E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Türkiye Ulusal Ajansına sunulan “Yaşlı Bakımında Beceri Transferi“ adlı proje kabul edildi

Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ulusal Ajans tarafından kabul edilen 2017-1- TR01-KA102- 042960 numaralı ve Yaşlı Bakımında Beceri transferi adlı proje ile 18 öğrenci Avrupa'da staj yapacak.

Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, Türkiye Ulusal Ajansına sunulan “YAŞLI BAKIMINDA BECERİ TRANSFERİ“ adlı proje kabul edildi. Proje Avrupa’da Yaşlı bakımı alanında staj imkanı sunmaktadır.

Projede üç ülkeye akış düzenlenecek olup toplam 18 öğrenci 5 öğretmen yurt dışında deneyim elde etme fırsatı yakalayacaktır. Projenin yurt dışı ortakları İtalya/Pellicano, Hollanda/Olomaker ve Çek Cumhuriyeti Ruska Sağlık okulundandır. Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu kapsamda 6 öğrenci 2 öğretmen, 4 Şubat–24 Şubat tarihleri arasında 3 hafta İtalya Brescia’da staj yapacaktır. Yine proje kapsamında 6 öğrenci 2 öğretmen Çek Cumhuriyetinde 18 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Prag‘da 3 hafta staj yapacaktır. Yine proje kapsamında 6 öğrenci 1 öğretmen Hollanda 18 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Rotterdam‘da 3 hafta staj yapacaktır.

Bu kapsamda öğrenciler İtalya’da Brescia, Çek Cumhuriyeti'nde Prag, Hollanda'da Rotterdam şehrinde konaklayacaklardır. Bunlarla beraber öğrenci ve öğretmenlerin İtalya da Verona, Milano, Venedik, Çek Cumhuriyetin de Viyana ve Budapeşte’ye, Hollanda da Rotterdam, Amsterdam’a kültürel gezi yapması planlanmaktadır.

2017-1- TR01-KA102- 042960
Nuri ASLAN
Yasal Temsilci
Boyabat İbni Sina MTAL Müdürü

Tarih:09 01 2018 17:33(289) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Sinop'ta Sağlıklı Ormanlar İçin Konulan Metin Demirel vefat etti Bayezid (Büyük) Camii'nin İsmini, Niçin Ayancık Spor Sahayı Terk Etti, Sonuç 3-0 Cemile Kocamanoğlu hanımefendi vefat ett Rasim Altay vefat etti Emine Çok hanımefendi vefat etti Şükrü Söker vefat etti Üç Köyün Arasına Hudut Girdi! Boyabat İlçe Teşkilatından Ziyaret Çatıdan Düşen Ambulans Şoförü Hayatını K Akşener'le Erdoğan arasındaki fark kapan Fırtına Ayancık’a Ne Yaptı Böyle!! Dev dalgalardan kaçan gemiler Sinop'un d Elliyedi Yapı Denetim Şirketi faaliyete Meral Akşener'in Sinop Ziyareti İleri Bi Devlet gücünü göstermeli! Sinop Boyabat Arasında Tır Otomobil ile Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinin Eser Okul Sporları Gençler Badminton İl Birin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sinopspor Formas Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Tümü

Sinop gezisi izlenimlerim


Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:1041107 DtGaNi

* ANASAYFA *