E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP, siyasi parti liderlerini bakanlık vaadi ile satın alırken SİYASİ AHLAKSIZLIK olmuyor mu ?

CHP’nin İyi Parti’ye 15 vekil vermesi AKP’lilerin kimyasını bozdu. Belirli bir eğitim düzeyi, yaşını başını almış, sözüm ona siyasetçi, Prof ünvanlı AKP’li vekiller, “ CHP’ye sahibinden satılık parti” “Kiralık, satılık vekiller” gibi sözlerle siyasetin ne kadar seviyesizleştiği insanı düşündürüyor.

Meslek hayatımın 15 yılını siyasileri yakından takip etmekle geçti. Son 16 yıla kadar, siyaset dilinin seviyesizleştiğine tanık olmak olunca, eski siyasetçileri özler hale geldik.

Eskiden, siyasetçilerin toplum arasında saygınlığı ve itibarı olduğu yıllarda, bizler siyasetçileri, kişilik hakları ve özel hayatına dokunmadan, eleştirmenin de çözüm olduğu ilkesi ile siyasileri yerden yere vurarak eleştiriyorduk. Hepsi de hoşgörülüydü.

Bizim dönemimizdeki siyasilerin çok büyük bir bölümü,brokrasiden gelen, devlet geleneğini bilen siyasilerdi. Milletten aldığı oyların vebalini, seçmenine hesap verebilen ilkeli vekillerdi. Bugünkü gibi, parti liderine boş kağıdı imzalayarak parti liderine milletin ona verdiği yetkiyi ipotek eden vekiller değildi?

Neyse gelelim konumuza,

2002 yılında AKP Genel Başkanı Erdoğan yasaklıydı. CHP haklı ve yerinde bir kararla Erdoğan’ın yasağını TBMM’de kullandığı oy ile kaldırdığı zaman AKP’liler alkışlıyordu…!

CHP’li vekiller İyi Parti’ye ne karşılığında satıldı?

Demokrat Partili Süleyman SOYLU gibi bakanlık mı?

AKP’ye “Harun gibi geldiler Karun gibi oldular” diyen Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş gibi bakanlık mı?

CHP’li Ertuğrul Günay AKP’ye geçince milli oluyor, satılmış, kiralanmış olmuyor da…?

-BBP'li Yalçın Topçu AKP'ye geçince kahraman ve milli !

- MHP'li Tuğrul Türkeş AKP'ye geçince milliyetçi, vatansever öyle mi?

- Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı adayı Tayyip Bey olunca MİLLİ

- CHP'den 15 milletvekili İYİ partiye geçince hain mi oluyor?

Millet kimin MİLLİ kimin HAİN olduğunu; Habur Sınır Kapısı’nda teröristleri karşılarken, seyyar mahkemeler kurulduğu O ÇÖZÜM sürecinde görmedi mi?

AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Diyarbakır Meydanı’nda Kürtçü Şivan Perperver, İbrahim Tatlıses ile meğri, meğri halay çektiği günleri unutmadık.

PKK terör Örgütünün Doğuda iki yıl hendek kazmasına göz yuman, terör örgütüne operasyan yapmayın talimatı veren siyasi iktidar kimdi?

Ergenekon, Balyoz Kumpasında gördük.

Devletin bütün kazanımlarının yandaşlara peşkeş çekilmesinde gördük,

PKK YI TANIK VATANSEVER KOMUTANLARI SANIK YAPILMASINDA GÖRDÜK.

SİZ O ZAMANLAR UZAYDA MI YAŞIYORSUNUZ YOKSA KÖR MÜYDÜNÜZ?

AKP Milletvekili Burhan Kuzu, CHP’den istifa edip Yeni Partiye katılan 15 Milletvekili üzerine attığı Twitter’de ; Ana Muhalefet Partisinin tek hedefinin Erdoğan olduğunu belirti..

Burhan Kuzu şöyle devam ediyor Twitter’inde; “Peki! olacak bir şey değil ya, haydi amaca eriştiler!

Ya sonrası? Tam bir KAOS.. Millet bunu engeller.”

Herhalde bu sözlerin ne anlama geldiğinin tek bir tarifi vardır.. AKP’nin, iktidarı ne pahasına olursa olsun teslim etmeyeceğidir. Çünkü, AKP, bir tarih tezi stratejisi siyaseti uyguluyor.

AKP 2002 yılında Refah Partisi ve Anavatan Partisi’nden 58 milletvekili transfer ederek seçimlere girmişti. BU SİYASİ AHLAKSIZLIK OLMUYUR MU?

Tarih:26 04 2018 14:50(731) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: foçalı 29 04 2018 20:05
yok yapmadilar sadece secilmis basbakani alaşağı ettiler.

2. Yorum: datcalı 27 04 2018 10:03
olmaz onlar yapınca olmaz!!! cunku bu memlekette ahlaksızlıgı da hırsızlıgı da hainligi de sadece onlar yapar!!!!

1. Yorum: gökbörü 26 04 2018 15:48
her saltanat gibi bırgun buda bıter , belkı yarın belkı yarından da yakın , millet engellemez bu ekonomı çözume kavuşmaz ıse o zaman millet ne yapar görülür ,taşıma suyuyla değirmen dönmüyor arkadaşlar ;2006 sıfır atıldı 10 sene sonra eskı ekonomıye gerı dönüldü üretım olmayan ekonomılerde her 10 yılda bır başa dönülür o yuzden herkes aklını başına alsın bu ulke kımsenın babasının malı değil!!!!!!!!!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Hitler Seçimle İktidara Geldi Ya Sonra..


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:475350 DtGaNi

* ANASAYFA *