E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Farklı bakış!

Sinop’ta AK parti’de büyük oy kaybı yaşanıyor.

HALKSESİ. COM’un Sinop Merkez ve İlçelerinde yaptığı birebir halk söyleşilerinde, her 5 kişiden üçü Devlet başkanlığı seçiminde oyunu Erdoğan’a vereceğini belirtirken milletvekili seçiminde ise çeşitli partilere dağılıyorlar.

Halk arasında en son yaygın söylem ise “ Erdoğan’ı tek geçerim partiyi seçerim “sloganı oldu.

Öyle ki en son 2015 Kasım genel seçiminde yüzde 56,3 olan AK parti oylarının yüzde 40,7’lere kadar düşebileceği bu düşen oy oranının da CHP ve İYİ parti’ye gidebileceği ön görülüyor.

Yapılan söyleşi de ortaya çıkan tablo, vatandaşların gönlünde Erdoğan sevgisinin olduğunu fakat partisine karşı ise yerel yöneticilerden kaynaklı bir tepkisel gelişimin varlığını gösteriyor.

Kaynak: Halk Sesi

Tarih:07 06 2018 21:04(653) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
14. Yorum: oktay 09 06 2018 23:50
bunlar yalan eski türkiye yalanları bu millet eskileri asla unutmayacak merak etmeyin bu millet eski günlere bir daha dönmez allah'ın izniyle

13. Yorum: nec 09 06 2018 14:34
12.yorumcu yazdıklarımın arla namusla be alakası var
sen utanmadan hakaret ediyorsun senin kalitende belli
namussuzluğunda belli -adam gibi yaz

12. Yorum: haha 09 06 2018 05:46
11 ci yorumcu hala rtediyrsunu diyecek cok varda sizzn gibilerde ar namus kalmamış daha gecenlerdebirri cıkmış erdopanı başkn yapmadan karımla yatmak haram diyrn bir zihniyetsinzz ditecek cokşey varda utanma ar namus olmayınca anlamassınız

11. Yorum: nec 08 06 2018 23:34
9.yorumcu seni ayakta alkışlıyorum.mesele
chp ak iyi deyil-mesele memleket meselesi
takım tutar gibi parti tutan kendilerine çağdaş
diyenler 9. yorumcuyu iyi okusunlar 55 yaşındayım
t.c ine recep tayyib gibi lider gelmedi .devlet
bahçeli gibide vatanını bayrağını düşünen
lider çıkmadı -kendilerini iyi partili lanse
eden ulusalcı fetöcü siyaset çide olmadı
onun için oylar recep tayyib-akp ve mhp
ye %55 le devam inş rte ve akp ye

10. Yorum: osman türk 08 06 2018 23:04
chpde bir heyecan bir kıpraşma sanki ilkkez seçim kaybedecekler

9. Yorum: boyabatlı 08 06 2018 13:17
yıllardır chp liyim başka partiye oy vermedim, fakat fetönün inlerine gireceğiz dedi girdi,deaşı da neymiş dedi deaşı bitirdi, amarika falan tanımam afrine girerim dedi girdi ypg yi darmadağın etti,şimdi de kandile türk bayrağını dikeceğim diyor yaparmı yapar bu yüzden bu seçimlerde chp ye değil ak partiye oy vereceğim.yıllardır oy verdiğim chp de sihadan rahatsız,kandile girilmesin diyor yok arkadaş artık chp ye ben ve ailemden oy falan yok ne bu böyle teröristlerle iş tutuyor bunlar nasıl mustafa kemalin askerleri ?sadece kendim ve ailem değil yakın akrabalarımıda artık chp oy vermeyin diye ikna edicem

8. Yorum: misafir 08 06 2018 12:14
şakir usta oy kullanmak demokratik bir eylemdir ailendekilerin hangi partiye oy vereceğine karışma aileni serbest bırak belki ailen başkalarına oy verecek.

7. Yorum: doğru 08 06 2018 08:25
bu sefer akp oy yok 11tane oy. niyemi işçi bitik memura ikramiye yok çiftçi bitik köylü bitik 16 yıldır tek başına iktidardasın eeee o zaman değişim zamanı emekli zaten bitik kılıçdaroğlu ikramiye demeseydi emekliler ikramiyeyi rüyasında bile göremezdi asgari ücretle çalışanlar kılçdaroğlu 2200 diyo ona göre enfalsyoson 15 yılın zirvesinde benzin 6.30.mazot 5.75 gaz 3.10 haydi eller hava ya oynatmaya az kaldı?

6. Yorum: milat 08 06 2018 08:04
canınız nelerde çkiyor, inanın çok güldüm ak partinin oyları chp iyi partiye gidiyormuş. biraz dürüst olunda 24 haziranda insan yüzüne bakacak haliniz olsun

5. Yorum: vatandaş 08 06 2018 07:29
bu algıyı hep yapıyorsunuz ama hiçte tutmuyor.aynı görüşte olan özellikle sinop merkezdeki bir kaç insanla ya görüşülerek yada görüşmeden kendi düşüncenizle hareket edip yazıyorsunuz. önemli olan doğru olmak, insan olmak değil sizin için herhalde. sizler ülkeyi ve ülke menfaatlerini gerçekleri hiç mi düşünmezsiniz. gerçekler acıdır.

4. Yorum: olu beea 08 06 2018 07:04
bizim milletimiz heyecanı seviyor ve bu özellik bizde olduğu sürece acıtasyon ve kaos siyasetini iyi yapan akp yine kazanır. öyleki açılım maçılım deyip pkk yı muhattap alan onlar ama muhalefete de pkk sevici diyende onlar. yıllarca fetö şerefsizini besleyip büyüten her istediklerini veren onlar fakat muhalefeti fetöculukla suçlayanda onlar.
2004senesinde kudüs ü israilin başkenti olarak ilk tanıyanlar onlar ama kudüs kırmızı çizgimizdir deyip halkı galeyana getirende onlar.
uzun lafın kısası hiiiç boşuna kendinizi kandırmayın, vatan sevgisinin sadece akp ye oy vermek olduğunu sanan bu kadar cahil bir toplum varken akp herzaman kazanır.
menfaat+eş dost kadro+cehalet=akp iktidarı maalesef formül bu.

3. Yorum: zaman 08 06 2018 06:20
eee artık halk uyanıyor gerçi uyansa nolcak atı alan üsküdarı geçti zaman hesap zamanı herşey iyi olcak

2. Yorum: abc 07 06 2018 22:42
iyilerrrr geliyeahhhhhh 😊

1. Yorum: şakir usta 07 06 2018 21:50
7 oyum vardı artık akepeye oy yok ya chp ya iyi parti


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
En yakın ORC bildi! Maviş ve Karadeniz tekrar mecliste Mesrure Dodurgalı hanımefendi vefat etti Traktör Sele Kapıldı Şef Mustafa Ulu vefat etti Örnek Oy Pusulası Şablonları Seçim Yasakları Saat 18.00'de Başlıyor Saadet Partisi Konvoy Düzenledi Havva Saka hanımefendi vefat etti Boyabat’ı Didik Dikik Ettiler Süleyman Efendi mensupları, İYİ Parti ve İYİ bir hayat için, ‘Hayata Saygı’ diyor İl il seçmen ve seçilecek milletvekili s Barış Ayhan “Gücümüze Güç Katacak CHP’li Karadeniz: “Vatandaşl YEDAS Web Chat ile Doğru ve Hızlı İletiş CHP'li Karadeniz: Gençleri, Dertlerinden AK Partide 31. Bayramlaşma Neden Sadeleş İYİ Partililer Boyabat'ta Resmi Daireler Şaban Özcan vefat etti Sinop Hastanesinde ilk kez Rahim Kanseri CHP’li Karadeniz: ‘Çokça Üre Staj İçin Sinop’a Geldiler Vali Şakalar’dan Sinop ASKF’ CHP’li Karadeniz: Gariban Evlatlar İYİ Partililer Hastaneyi Ziyaret Etti CHP’li Karadeniz: “Kadınlarımız Özgürleş Boyabat'ta Patates 4 TL'de Kaldı, Soğan İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İsmet Çiçek vefat etti Musa Örenci vefat etti Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşa Boyabat Sakız Köyünde İki Otomobil Çarpı Hüseyin Kabasakal vefat etti Cemile Uzunçay hanımefendi vefat etti Av İçin Gittiler Yıldırım Düştü:1 Ölü 1 Genç Komiser Trafik Kazası Geçirdi 3 Yar Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Babalar CHP’li Barış Karadeniz Babalar Gün İYİ Parti Afişlerine Sürekli Çirkin Sald Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği mi? Sizi Bunları yapan insan olamaz... Üzümlü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yaralı Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Ramazan Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ram Bayram Tatiline Giden Aile Trafik Kazası Tümü

2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:827054 DtGaNi

* ANASAYFA *