E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artarken, işçiden, memurdan, emekliden fedakarlık…

4 kişilik bir aile için, yoksulluk sınırı Aralık ayında bir önceki aya göre 133 TL artış göstererek 5 bin 238 TL'ye yükseldi. İşçiye, memura, emeklinin maaşlarına zam yapmaya gelince fedakarlık öyle mi?

Yeni Türkiye’de Üretim bitti, tüketim patladı, Cumhuriyet tarihinin birikimleri yok pahasına satıldı. Yargı özgürce kararını veremez hale geldi. Basın, yalaka, tetikçi, bencil insanların eline geçti. Devlete ihanet eden cemaat gidiyor yerine başka bir cemaat geliyor.

Şirketler ve halk borçlandırıldı, NATO’nun ikinci büyük ordusu TSK darma dağın edildi. Ülkenin mahremi sayılan Kozmik Oda’ya girildi.

TBMM devre dışı bırakıldı. Kabile devletlerinde bile olmayan Kanun Hükmünde Kararname ile ülke yönetilmeye çalışılıyorsa…!

AKP Genel Başkanı FETÖ’nün oyununa geldiğinin farkında değil dersem haksızlık etmiş olurum. Alınları secdeye varan, dini bütün yüksek maaşlı 36 danışmanı olmasına rağmen hata yapacak değil ya !

Bundan sonrası mı?

Kardeşin, kardeşi öldürdüğü KARIŞIKLIK, İÇ SAVAŞ…

Üst akıl FETÖ çalışıyor, devlet uyuyor

Ege’de Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adaya ses çıkarmayan AKP Genel Başkanı, Sudan’da ada restorasyonu yapıyor.

AKP’nin Arap Müslüman kardeşleri, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dedeleri hırsız ithamında bulunuyor, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü Kalın, “ Cumhuriyet Araplara düşmanlık üretti ” diyor

KHK’lar ancak Olağanüstü Hal’in gerekli kıldığı konularda çıkarılabilir.Milli Piyango'nun terör ve darbeyle ne ilgisi var anlamış değilim.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Rusya Büyük elçisini öldürenin, polis kimliği olması polis olduğu anlamına gelmez”

Çocuklara yönelik taciz ve istismarı Komisyonu Üyesi AKP Milletvekili Hatice Dudu Özkal, “Herkes çocuğuna sahip çıksaydı !”

Yorumu siz saygı değer okuyucularıma bırakıyorum…

İtibarda tasarruf olmaz zihniyeti, 2017 yılında 13 bin 558 lüks binek araç kiralamış. Tabi bakanlar, milletvekilleri, İslam dininde israfın günah olduğunu bilen, kul hakkı yemeyen dinleri bütün, alınları secdeye varanlar, Tofaş veya benim gibi 1974 model wolsvos’a binecek halleri yok ya…!

BMM Başkanı'nın makam odasındaki eşyalar yıpranmadığı halde, tavan ve duvarlar yıkılıp dökülmediği halde neden yenilenmeye ihtiyaç duyulmuştur? Asgari ücretin 1404 TL ve açlık sınırının altında olduğu ülkemizde bu şatafat ve gösteriş için yapılan harcamalar yakışık alıyor mu?

GÜNÜN SÖZÜ

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete

Tarih:28 12 2017 21:38(1239) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: 11 koy 31 12 2017 22:23
eksik bile yazmış bence durum daha da kötü. milattan öncede kalmışlarla. bu ülke bu kadar olir

1. Yorum: milat 29 12 2017 10:19
yalancısınız sayın yazar deyince boyabat gazetesi yorumu yayınlamıyor nedense. hatice dudu özkal bu konuda “orada yaptığım konuşmada toplumun tamamının bilinçlendirilmesi,ailelerin üzerine düşen görevi yapması için neler yapılabilir bunu konuştuk.ancak aileler sahip çıksaydı böyle olmazdı’ tarzında yakışıksız iftiralar başladı" diye açıklama yapmasına rağmen iftira yalan üzerine yazılar yazıyor sonrada millete kul hakkından bahsediyorsunuz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:620944 DtGaNi

* ANASAYFA *