E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yahudilerin verdiği Üstün Cesaret Nişanı, İsrail’in kaderini değiştirdi …!

NATO ve OECD'nin kapılarını İsrail'e AKP açtı! 28 ülkeden oluşan NATO'da üyeliği olmayan İsrail'e genel merkezde daimi bir ofis tahsis edilmesini 2016 Mayıs ayında AKP sağladı. Türkiye 'evet' dedi, OECD İsrail'i üyeliğini kabul etti.

AKP Genel Başkanı’na, Yahudi olmayan hiç kimseye verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı verdiler. İsrail’in kaderi değişti.

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), İsrail, Estonya ve Slovenya'nın üyeliğini kabul etti. Üç ülkenin 31 üyeli OECD'ye katılım müzakereleri 2007 yılında başlamıştı. Uzun süredir İsrail'in üyeliğine karşı çıkan Türkiye, AKP iktidarında Paris'te 10 Mayıs 2010 yılında yapılan oylamada 'evet' dedi.

.…..

Yahudi olmayan hiç kimseye verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı, Amerikan Musevi cemaati tarafından AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 2004 yılında verildi.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, ödülünü aldıktan sonra şöyle konuşmuştu: "Türkiye ve İsrail arasında her zaman var olan dostluk, karşılıklı anlayış ve güven temelindeki ilişkilerin son dönemde kazandığı ivmenin altını memnuniyetle çizmek isterim." Şeklinde konuşmuştu.

….

Dini bütün, alınları secdeye varan AKP siyasi iktidarı,Kuran-ı Kerim ayetinde, “ İsrailoğulları’ndan (Yahudi) uzak durun, onları dost edinmeyin” diyor 16 yılda İsrail ile olan ithalatını yüzde 400 artırıyor, domates tohumunu bile İsrail’den ithal ediyor.

Saygıdeğer okuyucularım, özellikle Müslüman olduklarını söyleyen, alınları secdeye varanlara soruyorum, AKP siyasi iktidarı Allah’ü Teala’nın ayetteki emrine şirk koşmak değil midir?

AKP Genel Başkanı Erdoğan, İsrail’in başkenti Kudüs krizinden sonra “ İsrail’i işgal devleti” ilan etti. Bana, Davos’taki One mute” şovunu hatırlattı. TV kameralarının karşısında, Şaron’a “ Bir dakika. Adam öldürmesini çok iyi bilirsiniz” dedi, yayın sona erince . “ben ona demedim” açıklamasını yaptı. Kimse kusura bakmasın Davos bir şovdu, bugün de Kudüs benim için öyle. Bundan önceki köşe yazımda, Davutoğlu’nun Başbakanlığı döneminde, İsrail’in Mavi Marmara Gemisi’nde 9 vatandaşımızın katlettiği kriz sonrası İsrail Türkiye arasında yapılan anlaşma ile Kudüs’ü başkent olarak tanımışsa…!

Davos’ta asrın liderinin İsrail’e çektiği resti görenler, Türkiye ile İsrail arasında ekonomik, sosyal bütün ilişkiler, yapılan ticari anlaşmalar iptal edilecek diye düşünürken, Türkiye, İsrail ekonomik işbirliği daha da arttı. Bu nedenle, sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ey… diye başlayan çıkışları bana hiç samimi gelmiyor.

Kimse kusura bakmasın.

…..

AKP kurucularından rahmetli Prof.Dr. Nevzat YALÇINTAŞ, “AKP’nin ABD, İsrail kuruluşu” olduğunu iddia ettiğinde kimse Yalçıntaş hocaya inanmamıştı veya inanmak istememişti. FETÖ’nün hain olduğuna inanmadıkları gibi…!

Saygıdeğer okuyucularım yorumu sizlere bırakıyorum…!

İsrail’in Kudüs’ü başkent ilan etmesinden sonra, sosyalmedya da İsrail şirketlerini boykot çağrısı yapılıyor. Mitingler düzenleniyor. Türkiye’de faaliyet gösteren binlerce insanımızın çalıştığı İsrail kökenli 57 dev firmanın hangisini protesto edeceksiniz?

Hadi diyelim ki, Saray OHAL ve KHK ile Türkiye’deki İsrail şirketlerini kapatma kararını aldığı şirketlerin yerine koyacak kaç şirketin var diye sormazlar mı?

Benim en çok dikkatimi çeken ise, merhum Uzeyir Garih ve İshak Alaton’un şirketleriydi.

Bir ekonomi dergisinin ekonomi editörlüğü yaptığım yıllarda, İshak Alaton ile yaptığım röportajda, “ Korkularından Türk pasaportu ile yurtdışına çıkamayanlardan daha fazla Türküm. Yabancı ülkelerden çok cazip teklifler gelmesine rağmen. Biz yatırımlarımızı Türkiye’ye yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ekonomisi güçlü Türkiye” demişti.

İlk önce, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan, Ege’deki 18 Türk Adası’nı Yunanistan’ın işgaline göz yuman, Süleyman Şah Türbesi’ni terör örgütlerine bırakanlar protesto edilmesi gerekmez mi?

GUNUN SÖZÜ

Cambaza bak…!

Celil Cengiz Çolak

Tarih:10 12 2017 18:22(1286) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: gökbörü 11 12 2017 09:12
israil zengin büyük babanın(abd) şımarık çocuğudur.bizde mahallenın fakır ama gururlu delıkanlısıyız türk filmlerınde olduğu gibi , hem gururluyuz hem de kabadayılık yapıyoruz ama sonuç şu ki işte tohum üretımınden tutunda aklınıza gelecek herşey yahudi malıdır dunyada , yanı gurur karın doyurmuyoz bu boş edebıyatları bırakalım boykot vs. aç kalırız vesselam,global dunyada bu boş protestolar boykotlar gerıde kaldı money money money hayali bırakalım fantezıden gerçeğe dönelım artık türk milleti olarak.

1. Yorum: boyabatlı 11 12 2017 08:18
yahudiler rte ye cesaret ödülünü hangi olaya istinaden verdiğini biliyoruz sayın yazar.o ödül hitlerin elinden yahudileri kurtaran türk diplomatları adına verilen bir ödül ayrıca sinogog saldırılarının ardından türkiyenin töröre karşı duruşundan dolayı.ak partilileri itham ediyorsunuz ama kendiniz yalanda üzerine algı yapmada sınır tanımıyorsunuz.tarihte yahudilere hitler olayında olduğu gibi sahip çıkan olmamıştır,türkiyede ki yahudilerede kimsenin bişey dediği yok.yahudi meselesi değil mesele mesele siyonist yahudiler,bugün siyonist yahudilerin bu yaptıklarına karşı çıkan yahudilerde var.her neyse geçmişi bırakalım günümüze bakarsak dünyada kaç devlet siyonist israile katil devlet,terörist devlet diyebliyor,tüm filistin ve samimi müslüman topluluklar rte nin şimdi yanında iken siz acaba rte yi samimi değil diye algı yapıp siyonist israille-abd ile fetö ile aynı paralelde rte düşmanlığı yapıyorsunuz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:620954 DtGaNi

* ANASAYFA *