E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Karagöz'ün Kulübesinin Zabıta Ekiplerince Kaldırılması Esnafı Çileden Çıkarttı!

Sinop'un İstiklal sokağında yaşayan Karagöz isimli köpek için mahalle esnafı tarafından yapılan köpek kulübesi Sinop Belediyesi Zabıta ekiplerince kaldırılması mahalle sakinlerini çileden çıkarttı.

Geçtiğimiz Ocak ayında Sinop'lu esnaf, "Karagöz" adını verdikleri ve caddenin maskotu haline gelen sokak köpeği için kışın üşümesin diye el birliği ile kulübe yapmış ve esnafın bu örnek davranışını gündeme taşımıştık.

BELEDİYE KARAGÖZ'Ü EVİNDEN ETTİ !

Dün akşam gazeteci Deniz Özen'e ulaşan bir vatandaş, ' Karagöz için haber yapmıştınız, Belediye Zabıta Ekipleri kulübeyi kaldırttırdı' diyerek birşeyler yapılmasını istedi. Bugün Karagöz'ün kulübesinin bulunduğu yere giden Deniz Özen, iddiaların doğru olduğunu gördü ve bunu kamuoyuyla paylaşmak istedi.

GEÇTİĞİMİZ AY ÇEKİLEN FOTOĞRAFTA KARAGÖZ EVİNİN ÖNÜNDE MUTLU VE HUZURLU OLDUĞU GÖRÜLÜYOR

Geçtiğimiz gün mahalleye gelen zabıta ekipleri Karagöz'ün kulübesinin burada uygun olmadığını ve derhal kaldırılmasını söylemesi üzerine, çaresiz kalan esnaf kulübeyi kaldırmak zorunda kaldı.

YEŞİL ALANA ALDILAR AMA BELEDİYE 'BURASIDA OLMAZ' DEDİ!

İstiklal Cadesinde Belediye ekiplerince müsade edilmeyen Karagöz'ün kulübesi esnaf tarafından Uğur Mumcu meydanında ki yeşil alana, ağaçların arasına alındı ancak Zabıta ekipleri buraya da izin vermedi.

TAPUSU VİCDAN DEDİK AMA !

Bu olaya tepki gösteren esnaf; 'Esnaf arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız kulübeyi siz, ' Bu Evin Tapusu Vicdan' başlığı ile kamuoyu ile paylaşmıştınız. Şuan ki geldiğimiz noktaya baktığımızda diyecek bir şey bulamıyoruz. Zabıta ekiplerine yalvardık ama engel olamadık. Karagöz şimdi evsiz kaldı, ara sıra geliyor biraz bakıyor ama evini göremeyince çaresizce gidiyor. Gerçekten çok üzgünüz' diyerek duygularını dile getirdi.

Kaynak: Ajans Sinop.com

Tarih:08 03 2018 22:25(788) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Ziya Kastarcı vefat etti Başkan Adayı Şükrü Baş Seçim Sonrası Mes Başkan Adayı Hüseyin Ayyüksel Seçim Sonr Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimini Feyz Emin Yufka Salonu Açılış Törenine Davet Bu Vatan Bizim Diyebiliyorsak Şehitlerim Ak Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokma Türkiye Barolar Birliği 18 Mart Basın Aç Mekanın Cennet Olsun Ali Hafız Gelinlikle Gelip Oy Kullandı Sinop Kalesinde İntihara Teşebbüs Emine Gülşen hanımefendi vefat etti Fidan Açıkgöz hanımefendi vefat etti Kum Yüklü Traktör Kontrolden Çıktı Sinop yine en yaşlı il oldu Hanife Kandemir hanımefendi vefat etti Keziban Köstek hanımefendi vefat etti YBO’lu Songül'e Karikatürde Türkiy Ayancık'ta Taksi-Dolmuş Hatları Çalışmay Evdeki nükleer hesap Japonlara uymadı TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Avrupa Parlam Mehmet Memiş vefat etti İYİ Parti Boyabat İlçe Başkanı Mithat Mo Kültür Merkezi'nin Bacaları Hafız Ali Koca vefat etti Silahlı Saldırıyı Yapan Saldırgan Yakala Sinop İl Müftüsü Çelik’ten, Mehmet Karadeniz’de hamsi ve mezgit tehli Sanayi Esnafı Şükrü Baş’a Kucak Aç Boyabat'ta Silahlı Saldırı 1 Yaralı K türü Yetki Belgesinde indirim İYİ Parti Tıp Bayramı Kutlama Mesajı Ambulansa Yol Vermek İsteyince Kaza Yapt Sinop Ülkü Ocakları Uyuşturucu ile Mücad Hırsız Kodesi Boyladı Asım’ın Nesli Akif’i Şiirler Sinop’a 115 Görevli Atandı Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu Ba 2018 Yılı Mali Destek Programına 46 Pro 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama Mesajı CHP’li Barış Karadeniz: Hekimlerim Boyabatspor, Gerze Belediyespor'a 5-1 ye Hatice Kavuncu hanımefendi vefat etti Kandırılmak istemiyorsanız Sinop'lunun s Maltepe Belediyesi'nden “Ayrancıoğ Hüseyin Dökmeci vefat etti Satılmış Özcan vefat etti Ali Demirtaş vefat etti İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor'un Bas Tümü

Sözün Bittiği Yer


Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme projesi 100 yıllık


Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıl Dönümü


12-18 Mart Pulmoner Rehabilitasyon Haftası


Atatürk, İnönü ve Camiler


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Emin Yufka Hizmetinizde


Milli ve Yerli, Beka, Diriliş ve Çıkış


Boyabat Kelimesinin Anlamı


Ortaçağ Türk Devletlerinde Cinsel Saldırı Suçlarına Verilen Cezalar


Boyabat'a Büyük Yatırım


Nerelisin hemşerim?


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Var mı benden bahtiyarı?!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:633040 DtGaNi

* ANASAYFA *