E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde inkar, hakaret ve yalan…

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, inkar, Ana Muhalefet liderine hakaret, iftira, çamur at izi kalsın siyaseti…! AKP Genel Başkanı, CHP Liderine, “Manda derisi gibi yüzü var, karikatür tipli zat, seviyesiz çarkçı Kemal”

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, 12 milyon oy almış Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’na, AKP Genel Başkanı, “Seviyesizliğin de bu kadarı: Manda derisi gibi yüzü var, karikatür tipli zat” sözleri ile tarihin derinliklerinde yerini alacak. Türk siyaseti böyle bir dönem yaşadığını bilen var mı bilmiyorum?

80 milyon Türk vatandaşını temsil eden Sayın Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı kimliği il bu ağır sözleri söylediğini düşünmek istemediğim gibi, bir siyasi partinin genel başkanın söylemesi…!

AKP Genel Başkanı, İstanbul’da siyaset yaptığı 1990’lı yıllarda, parmağından nikah yüzüğünü çıkartarak, “Bütün sermayem bu yüzük. Birgün Recep Tayyip Erdoğan zengin olmuş derlerse, bilin ki çalmıştır” sözlerini hatırlıyorum.

Ana muhalefetin MAN Adası belgelerinde, oğlu Burak Erdoğan, Eniştesi, Kardeşi’nin milyon dolarlarla adları geçiyor…!

Halk Bankası’nın dekontlarına rağmen belgelerin sahte olduğunu iddia ediliyor. AKP Genel Başkanı ise, “1994 yılında İstanbul Belediye Başkanı olmadan önce, eniştem, kardeşim ticaret yapıyordu” diyor.

Oysa, Erdoğan, İBB Başkanı olmadığı yıllarda eniştesi emekli öğretmen, kardeşi şoförlük, dünürü taksicilik yapıyordu, oğlu Burak Erdoğan 14 yaşında ve burslu okuyordu…!

Anamuhalefet, MAN Belgeleri araştırılsın diye TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP’li Milletvekillerince reddediliyor.

MAN Belgeleri sahteyse, neden TBMM’de araştırılması istenmez de belgelerin neden ısrarla savcılığa verilmesi istenir?..

CHP MAN belgelerini savcılığa teslim etti.

Belgeleri teslim alan savcılığın kimse yerinde olmak istemez. Aşağı tükür, sakal, yukarı tükür bıyık.

Mesleki ilkelerini, kariyerini, vicdanını bir tarafa bırakarak, gözlerini karartarak, Güneydoğu’ya sürülmeyi göze alacak veya istifa edecek.

Toplumun büyük bir bölümündeki düşünce ne yazık ki böyle…

Şayet, belgelerdeki Halkbank dekontları sahteyse, Halkbank’ta sahte değil midir?

Siyasi iktidarın iddia ettiği gibi, gerçekten belgeler sahte ise, Ana muhalefet Partisi ağır bir şekilde cezalandırılmalıdır.

….

Yargıya güvenin yüzde 25’lere kadar düştüğü günümüzde , hakimlerin, savcıların işi çok zor hem de çoook.

Yorumu siz saygı okuyucularıma bırakıyorum.

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde 15 yılda daha neler mi oldu?

Millet yolsuzluk ve hırsızlıklara alıştı.

Haram, helal bir birine karıştı.

Hiçbir meziyeti olamayan insanlar önemli görevlere getirildi.

Almanya Deniz Feneri, bir trilyonluk yolsuzluk davasını suçlu buldu, Türkiye’de berat etti.

AKP Genel Başkanın TBMM’de bekleyen, AKBİL gibi 101 suç iddiası kapatıldı.

….

Yine aynı şekilde, AKP Genel Başkanı’nın oğlunun, kardeşinin, eniştesinin adı geçtiği MAN Adası belgeleri CHP TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP Vekillerince reddediliyor…!

….

Aynı şekilde, Başbakan Binali YILDIRIM’ın oğlunun adının geçtiği Paradise belgelerine TV kameralarının önünde, “Oğlumun dokunulmazlığı araştırılsın” diyor. Muhalefet TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP Milletvekilerinin oyları ile reddediliyor.

….

Cumhuriyet tarihinin en büyük 17-25 Aralık yolsuzluk iddiasından 4 AKP’li bakan, AKP oyları ile Yüce Divan’a gönderilmiyor. O bakanlar istifa ettiriliyor.

….

Terör örgütü PKK ile görüşen şerefsizdir diyor, görüşme belgeleri ortaya çıkınca devlet görüştü oluyor.

Saymakla bitmez.

Hatta 12 ciltlik kitap olur.

Eski Türkiye’de aynı siyasi görüşten olmayan insanlara kominist (onların anlayışına göre dinsiz) daha sonra terör örgütü PKK’lı, 15Temmuz hain darbe girişiminden sonra FETÖ’cü diye suçluyorlar.

Ülkenin yüzde 99’u Müslüman olan, İslam dininde affı olmayan rüşvet, yolsuzluk, hırsızlık, sıradan hale geldiyse, bir kere değil 100 kere düşünmemiz gerekmez mi?

AKP’yi savunanlar eskiden yolsuzluk yok muydu diyorlar?

Eskiden yolsuzluk yapılıyordu ise sen devam ettirmek zorundamısın diye sorulduğunda ses yok. AKP 2002 yılındaki sloganı neydi, “Yolsuzluk, İşsizlik, benim namusum demiyor muydu?

Özet olarak, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ı mesleki olarak Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı, 94 yılında İBB adaylığı döneminde, sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar takip ettim. Bu kadar agrasif olması beni şaşırtıyor ve insani olarak üzüyor.

GÜNÜN SÖZÜ:

Makamı, eğitimi, serveti ne olursa olsun

HER İNSAN KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR

Tarih:05 12 2017 21:33(555) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: boyabatlı 06 12 2017 10:44
kul hakkıyla giden birgün allaha hesabını nasıl verecek bakalım.kul hakkı yiyen kim olursa olsun hakkımı helal etmiyorum haram olsun.celil bey helal olsun size güzel yazı yazıyorsunuz.

2. Yorum: gökbörü 06 12 2017 10:09
maddi olarak buyuyen insan kibirlenır -kımseyı tanımaz -hadsizleşir ama bırgun düşerse düşmesı herkesten beter olur allahın sopası yok dostlar ...elbet bu dunyanın ahıretıde var vicdan var en buyuk adalet vıcdandır.3 gunluk dunyada ölüm var -rocfeller 200 sene yaşıyacağım demişti , bırçok amelıyatla 100 yıl yaşadı -ama dunyayı emdı halada aılesı emıyor- en buyuk mıras ınsanca yaşanıp arkadan beddua yememek kul hakkıyla gitmemektır.

1. Yorum: fazıl sansa 05 12 2017 21:59
sayın hemşehrim.ccelil bey bir parti genel başkanı senin ananin..... diyecek bu söz kirli siyaset olmayacak. cumhurbaskaninin kilitli siyaset söylem olacak. cumhurbaşkanı için çırağan sarayında kadınların bacalarına bakıyor diyecek bu kirli siyaset olmayacak lütfen biraz objektif olun. olaya tek taraflı bakmayın lütfen. sen bana soveceksin bende hay ya rabbi şükür diyeceğim. böyle birşey yok.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041152 DtGaNi

* ANASAYFA *