E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Erdoğan Bahçeli Partisi (EBP) Yeni Slogan “Devletin başına Erdoğan gelecek”

MHP ’nin son 20 yılda en popüler sloganı, “Devletin başına Devlet gelecek” ti. Bahçeli’nin MHP’nin 2019 seçimlerinde aday çıkarmayacağını, Erdoğan’ı destekleyeceğiz açıklaması “Devletin başına Erdoğan gelecek” sloganını gündeme getirdi.

Hani devletin başına Devlet gelecekti?

Ver mehteri…

Geçmişte, seçim meydanlarında elinde idam ipiyle dolaşan Bahçeli, “Yağlı idam ipini MHP’nin boğazına geçireceğini kim bilebilirdi. Ruhun şad olsun MHP…

….

2017 yılının ikinci ayında, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet TAKAN’ın köşe yazısında, “Bahçeli’nin masasına bırakılan zarftan sonra, başkanlık sistemine evet dediği Ülkücüler arasında aradan bir yıl geçmesine rağmen hala tartışılırken, zarfın içinde ne yazdığı gizemini hala koruyor.

Neden Erdoğan, Bahçeli Partisi (EBP)

Milliyetçi Hareket Partisi, ilkeleri, tüzüğü, milliyetçiliği ve vatanseverliği ile bu ülkenin bekası için önemli bir siyasi partisidir. Vatan, millet sevgisi ile dolu bir camianın, neye hizmet ettiği anlaşılmayan liderinin 48 yıllık Türk siyasetinde geçmişi olan MHP’yi EBP ile terazinin aynı kefesine koymak haksızlık olur.

Saygı değer okuyucularım sorarım sizlere…

Belediye meclis üyelerini, belediye başkan adaylarını, milletvekillerini, MHP’de kamuoyu yoklaması, AKP’de tamaayül yoklaması savsatası ile belirlenmiyor muydu?

Tam bir komedi olduğunu bilen aklı başında olan insanların bile bu saçmalığa inanmalarına hala şaşırıyorum.

Parti üyelerinin, delegelerin, parti teşkilatlarının hatta oy veren vatandaşların hür iradeleri parti liderinin iki dudağının arasındaysa bunun adına ne denir?

Yorumu sizlere bırakıyorum

….

Geçmişte, AKP Genel Başkanı Erdoğan, “Demokrasi bizim için amaç değil araçtır.” Dememişmiydi?

….

2019 seçimlerinden sonra Erdoğan, Bahçeli Partisi (EBP) olursa şaşırmayın. Her şey, Erdoğan ve Bahçeli için !...

….

Bahçeli ve ekibine rağmen MHP ülkemizin en önemli bir siyasi partisidir.

Ülkücü’lük davasına ihanet edenler yıllar önce şahsi çıkarlarını düşünerek AKP saflarına yıllar önce geçmişti, En son Bahçeli’nin AKP’ye iltihak etmesi ile birlikte Bahçeli severlerde geçmiş oldu. Milliyetçiliği, Türk’lüğü ayaklar altına alanlar partisine geçenleri ne tarih, ne de gerçek ülkücüler af eder.

….

AKP gibi, Bahçeli’nin de ABD, İsrail, FETÖ projesi olduğunu iddia edenlere şiddetle karşı çıkarak Bahçeli’nin devlet geleneğinden gelen, vatanseverlik, milliyetçilik ilkelerinden asla taviz vermez diye savunmuştum. Zaman içerisinde, Bahçeli’nin siyasetteki zik zakları iddia edenleri haklı çıkarmış olmaları karşısında ancak bana özür dilemek düşer.

Bahçeli, önümüzdeki MHP Genel Merkez kongresi için, “Ben aday değilim. Benim adayım Sayın Erdoğan” derse şaşırmayın.

…….

Bahçeli’ye biat eden MHP’liler, “Bahçeli’nin bir bildiği vardır” şimdiden demeye başladılar.

….

MHP tabanında, “ Ülkeyi Devlet Bahçeli yönetiyor” diyenlere soruyorum; , “ Yunan’ın Ege’de işgal ettiği 18 adayı neden geri almıyor? Hatta, Bahçeli, işgal edilen adalarla ilgili neden hiç sesi çıkmıyor?

….

Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan, T.C’yi, andımızı kaldırana teslim olmak ülkenin bekası mı oluyor? Vah vah bir zamanların bilge lideri Bahçeli vah…

Siyaset ringine havlu atan Devlet Bahçeli, Ülkücülere bir kazık daha atmış olmadı mı?

Bahçeli geçmişte , AKP Genel Başkanı Erdoğan’a,”İki yanlıştan doğru çıkmaz, “Tekeden süt sağılmaz” “Balda tuz bulunmaz” “Suda ateş yanmaz” Recep Tayyip Erdoğan’dan cumhurbaşkanı olmaz” dememiş miydi?

Sayın Devlet Bahçeli’ye, bu tutarsızlığın, akademik kariyerine, devlet adamlığına, bilgeliğine, vatanseverliğine, Türk Milliyetçiliğine yakıştı mı diye sormak her vatandaşın hakkı değil mi?

….

Bahçeli düzenlediği basın toplantısında, “MHP 2019’da cumhurbaşkanı adayı çıkarmayacaktır. Bu destek ve katkımız 2019'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinde de mutlaka devam edecektir. 2019'dan sonraki 5 yıl boyunca da yeni sistemin kalıcı hale gelmesi için süreç birliğinin, ahlaki ittifakın gereğini gönül huzuru ile yapacağız. “ açıklaması Türkiye gündemine bomba gibi düştü.

Tarih:10 01 2018 22:03(1324) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
8. Yorum: karaçaylı 12 01 2018 15:04
sayın bay/bayan millat kim hangi rengi söylerse söylesin sen kara diyorsun. bazen de ilgisi olmayan kişilerden bahsediyorsun. örneğin celil beyin bu yazısında sayın devlet bahçeli hakkında bir şeyler anlatılıyor katılırsın ya da katılmazsın. sana tavsiyem şu fesli hocalarının anlattıkları ile kalma...

7. Yorum: 11 koy 12 01 2018 08:48
parti nın iddası yoksa bitmiştir. lıların liderleri birisi havada biriside tünelde saklandı gariban halk da tankları durdurdu.

6. Yorum: nec 11 01 2018 15:42
sizin gibi süslü egoistler çatlasada
patlasada --devlet bahçeli büyük
liderdir en doğrusunu yapmıştır
recep tayyib erdoğan da dünya
lideridir -ikisi bir araya gelince
herşey daha güzel olacak
sizlerde patlayın çatlayın

5. Yorum: tarafsız 11 01 2018 12:10
milat rumuzlu bey, siz bu milleti kendiniz gibi mi zannediyorsunuz? hadi kılıçdaroğlu tankın üzerine çıkmadı. ülkenin başbakanı ılgaz tüneli'nde neden saklandı. cumhurbaşkanı 4 saat havada neden kaldı? bakan, mecliste mermi dolu üç silahla bekliyordum diye söylüyor. daha sonra, korumaları ile kaçarken videosu ortaya çıkıyor. vatanseverlik, türk adalarının işgaline göz yummak mıdır?

4. Yorum: boyabatlı 11 01 2018 11:59
mhp fabrika ayarlarına geri dönmüştür.abd destekli chp-hdp koalisyonuna yanaşmayan bahçeli milli duruş sergilemiştir, alkışlıyorum.muhaletliği devlet ve millet düşmanlığına kadar getiren, terör örgütlerinin avukatlığına soyunanları vatansever milletimiz affetmeyecektir bu böyle biline!

3. Yorum: gökbörü 11 01 2018 10:06
herkesın önüne bir gün gizemli bır zarf konulabılır - bu candan -canandan -ideallerden vazgeçırebılır gerçek manada üst karaktere sahıp insan şayet tehdıt ıse vatan için tum bunlardan vazgeçebılmelıdır.zaten boyun eğdiyse adam değildir.boşa geçmiş bır hayattır.180 derece dönüşün elbettekı çok öenmli bır nedenı vardır mutlaka.............

2. Yorum: boyabatlı 11 01 2018 09:00
tesbitleriniz çok doğru. doğru olmayan ne acaba?

1. Yorum: milat 11 01 2018 08:12
türkiye gündemine bomba gibi düştü.. pkk ile fetöcülerle kol kola olan chp nin de içine bomba gibi düşmüş anlaşılan. sayın yazar kılıçdaroğlunun danışmanı baylokcu fetöcü çıkıyor,vekilleri fetöye operasyon yapılır bank asyaya para yatırmaya kuyruğa geçer,fetö gazetecilerini meydanlarda kılıçdaroğlu savunuyor,fetöcülerle birlikte adalet yürüyüşü yapıyor,vekilleri terörist cenazelerinde (ilgezdi-tanrıkulu),bi vekili der savaş çıksa iranın yanında olurum,diğer vekili sihaların pkk lıları öldürmesine üzülür,hendek kazan arkadaşlardır onlar,yada piknikteydiler silahmı vardı der kılıçdaroğlu.şimdi diyeceksinizki geçmişte şu şöyleydi bırakalım geçmişi bugüne bakalım devlet fetöyü terörist listesine aldı en büyük yardakcısı chp oldu.bırakın sahte vatanseverlik ayaklarını rte-bahçeli-destici ye laf etmek size büyük gelir.siz önce darbe gecesi tanklara selam durup kaçan,fötöcülerin sözcülüğünü yapan,pkk ya üzülen kılıçdaroğlurnu yazın yazabilirseniz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:621169 DtGaNi

* ANASAYFA *