E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

YEDAŞ Yeniden Yapılandırıldı

Murat Kılıç Bölge Koordinatörü, Fatih Çakır Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü oldu.

Samsun, Ordu, Sinop, Amasya ve Çorum illerinin elektrik dağıtım işini yapan YEDAŞ 01.02.2018 tarihinden itibaren organizasyon değişikliğine gitti. Yeniden yapılandırma ile Sinop Samsun’a, Amasya Çorum’a bağlandı. Samsun/Sinop 1. Bölge Koordinatörlüğü, Çorum/Amasya 2. Bölge Koordinatörlüğü, Ordu ise 3. Bölge Koordinatörlüğü olarak yeni bir yapılanma içine girdi. YEDAŞ şirket genelinin % 60‘ını oluşturan 1. Bölge Koordinatörlüğüne Bölge Koordinatörü olarak atanan Murat Kılıç ve Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü olarak atanan Fatih Çakır yeni görevlerine 05.02.2018 tarihinde başlamışlardır. Sinop ilinde başarılı çalışmalara imza atan Murat Kılıç ve Fatih Çakır’ın terfi alarak yükselmeleri Sinop kamuoyu tarafından sevinçle, Sinop’tan ayrılmaları ise üzüntüyle karşılanmıştır.

Murat Kılıç Özgeçmiş

1970 yılında, Amasya’da doğan Kılıç, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. TEDAŞ bünyesinde çeşitli görevler ve yöneticilik yaptıktan sonra 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ bünyesinde Sinop İl Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Kılıç, evli ve iki çocuk babasıdır.

Fatih Çakır Özgeçmiş

1980 yılında, Boyabat Maruf köyünde doğan Çakır, Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra 2017 yılında BİLGİ Üniversitesinde İşletme Yüksek lisansını(MBA) tamamlamıştır. 2004 yılında YEDAŞ’ta göreve başlayan Çakır, 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ Sinop Müşteri İlişkiler Şefi, İl Perakende Müdürü ve İl Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü görevlerini yerine getirmiştir. Çakır evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Tarih:12 02 2018 14:03(679) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: murat beltekoğlu 19 02 2018 07:57
fatih çakır beye yeni görevinde başarılar diler hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

2. Yorum: dursun çetinkaya 15 02 2018 07:38
fatih bey yeni görev yerin hayırlı olsun, yeni görevinizde de başarılar dilerim.

1. Yorum: sadık yurtseven 13 02 2018 14:18
yeni görevinizde başarılar dilerim.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Yoldan Çıkan Kamyonet Tarlaya Girdi: 1 Y Defter ve Belgelerin Muhafaza ve İbrazın CHP’li Karadeniz Vergide Adalet Ça Abdullah Yiğit vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklanarak Cezaevine G CHP’li Barış Karadeniz: ‘Cum Politika bu ! Boyabat’ta “Narko-MetrukR Dudu Çelik Cinayeti Zanlısı Jandarmadan Hasan Kuzu vefat etti AKP Hükümeti Sağlık Çalışanlarımızı R BAL liginde rakip Görelespor Öğrenciler esnafı unutmadı Durağan Olayları Mahkemesi 20 Nisan 2018 Kendilerini Vali Olarak Tanıtan Dolandır Yaya Geçidinde Kaza: 2 Yaralı Kontrolden çıkan otomobil inşaata girdi Polise Yakalandılar Nihat Dalgın, Yabancı Uyruklu Öğrenciler Hüseyin Cömert'in Yeni Kitabı "Onlar Önc Kerziban Hamza hanımefendi vefat etti Mahmut Çelik vefat etti Pazar Yokuşunda Can Pazarı Yaşandı 12 Ya Boyabat esnaf odasını geçim kapısı olara Hayırsever İş Adamı Musa Can Vefat Etti Nazire Sütçü hanımefendi vefat etti Çıkan Kavgaya Polis Müdahale Etti Kamyonlar Çarpıştı Sinop Üniversitesi “Gönüllü Elçile Kan Bağışı Kampanyasına Büyük İlgi ÜNİ LİG Basketbol Müsabakaları Sinop Üni Deplasmanda Gol Yağmuruna Tutuldu: 5-1 Karacaören’de Yapılan Yaya Geçişle Kavşakta Maddi Hasarlı Kaza Gazeteci Osman Aksu'nun Acı Günü Soyağacı sorgulama gündeme damgasını vur Gaz Yüklü Tanker ve Kamyon Kazasında Fac Kazaların Bitmediği Virajda Yine Trafik Alevlere İlk Müdahale Polisten Geldi Kavşakta otomobile arkadan çarptı: 5 yar Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Leyla Çakıcı hanımefendi vefat etti Başkan, Halkı Bilgilendirdi ve Dinledi Komisyon cenneti! Keş köyündeki fabrikada yangın Ayıptır, Günahtır.. Elif Nur Beşli Türkiye 1.si Didar Aşkın Ayrancıoğlu'na Uluslararası Şükran Erdem hanımefendi vefat etti Tümü

Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklardı


Emek Tuğla İlan


Bilim; Bir Eseri Yok Ama Profesör


Ortaçağ Türk Devletlerinde Cinsel Saldırı Suçlarına Verilen Cezalar


Çöpü Görüp Merteği Görmeyenler


Her Kan Bir Can (Ayancık Kan Bağışlıyor)


Beşinci mevsim


Görünen Köyü Tarif Etti


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Boyabat'a Büyük Yatırım


Nerelisin hemşerim?


Boyabat'ın 2017 yılı nüfusu belli oldu


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Var mı benden bahtiyarı?!


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:705187 DtGaNi

* ANASAYFA *