

Siyaseten de olsa yalan söylemek, iftira atmak hiçbir insana yakışmadığı gibi Müslüman’a hiç yakışmaz. Hz Muhammed Mustafa peygamber efendimizin “Helak olacağınızı bilseniz bile yalan söylemeyin” hadisini de mi duymadınız.

….

Daha düne kadar hazreti hoca efendi dediğiniz haine söz söyletmiyordunuz. Biz eleştirdiğimiz zaman bizleri vatan haini olarak görüyordunuz?

Vatan haini kimmiş?

AKP lideri, BOP eş Başkanının ülkeye verdiği zararı hipnoz etkisinden ayıldığınızda, “aldatıldık, Allah bizi af etsin” mi diyeceksiniz?

….

ABD’nin Ortadoğu’daki gerillası terör örgütü PKK ile masaya oturan, 16 yıldır ülkeyi yönetenlere terörü neden bitirmedin diye sorma yerine başkalarını suçlayarak vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz?

….

16 Nisan referandumunda, “EVET” çıkarsa terör bitecek, ekonomi uçacak “ diyen AKP siyasi iktidarına sormanız gerekirken savunmanızı sizlerin dini insani vicdanlarına havale ediyorum.

Bitmedi…

Unutmayın !

ABD ve Türkiye’deki hainler, silah tüccarları istemediği sürece, terör bitmez, gelen ana kuzuları şehitlerimize, dua eder… “Şehitler ölmez vatan bölünmez” diye sloganlar atarız.

Bu ülke insanın vergileri ile hasbelkader okumuş, bu vatanı bizlere emanet eden binlerce şehidimize vefa borcumuz olduğu inancı ile yalansız, iftirasız, hangi siyasi iktidar olursa olsun, son nefesime kadar gerçekleri yazmaya devam edeceğim.

….

Neyse konumuza gelelim;

AKP iktidarı döneminde 2004 yılında 19 Türk adası Yunanistan’a verildiği veya satıldığı iddiaları 13 yıldır, yandaş medyanın görmediği, sayıları bir elin parmaklarının geçmeyen vatansever, gazete, televizyon ve internet sitelerinde “Yunanistan’ın 19 Türk adasına askeri üs kurduğu, milli bayramlarını adalarda kutladıkları haberleri yer almasına rağmen, o adaların Lozan’da İnönü tarafından verildiği yalanlarını, iftiralarını atacak kadar aciziyet içerisinde küçülüyorsunuz.

Dışişleri Bakanlığı, adaların işgali konusunda nihayet Yunanistan’ı uyarmış. Sizlerin yalanlarına göre, o adalar Lozan’da Yunanistan’a verildiyse neden uyarı da bulundu?

Gaflet uykusundan uyandığınız zaman, çocuklarınızın, akrabalarınızın, milletin yüzüne nasıl bakacaksınız?

Günün sözü;

Bu toprakların vatan hainleri de vatanseverleri de bitmez.

Haber şöyle;

http://www.gundeminiz.com/haber.php?id=203

Tarih:05 11 2017 13:11(659) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: vatandaş 05 11 2017 19:06
sayın boyabat gazetesi ve sayın yazar sinop belediyesinin denize döktüğü çöp haberini neden yapmıyorsunuz ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041149 DtGaNi

* ANASAYFA *