E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Tarihin Dönüm Noktası 15 Temmuz

Boyabat Belediyesi tarafından 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi Konferans Salonunda Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil tarafından “Tarihin Dönüm Noktası 15 Temmuz” başlıklı konferans verildi.

Konferansa İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy,İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, Kamu kurum müdürleri, STK temsilcileri ve salonu dolduran vatandaşlar izlediler.

Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil konuşmasında; 15 Temmuz bir projeydi dediler,bu millet bu projenin neresinde yer aldı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milletin sokağa çıkamasını ve darbecilere direnmeseydi 15 Temmuz binlerce insan alçak uçuş yapan uçaklardan ve patlayan silahlardan korkmadı ve direndi.

ABD’de İran, Türkiye ve Suriye karışıyor, diyor, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da da bir twitter atıp Amerika’da karışacak inşallah. Amerika daha hiç Osmanlı tokadı yemedi. Artık başımızı dik tutuyoruz.

Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizi okutup ahlaklı nesiller yetiştirmemiz gerekir. Birlik ve beraberlik içinde olamamız gerekir.Bölünürsek, birbirimize düşman olursak, gerçek düşmanlarımıza koz vermiş oluruz.15 Temmuz’u hiç unutmayalım. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de ülkemize vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Konferans sonunda İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy ve Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ahmet Şimşirgil’i tebrik ederek çicek ve Boyabat Pıtası hediye ettiler.

Ahmet Şimşirgil’in okuycularının kitaplarını imzalayarak onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak: Boyabat Gündem Gazetesi

Tarih:11 07 2018 14:32(605) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: boyabatlı 12 07 2018 22:26
seviliyorsun ahmet hocam. yalnız sizi daha farklı aktif yerlerde görmek istiyoruz. saygılar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
24 Derslik Okul Hayal mi Oluyor? Haberin Unutmamayı Unutma! Kızılırmak Camii Dualarla İbadete Açıldı Hasan Aslan vefat etti Döndü Bozuk hanımefendi vefat etti Türkiye'nin En Görkemli Kaleleri Boyabat 1868 Geliyor..! Dolmuş Duraklarını Rezil Ediyorlar Keziban Tiritoğlu hanımefendi vefat etti Zülfiye Tekin hanımefendi vefat etti Satu Köseoğlu hanımefendi vefat etti Alime Aksoy hanımefendi vefat etti Virajı alamayan TIR yan yattı Durağan'ı Hurdalığa Çevirdiler! Sinop’ta esrar operasyonu 35 Yıllık Su Hattı Yenileniyor Sami Ersoy vefat etti Satı Bozkurt hanımefendi vefat etti Jandarma Trafik Tim Ekipleri, Öğrenci Ta Kanlı gün! Sanayi Kavşağında Trafik Kazası 2 Yaralı Boyabat’ta ‘Gaziler GünüR Erfelek'te Baltacı'nın ismi ön plana çık Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Gaziler Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza Sinop'ta otobüs firmaları servisleri ipt Tarihi Ayancık Panayırı Başladı Şükriye Eker hanımefendi vefat etti Bekir Eski vefat etti Çıkan Yangında Alevler Sıçramadan Müdaha Yeşil Reçeteyle Satılması Gereken İlaçla Resmi gazete artık sadece Dijital'de CHP Durağan Eğitim ve Öğretim Yılı Basın Miyerser Erkan hanımefendi vefat etti Hakemler ve Gözlemciler Derneği 2018/201 Sinoplu'ya Bağımsızlık Yakışır Dedi ve A Trafik Denetimleri Sıklaştı Okul Servisl Fatma Mühibe Özokçu hanımefendi vefat et İş Adamının Desteklediği 24 Derslik Okul Kentin Kaderi Oldu! KETEM (Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eği Barış Karadeniz'den Eğitim Öğretim Yılı Erfelek İlçesinde Narkotik ve Piskotrop Pakistanlı Kaçakları İstanbul Diye Sinop Tarım aracı devrildi: 1 yaralı Direk mi Lazım Oldu Bir Tarafınıza, Ne İ Sinop İtfaiye Müdürülüğü - Bizim İçin He Trafik Ekipleri Emniyet Kemeri Denetimin Dünya Prostat Kanseri Farkındalık Günü Tümü

Boyabat Kalesini Gezelim mi?


Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


Eğitim-Öğretim


15 Eylül 1928


A’dan Z’ye Şarbon…


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Hiç Bir Şey Kolay Kazanılmadı!..


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Dolardan Bana Ne


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:840902 DtGaNi

* ANASAYFA *