E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Başkan Orhan Çakır’ın seçim sonrası mesajı

Bilindiği üzere 1 Nisan 2018 Pazar günü Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yapıldı.

20 kişilik genç ve girişimci bir ekip ile Ülkemizin bu en büyük, aktif ve güçlü sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin bölgemizdeki temsilcisi olan Boyabat TSO’nun yönetimine talip olduk.

Üyelerimizin büyük teveccühü, ekibimizin bitmeyen enerji ve azmiyle seçimlerden galip çıktık. Bu süreç zarfında bizlere güvenen ve destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Sizlere söz verdiğimiz gibi Odamızın bölgemizdeki en aktif odalardan biri konumuna gelmesi için gerekli çalışmaları yapmaya başladık. Bu kapsamda öncelikle yönetim ve komisyonlarımızın atamaları ile görev dağılımlarını tamamlamış bulunuyoruz.

İlk olarak sizlerden en çok gelen taleplerden biri olan oda belgelerinin ücretlerini yaptığımız ilk toplantıda kaldırdığımızı bilmenizi isterim.

Dış paydaşlarımız olan kamu ve diğer sivil toplum kuruluşları ile daha yakın ilişkiler kurarak, sorumluluğumuz altında bulunan bölgelerde sınaî ve ticari faaliyetlerin geliştirilmesi ve mevcut sorunların etkin bir şekilde çözülebilmesi için gerekli adımları atacağız. Bu anlamda sizlerden gelecek talepleri bekliyor ve önemsiyoruz.

Malumunuz olduğu üzere TOBB Nefes Kredisi uygulaması 2018 yılında Birliğimiz öncülüğünde tekrar başlamış bulunmakta olup, odamız üyelerinin yararlanabilmesi için toplamda 6,4 milyon TL kaynak ayrılmıştır. Piyasa faizlerinin altında ve uygun ödeme koşullarında azami 100 bin TL’ye kadar ilk 6 ay sadece faiz ödemeli olarak 18 ay vade ile kullanımınıza sunulmuştur.

Çıkmış olduğumuz bu görev yolculuğunun ve üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilinciyle belirtmek isterim ki “Boyabat TSO hepimizin odasıdır.” Birlikte bölgemizin ekonomik kalkınması için gerekli tüm girişimleri bir bir hayata geçireceğiz.

Bu vesile ile 10 Nisan’da 173. kuruluş yıldönümü olan Türk Polis Teşkilatını, emniyet ve güvenlik güçlerimizi kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Orhan Çakır
Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih:09 04 2018 19:51(1554) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Trafik Polisi Uyardı! Soruyoruz : Virane mi? Meyhane mi? Ker…. Kredi kartı kullanıcılarına komisyon uya MHP İlçe Başkanı M. Fevzi Erdoğan: Duruş Başkan Aral'dan Balkan ve Rumeli Dernekl Zarife Öztürk hanımefendi vefat etti Necati Gündüz vefat etti Hasan Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtarlığı Ad Belediye Düğün Salonu Açılıyor Sinop Merkezde Araç Yangını Eve Yıldırım Düştü Azmiye Uysal hanımefendi vefat etti Nuri Tan vefat etti Boyabat Saraydüzü Kavşağında Zincirleme Karadeniz Bölgesinin en yüksek kulesi Bo Bariyerlere Çarpan Araç Alev Aldı: 3 Ölü Türkiye Otoyol Kalitesinde 30’uncu İkinci El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti H Sinop'ta sokak hayvanları yararına kerme Ekonomideki Belirsizliklerin Faturası Va Cenaze hizmetleri ücretsiz olacak Sudi Fevzi Gökçe, MHP'den Belediye Mecli Dikmen'de traktör kazası: 2 ölü, 1 yaral ADD Sinop Başkanı Oğuz kaza geçirdi Boyabat’ta 15 Temmuz Demokrasi Nöb Sinoplu gurbetçi aile kaza yaptı 1 ölü 6 Abbas (Abdurrahman) Küçük Vefat Etti Engin İstanbullu vefat etti Tenzile Büberoğlu hanımefendi vefat etti Aysun Akdoğan hanımefendi vefat etti Osman Maraz vefat etti Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Kara Boyabat Doğalgaz boru hattı kazı çalışma Sinop'ta tur otobüsü yangını Zekeriya Kurt, Muhtar Adaylığını Açıklad Boyabat 15 Temmuz Anma Programı Ali Çöpcü'den 15 Temmuz Mesajı Müsiad Sinop İl Temsilcisi Cengiz Tokmak Bilal Alp, İYİ Parti Boyabat Belediye Me Boyabat TSO 15 Temmuz Mesajı Trafik Kazası 1 Ölü Yangın Çevreye Yayılmadan Kontrol Altına 15 Temmuzu Gençler Asla Unutmaz Acil Önlem Alınması Gerekmez mi? Boyabat‘ta Sıcaklık 36 Dereceyi Ge Sebze ve meyve yüklü kamyon devrildi Recep Aktaş vefat etti BİMER, CİMER oldu Türkiye İnternet Hızında 91’inci S Tümü

Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:648142 DtGaNi

* ANASAYFA *