E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

YEDAŞ Yeniden Yapılandırıldı

Murat Kılıç Bölge Koordinatörü, Fatih Çakır Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü oldu.

Samsun, Ordu, Sinop, Amasya ve Çorum illerinin elektrik dağıtım işini yapan YEDAŞ 01.02.2018 tarihinden itibaren organizasyon değişikliğine gitti. Yeniden yapılandırma ile Sinop Samsun’a, Amasya Çorum’a bağlandı. Samsun/Sinop 1. Bölge Koordinatörlüğü, Çorum/Amasya 2. Bölge Koordinatörlüğü, Ordu ise 3. Bölge Koordinatörlüğü olarak yeni bir yapılanma içine girdi. YEDAŞ şirket genelinin % 60‘ını oluşturan 1. Bölge Koordinatörlüğüne Bölge Koordinatörü olarak atanan Murat Kılıç ve Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü olarak atanan Fatih Çakır yeni görevlerine 05.02.2018 tarihinde başlamışlardır. Sinop ilinde başarılı çalışmalara imza atan Murat Kılıç ve Fatih Çakır’ın terfi alarak yükselmeleri Sinop kamuoyu tarafından sevinçle, Sinop’tan ayrılmaları ise üzüntüyle karşılanmıştır.

Murat Kılıç Özgeçmiş

1970 yılında, Amasya’da doğan Kılıç, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. TEDAŞ bünyesinde çeşitli görevler ve yöneticilik yaptıktan sonra 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ bünyesinde Sinop İl Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Kılıç, evli ve iki çocuk babasıdır.

Fatih Çakır Özgeçmiş

1980 yılında, Boyabat Maruf köyünde doğan Çakır, Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra 2017 yılında BİLGİ Üniversitesinde İşletme Yüksek lisansını(MBA) tamamlamıştır. 2004 yılında YEDAŞ’ta göreve başlayan Çakır, 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ Sinop Müşteri İlişkiler Şefi, İl Perakende Müdürü ve İl Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü görevlerini yerine getirmiştir. Çakır evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Tarih:12 02 2018 14:03(922) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: murat beltekoğlu 19 02 2018 07:57
fatih çakır beye yeni görevinde başarılar diler hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

2. Yorum: dursun çetinkaya 15 02 2018 07:38
fatih bey yeni görev yerin hayırlı olsun, yeni görevinizde de başarılar dilerim.

1. Yorum: sadık yurtseven 13 02 2018 14:18
yeni görevinizde başarılar dilerim.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
İYİ Parti Boyabat’ta Startı Verdi Başkan Orhan Çakır, TOBB Vergi Komisyonu İYİ Parti Milletvekili Adayları Belli Ol CHP Milletvekili Adayları Belli Oldu Ak Parti Milletvekili Adayları Belli Old Havva Koca hanımefendi vefat etti MHP’nin Sinop Adayları belli oldu MHP Kadın Kolları iftarda buluştu Muharrem İnce Sinop'ta halka seslendi Galatasaray Fanatikleri Dörtyolu Duman A 19 Mayıs Çelenk Sunumu Gerçekleşti Aranıyorlardı, Polis Yakaladı Erdoğan'ı telaşlandıracak seçim anketi İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimş Başkan Orhan Çakır’ın 19 Mayıs Mes Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı 19 Mayı Muharrem İnce: "Medyanın haline acıyorum Sinoplu Gençler Bayrağına Sahip Çıktı Atatürk'e Saygı İçin Gerze'den Samsun'a Turkcell Sinop Boyabat’ta 2500 kiş İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor: Wikip Atamızın Emanetine Birlik ve Beraberlik Çetin; Tek Başımıza İktidarımız Sürecek ASİDER‘in İftar Programı Kanal Avr Valiler Kararnamesiyle Sinop Valisi deği Ülkü Ocakları bazı camileri ziyaret eder Muharrem İnce, Sinop’a Geliyor Mustafa Muslu vefat etti Halise Ak hanımefendi vefat etti Yaşar Atalan vefat etti Gülten Yılmazer hanımefendi vefat etti Bu İddia Çok Ciddi ! Boyabat Ilıksu Barajı’nda inşaat ç Sinop'ta ilk iftar coşkusu Osman Kömürcü vefat etti Ayşe Arıkan hanımefendi vefat etti Süleyman Erdem vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinden Kar Binerli Köyünde Yangın Erdoğan, İnce ve Akşener'in oy oranı İsrail Devleti'nin Gerçekleştirdiği Katl Sinop Üniversitesi Senatosu Kudüs İçin O Semiye Demircan hanımefendi vefat etti Eski Bakandan Mübadele Derneğine Ziyaret Sinoplular Hamburg’ta buluştu Türk Ocakları başkanı Metin Oktay Fındık Nazmi Sarıboğa vefat etti Avrupalı Sinoplular Hıdırellez Şenliğind İl Müftüsü Çelik; Ramazan-ı Şerif Allah& Tümü

Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş”


Gazzeli Çocuklar


19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Sinsi Gizli Emir Erleri, Yandaşlar


Doktor da Hastaymış


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


Kene Isırığı Nasıl Anlaşılır?


İbretle Okuyunuz!


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:848985 DtGaNi

* ANASAYFA *