E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

EYY Demirtaş, Öcalan’ın yazılı talimatını sana getiren AKP’li bakan kim?

Terörist başı Öcalan ın el yazılı mektubunu HDP eski Genel Başkanı Demirtaş’a getiren AKP’li bakan kim? Demirtaş, bakan ve tanığının kim olduğunu kamuoyuna açıklamalıdır.

Demirtaş’ın mahkeme savunmasında verdiği ifadeye göre, Öcal’ın referandumda “Evet” mektup talimatına “hayır” dediği için Demirtaş’ı Öcalan mı hapse attırdı?

….

Demirtaş’ın bu iddiası aradan günler geçmesine rağmen, AKP tarafından bir açıklama veya yalanlama gelmemesi ise…

AKP’nin geçmişte, terörist başı Öcalan ve terör örgütü PKK’ya sempati duymalarını kamuoyuna yansıdığı kadarını hatırlarsak daha iyi kanaat sahibi oluruz.

ABD’nin Ortadoğu’daki silahlı gücü, terör örgütü PKK ve lideri Terörist başına övgüler, AKP’nin kuruluş çalışmalarının yapıldığı 2 bin yılında, Erdoğan’ın yurtdışında yaptığı bir radyo programında “Şehitlerimize kelle” terörist başı Öcalan’a “Sayın” ile başlıyor.

AKP’nin iktidar olduğu 2002 yılında terör bitme noktasına gelmişken, aradan geçen yıllar içerisinde ardı ardına Doğu ve Güneydoğu’dan şehitlerimizin gelmesi !

Terör örgütü PKK’nın ini Kandil 16 yıldır Türk askeri uçakları, en gelişmiş bombaları ile bombalıyor, her ne hikmetse Kandil’e bir şey olmaması düşündürücü değil mi? Kandil’in hala daha terörist eylem talimatlarını vermesi…

AKP iktidarının başlattığı Çözüm sürecinde, teröristler Habur sınır kapısında davul zurna ile karşılanıyor. Seyyar mahkemeler kuruluyor. Diyarbakır Meydanı’nda, AKP lideri Erdoğan, bakanları, milletvekilleri, Barzani ve “PKK terörist değildir. Asıl Terörist Türkiye Devletidir” diyen Şivan PERVER, İbrahim Tatlıses sahnede megri, megri diye bağırıyor, zılgatlar çekiliyor Kürtçe Türküler söyleniyor!

….

Terör örgütü PKK ile, Oslo, Dolmabahçe, İmralı’da devletin en üst düzey bürokratları, bakanları ile masaya oturuyor!

…..

Terörist başı Öcalan’a 5 yıldızlı otel konforunda oda, özel doktor, güvenlik hat safhada bir ada tahsis ediliyor…

….

Terörist başını Kenya’dan getiren ise hapse atılıyor.

….

AKP siyasi iktidarı, Güneydoğu’da, iki yıl PKK terör örgütüne operasyon yaptırmıyor. Hendek kazmalarına göz yumuyor olması…!

Peki, sayın okuyucularım, sizce CHP liderinin “AKP terör örgütlerine yardım ve yataklık yaptı” iddiasında bulunmakta haklı değil mi?

….

Ayrıca benim kafamı karıştıran ise,

Terör örgütü PKK 35 yıllık hain saldırıları içerisinde hiçbir siyasi lidere suikast girişiminde bulunmazken CHP liderine suikast girişiminde bulunmasına rağmen Kılıçdaroğlu ve CHP PKK’lı oluyor. İnsaf hem de ne insaf…

Sanki, PKK ile görüşen, masaya oturan, Barzani’yi kırmızı halılarla karşılayan, sözde bayrağını havaalanlarında dalgalandıran, ABD’nin vize vermediği, Yargıtay’ın terör örgütü dediği YPD’nin lideri Salih Müslim Ankara’da ağırlayan Kılıçdaroğlu ve CHP?

Demirtaş’ın mahkemeye verdiği ifade aynen şöyle;

HDP’in önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın tutuklu bulunduğu davanın ikinci duruşmasında, Demirtaş, "Öcalan’ın el yazısıyla AKP’li bir bakan aracılığıyla İmralı’dan yazı getirdiler. Referandumda ‘evet’ oyu vermemiz için yapıldı bu. İnkar edilirse burada tanık dinletiriz." dedi ve 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde 'İmralı üzerinden adaylığım çekilmeye çalışıldı. Yazıda ne vardı? ‘Partiniz kararı verir. Bu değişiklik yeni bir çözüm süreci önünü açar mı?’ yazısıydı. ‘Öcalan’ın talimatı’ diye bunu getirdiler. Ama biz son dakikaya kadar boykot tavrını sürdürdük. Majesteleri kabul etmedi, ‘hani Öcalan’dan talimat alıyordu bunlar’ demiş. Sen misin Oslo da çözüm süreci yürütülürken anayasa değişikliğini desteklemeyen.”

Diğer bir konu ise, Demirtaş’ın savunmasında verdiği ifade, İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in “AKP HDP ile ittifak yapar” iddiası daha da güçlenmiş olmadı mı? HDP ile hükümet kurmayan, AKP iktidarının güçlü ortağı Bahçeli, terörist, bir türlü Türkiye partisi olamayan, kurultaylarına terörist Öcalan posteri asan HDP- AKP ittifakına ne der, yoksa, rahmetli Demirel’in dediği gibi” Dün dündür, bugün bugün müdür” der.

GÜNÜN SÖZÜ

Hiçbir suç, ihanet gizli ve cezasız kalmaz

Tarih:16 02 2018 21:34(647) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: gökbörü 21 02 2018 07:29
dostlar ;bop eş başkanı olduğu iddia edılen bır zıhnıyet elbettekı ortadoğuda israıl polıtıkalarına karşı büyük kürdistanın kurulmasına öncülük etmekle mukelleftır , çünkü irana karşı bu şsarttır.gelınen nokta her ne kadar farklı gibi görünse de plan işlemektedır.o yuzden bu zıhnıyet apoya sayın der -şehıtlere kelle diyebılır şaşırmamak lazım -ayrıca ordu afrıne girmişken neden soyağacı çıktı -neden kımın dedesı nerde şehıt oldu vs.neden türk isimleri çıkarılmak istenıyor kurumlardan ,çok manıdar değilmi?ortadoğuda cıa dışında ve dünyada ne bır güç ne bir denklem vardır ,bunlar danışık dövüşün ta kendısıdır.hayal görmeyelım gerçekçı olalım.bu ülke daha 15 temmuzda darbe gördü yanı bız hala 50 yıl oncesını yaşıyoruz.acı gerçeğimiz budur şehıtlerımıze allahtan rahmet diliyoruz her türk asker doğar ve ölür ama aptal polıtıkalar yuznden ölmek anaların acısını dindirmıyor.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sözün Bittiği Yer


Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme projesi 100 yıllık


Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıl Dönümü


12-18 Mart Pulmoner Rehabilitasyon Haftası


Atatürk, İnönü ve Camiler


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Emin Yufka Hizmetinizde


Milli ve Yerli, Beka, Diriliş ve Çıkış


Boyabat Kelimesinin Anlamı


Ortaçağ Türk Devletlerinde Cinsel Saldırı Suçlarına Verilen Cezalar


Boyabat'a Büyük Yatırım


Nerelisin hemşerim?


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Var mı benden bahtiyarı?!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:629232 DtGaNi

* ANASAYFA *