E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

İtfaiyenin Kaldırıma Su Tutması Vatandaşı Kızdırdı

10 Şubat 2018 - Boyabat belediye İtfaiye ekipleri Adnan menderes bulvarı üzerinde yol yıkama çalışması vatandaşı kızdırdı. Belediyeye ait ekiplerin kaldırımlara su tutmasına sinirlenen vatandaşlar belediyenin uygunsuz bir saatte kaldırımlara su tutmasına tepki gösterdi.

Belediyeye ait İtfaiye ekiplerinin Cuma günü öğlenden sonra yaptığı yol yıkama çalışması bazı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar sokağa çıktı. Ana caddede araç trafiğini farklı geçişlerden veren Zabıta ekipleri araç trafiğinde akışı rahat sağladı. Yolları yıkayan İtfaiye ekipleri kaldırımları da yıkamaya başlayınca kalabalık olan cadde de bulunan yayalar belediyeye tepki gösterdi.

Bazı vatandaşlar “belediyenin yol yıkamasına bir şey dediğimiz yok. Her şeyin sırası var. Yayaların ve araçların sakin olduğu saatlerde yapılmalıdır.”, ”Akşam veya sabah erken saatlerde yıkanamaz mı?”, “Hava güzel diye sokağa çıktık, güneşli havada çamurla karşılaştık” Bazı esnaflar ise “tam iş yapacağız. Kaldırım bomboş kaldı” şeklinde ifadelerde bulundular.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:11 02 2018 19:57(1282) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 15:56
çöplüklerde küllük yok vatandaş külünü yola kaldırıma döküyor. o küller yayılınca aynı durum gene olacak.o otoparka mucur dökmek çokmu zor. önce sinekleri öldürmekten önce bataklığı kurutsa iyi olur.

6. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 13:03
çoraklı sen ilk önce yazı yazmayı öğren

5. Yorum: çoraklı 13 02 2018 08:32
sokak, cadde yıkamak nedir yahu? vizyonu bu kadar olan bir belediyecilik. zamanlama, planlama, koordinasyon melekelerinden yoksun zihniyet anca bu kadar iş yapar, ya da yaptığını sanır. hoş "deveye boynun eğri demişler, kerem doğru ki demiş" ... bu belediyeden bu zihniyetten daha fazlası olmaz ki.. bir de buna alakuş tutan seçmen var ki, eh da çilesine âşık olmuş revadır.

4. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 06:32
belediye değilmi tabi yapacak.

3. Yorum: şaban 12 02 2018 16:15
yapsan suç yapmasan suç

2. Yorum: sodyum 12 02 2018 12:19
bunu sabaha karşı 5-6 gibi yaparsın , kimsede rahatsız olmaz . ama kimse göremez o başka

1. Yorum: boyabatlı 11 02 2018 23:12
yol kalabalık zamanda yıkanacakki yolun yıkandığını belediyenin çalıştığını herkes görecek. zaten iki gün sonra belediyenin otopark olarak gösterdiği eski odun kömür deposundaki çamurlardan yıkanmamış gibi olur.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
İYİ Parti Boyabat’ta Startı Verdi Başkan Orhan Çakır, TOBB Vergi Komisyonu İYİ Parti Milletvekili Adayları Belli Ol CHP Milletvekili Adayları Belli Oldu Ak Parti Milletvekili Adayları Belli Old Havva Koca hanımefendi vefat etti MHP’nin Sinop Adayları belli oldu MHP Kadın Kolları iftarda buluştu Muharrem İnce Sinop'ta halka seslendi Galatasaray Fanatikleri Dörtyolu Duman A 19 Mayıs Çelenk Sunumu Gerçekleşti Aranıyorlardı, Polis Yakaladı Erdoğan'ı telaşlandıracak seçim anketi İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimş Başkan Orhan Çakır’ın 19 Mayıs Mes Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı 19 Mayı Muharrem İnce: "Medyanın haline acıyorum Sinoplu Gençler Bayrağına Sahip Çıktı Atatürk'e Saygı İçin Gerze'den Samsun'a Turkcell Sinop Boyabat’ta 2500 kiş İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor: Wikip Atamızın Emanetine Birlik ve Beraberlik Çetin; Tek Başımıza İktidarımız Sürecek ASİDER‘in İftar Programı Kanal Avr Valiler Kararnamesiyle Sinop Valisi deği Ülkü Ocakları bazı camileri ziyaret eder Muharrem İnce, Sinop’a Geliyor Mustafa Muslu vefat etti Halise Ak hanımefendi vefat etti Yaşar Atalan vefat etti Gülten Yılmazer hanımefendi vefat etti Bu İddia Çok Ciddi ! Boyabat Ilıksu Barajı’nda inşaat ç Sinop'ta ilk iftar coşkusu Osman Kömürcü vefat etti Ayşe Arıkan hanımefendi vefat etti Süleyman Erdem vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinden Kar Binerli Köyünde Yangın Erdoğan, İnce ve Akşener'in oy oranı İsrail Devleti'nin Gerçekleştirdiği Katl Sinop Üniversitesi Senatosu Kudüs İçin O Semiye Demircan hanımefendi vefat etti Eski Bakandan Mübadele Derneğine Ziyaret Sinoplular Hamburg’ta buluştu Türk Ocakları başkanı Metin Oktay Fındık Nazmi Sarıboğa vefat etti Avrupalı Sinoplular Hıdırellez Şenliğind İl Müftüsü Çelik; Ramazan-ı Şerif Allah& Tümü

Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş”


Gazzeli Çocuklar


19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Sinsi Gizli Emir Erleri, Yandaşlar


Doktor da Hastaymış


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


Kene Isırığı Nasıl Anlaşılır?


İbretle Okuyunuz!


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:849236 DtGaNi

* ANASAYFA *