E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artarken, işçiden, memurdan, emekliden fedakarlık…

4 kişilik bir aile için, yoksulluk sınırı Aralık ayında bir önceki aya göre 133 TL artış göstererek 5 bin 238 TL'ye yükseldi. İşçiye, memura, emeklinin maaşlarına zam yapmaya gelince fedakarlık öyle mi?

Yeni Türkiye’de Üretim bitti, tüketim patladı, Cumhuriyet tarihinin birikimleri yok pahasına satıldı. Yargı özgürce kararını veremez hale geldi. Basın, yalaka, tetikçi, bencil insanların eline geçti. Devlete ihanet eden cemaat gidiyor yerine başka bir cemaat geliyor.

Şirketler ve halk borçlandırıldı, NATO’nun ikinci büyük ordusu TSK darma dağın edildi. Ülkenin mahremi sayılan Kozmik Oda’ya girildi.

TBMM devre dışı bırakıldı. Kabile devletlerinde bile olmayan Kanun Hükmünde Kararname ile ülke yönetilmeye çalışılıyorsa…!

AKP Genel Başkanı FETÖ’nün oyununa geldiğinin farkında değil dersem haksızlık etmiş olurum. Alınları secdeye varan, dini bütün yüksek maaşlı 36 danışmanı olmasına rağmen hata yapacak değil ya !

Bundan sonrası mı?

Kardeşin, kardeşi öldürdüğü KARIŞIKLIK, İÇ SAVAŞ…

Üst akıl FETÖ çalışıyor, devlet uyuyor

Ege’de Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adaya ses çıkarmayan AKP Genel Başkanı, Sudan’da ada restorasyonu yapıyor.

AKP’nin Arap Müslüman kardeşleri, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dedeleri hırsız ithamında bulunuyor, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü Kalın, “ Cumhuriyet Araplara düşmanlık üretti ” diyor

KHK’lar ancak Olağanüstü Hal’in gerekli kıldığı konularda çıkarılabilir.Milli Piyango'nun terör ve darbeyle ne ilgisi var anlamış değilim.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Rusya Büyük elçisini öldürenin, polis kimliği olması polis olduğu anlamına gelmez”

Çocuklara yönelik taciz ve istismarı Komisyonu Üyesi AKP Milletvekili Hatice Dudu Özkal, “Herkes çocuğuna sahip çıksaydı !”

Yorumu siz saygı değer okuyucularıma bırakıyorum…

İtibarda tasarruf olmaz zihniyeti, 2017 yılında 13 bin 558 lüks binek araç kiralamış. Tabi bakanlar, milletvekilleri, İslam dininde israfın günah olduğunu bilen, kul hakkı yemeyen dinleri bütün, alınları secdeye varanlar, Tofaş veya benim gibi 1974 model wolsvos’a binecek halleri yok ya…!

BMM Başkanı'nın makam odasındaki eşyalar yıpranmadığı halde, tavan ve duvarlar yıkılıp dökülmediği halde neden yenilenmeye ihtiyaç duyulmuştur? Asgari ücretin 1404 TL ve açlık sınırının altında olduğu ülkemizde bu şatafat ve gösteriş için yapılan harcamalar yakışık alıyor mu?

GÜNÜN SÖZÜ

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete

Tarih:28 12 2017 21:38(790) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: 11 koy 31 12 2017 22:23
eksik bile yazmış bence durum daha da kötü. milattan öncede kalmışlarla. bu ülke bu kadar olir

1. Yorum: milat 29 12 2017 10:19
yalancısınız sayın yazar deyince boyabat gazetesi yorumu yayınlamıyor nedense. hatice dudu özkal bu konuda “orada yaptığım konuşmada toplumun tamamının bilinçlendirilmesi,ailelerin üzerine düşen görevi yapması için neler yapılabilir bunu konuştuk.ancak aileler sahip çıksaydı böyle olmazdı’ tarzında yakışıksız iftiralar başladı" diye açıklama yapmasına rağmen iftira yalan üzerine yazılar yazıyor sonrada millete kul hakkından bahsediyorsunuz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Tümü

Zeytindalı


Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya askerde alıştım”


Hisar İşçi


Rejim Değişirken


Sinop gezisi izlenimlerim


Zıt Kardeşler


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1137401 DtGaNi

* ANASAYFA *