E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?

Ege’de 18 Türk adası Yunan işgalinde, Süleyman Şah Türbesi vatan topraklarından taşındı yerine terör öğütlerine teslim edildi. 16 yılda teknolojide, tarım ve gıdada yüzde 85 dışa bağımlı hale getiren, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan lider, muhalefete gayri milli diyor…!

Bankaların yaklaşık yüzde 70 yabancıların tekelinde, 16 yılda ülkenin 145 milli kuruluşunu satan, yer altı ve yer üstü zenginliklerini yabancı şirketlere ipotek eden zihniyet milli öyle mi?

Hadi oradan , hamasetle milli olunmaz…

Sağlıklı düşünen, vatanın, milletin çıkarlarını düşünün, araştıran bu millet AKP iktidarının 16 yıldır nasıl milli ve yerli olduğunu biliyor…

AKP ile MHP arasında oluşturulan ittifak komisyonunun adı,"Milli Mutabakat Komisyonu" olarak belirlenmiş. Rahmetli Erbakan hocanın dediği gibi, “Hadi oradan”

Ya adının ilk açılımı Milliyetçi Hareket Partisi MHP’de mi iktidarın hamasetlerine inanıyor?

MHP Lideri Bahçeli sık sık, “ Türkiye’nin bekası için AKP ile ittifak” yapacaklarını söylüyor. Sayın Bahçeli, sizin ittifak yaptığınız AKP vatan topraklarının işgaline göz yummuş, ülkeyi borç batağına sürüklemiş, vatandaş açlıktan kendisini yakıyor siz hala Türkiye’nin bekası diyorsunuz.

TBMM önünde açlıktan kendisini yakan, İzmir’de açlıktan, yoksulluktan don gömlek cadde ortasında hükümeti protesto eden vatandaşı görmeyen, emekliye, işçiye açlık sınırının altında yaşayan emekliye, işçiye sadaka zammı veren siyasi iktidar, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, bin odalı Saray'ına yeni bir bölüm daha eklemek için yaklaşık 500 milyon daha harcayacak.

….

Bir yıl içinde ödenmesi gereken dış borçlar 170.4 milyar dolar

Türkiye'nin kısa vadeli dış borçları geçen yılın ilk 11 ayında yüzde 14 artışla 111.7 milyar dolara yükselirken, orijinal vadesine bakılmaksızın vadesine bir yıl veya daha az kalmış dış borç verisi kullanılarak hesaplanan kalan vadeye göre kısa vadeli dış borç stoku, 170.4 milyar dolar olarak belirlendi.

AKP genel Başkanı Erdoğan sessiz kalırken, AKP’nin gizli ortağı Bahçeli’de sessiz…

Bu mu sizin milliğiniz?

ABD eski Türkiye Büyük Elçisi, “PYD-PKK’ya destek veren uçaklar İncirlik’den kalkıyor ve Erdoğan buna izin veriyor!” Bunu söyleyen sıradan biri değil, ABD’nin önceki Ankara Büyükelçisi James Jeffrey

AKP Genel Başkanı Erdoğan ve iktidarın gizli ortağı Bahçeli’den ses yok. İncirlik Üssü’nden PYD’ye silah gidiyor mu gitmiyor mu?

Tarih:20 01 2018 11:07(1062) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: memati 23 01 2018 08:54
yazar zorunamı gitti mhp akp ittifakı


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:532685 DtGaNi

* ANASAYFA *