E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yunan’a adaları işgal ettiren CHP ve Kılıçdaroğlu’nu kınıyorum

CHP iktidarında Ege’deki 18 Türk Adası’nın Yunanistan’ın işgal etmesine göz yuman veya satan CHP’yi kınıyorum. Yunanistan'ın Ege'de işgal ettiği 18 ada Lozan'dan 2004'e kadar Türk egemenliğinde olan adalardır.

İşgal edilen adaları, Lozan’ı gündeme getirerek, Lozan’da verildi yalanlarının arkasına sığınarak kurtulamazsınız. Lozan Türkiye’nin tapusudur.

Türk adaları Lozan’da Yunanistan’a verildi öyle mi?

Terör örgütleri ile, masaya oturan, şehidimize Kelle, terörist başı Apo’ya sayın diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu esefle kınıyorum.

CHP İktidarında Yargıyı, emniyeti, ekonomiyi FETÖ’ye teslim eden, “ne istediler de vermedim” diyen Kılıçdaroğlu’nun riyakarlığını lanetliyorum.

BOP eş Başkanı, Yahudi Cesaret nişanı alan Kılıçdaroğlu’nun aymazlığını, vatandaşlarını aptal yerine koymasını kınıyorum.

Sahi, BOP eş başkanlığından istifa ettiniz mi, Yahudi Cesaret Nişanı’nı iade ettiniz mi?

….

İsrail Suriye sınırına askeri yığınak yapıyor. Suriye sınırındaki mayınlı araziyi 44 yıllığına İsrail’e kiralamak için TBMM’de adeta çırpınan AKP iktidarına,

Sormak istiyorum…

Şayet, mayınlı arazi İsrail’e kiralanmış olsaydı bugün ne olurdu hiç düşündünüz mü? İsrail Türk Ordusu’nun Afrin’e geçmesine izin verir miydi?

İsrail mayınlı araziye silah yığınağı yapamaz mıydı?

Geçmişte, FETÖ’nün savcılığını yapan kim?

….

Suçluluğunu, başarısızlığını, kibirliliğini, muhalefet millet vekillerine, ahlaksız, utanmaz diyerek aşağılamak ne insana ne devlet adamlığına yakışır?

….

Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldığınızı siz unuttunuz ama biz unutmadık.

Süleyman Şah Türbesi’ni taşıdın, yerini PKK’lılara bıraktın ondan sonra vatan millet diyorsun…

İlk önce Yahudi Cesaret Nişanı’nı iade et, ondan sonra bu millet senin milli olduğuna inansın.

Lozan’ı yeniden yazdıracakmışsınız?

Yunan kaynaklarına dayanarak, Çanakkale Savaşı’nın olmadığını, şehitliklerin düzemce olduğunu söyleyen, eski Ordu Milletvekiliniz, Saray başdanışmanı mı Lozan’ı araştıracak?

Salih Müslim’i kırmızı halılarla karşılayan, hava alanlarına, Saray’a hava alanlarına PYD bayrağını göndere çektiren zihniyeti kınıyorum.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip, partisinin Kocaeli il kongeresinde,

CHP’nin Ege Denizi’ndeki Yunanistan’ın işgalindeki adalarla ilgili eleştirilerine verdiği cevap ise;

Erdoğan, “Şimdi Kılıçdaroğlu'na sorarsan Lozan'da kazandığımızı söyler. Ondan sonra da adaların faturasını AK Parti'ye kesmeye kalkar. Adaları siz verdiniz, siz. Sizin partinizin başında olanlar verdi ve şimdi tarihi dosyaları hazırlatıyorum ve o tarihi dosyaları, Lozan da dahil olmak üzere bunların önüne de milletime de bunları o belgelerle anlatacağız” dedi.

Tarih:30 01 2018 12:35(971) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:533217 DtGaNi

* ANASAYFA *