E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Domates Festivali

Boyabat Belediyesi tarafından bu yıl 2.’si düzenlenecek olan Domates festivalinde Aroma ve Koku-Ağırlık-Şekil ve Renk olarak farklı kategorilerde yarışma düzenlenecek.

Boyabat Belediyesi ve Boyabat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen festivalde, üreticiler ürünlerini sergileyerek dereceye girebilmek için mücadele edecek. Aroma,koku,ağırlık,şekil ve renk olarak farklı kategorilerde yarışacak adaylar dereceye girmeleri halinde çaşitli hediyeler alacaklar. Festival 17 Ağustos Cuma günü saat 14:00 'da Kemaldede Cami yanında yapılacak. Yarışmaya başvurmak isteyen adaylar Belediye Başkanlığına direkt başvuru yapabildikleri gibi köy muhtarlığına da başvuruda bulunabilecek.

Tarih:02 08 2018 20:13(1510) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: piriçci 08 08 2018 16:26
domates festivali çok iyi olmuş geçen yılki kayıtlara göre boyabattan 4925 ton yani 197 tır boyabat dışına domates satışı yapılmış ayrıca ihracatı var kayıtlarda olmayanda olabilir.boyabat domatisini destekleyen belediyemize çok teşekkür.ya şaka şaka millet boyabata halyerine pazarına her hafta belki en az 150/200 ton domates dışardan geliyor.boyabatta tuğla festivali anlarım çeltik pirinç festivali anlarımda bu domatis festivali ne oluyor.ayrıca festivalin anlamıda ayrı o çok büyük organizasyon gerektirir.neyin kafasını taşıyor veya neyin kafasını taşıyorsunuz.saygılar

6. Yorum: festivalciler 07 08 2018 15:21
bunlar festivali nasıl bir şey zannediyorlar? tamam vizyonsuzluklarıyla, bilgisizlikleriyle ve kültürsüzlükleriyle kendileri gülünç duruma düşüyorlar da ilçeye yazık oluyor. boyabat bu kadarını hak etmiyor.

5. Yorum: sörf 06 08 2018 19:58
byceza bunlar bilen adamlar,olumsuzluk ve vizyonsuzluk tavan yapmış bunlarda

4. Yorum: byceza57 04 08 2018 22:14
burada amaç domates çokluğu değilki arkadaşlar amaç koy domateslerinin lezzeti ve bunu yaygınlaştırmak organik ürün yelpazesini çoğaltmak bence güzel bir olay pirinç için de yapılırsa boyabat için tanıtım kapasitesi yükselir emeği geçenlere teşekkürler

3. Yorum: 11 köy 03 08 2018 19:54
evet kaç kilo domates üretiliyor ki festival i var ankara ayaş çok meşhur ama ordada yok sanırım festival birde çanakkalede de üretim çok.

2. Yorum: soru 03 08 2018 10:08
boyabat'ta ne kadar domates üretim miktarı var...
festival olacak kadar var mı?
yada bu domateslerin işlendiği bir fabrika tesis mevcut mudur....
pirinç festivali olsa anlayacağım...
bu konuda bir cevap yazan olsun...
gerçekten domates üretimi ne kadar?
iç piyasaya ne kadar?
ihracatı ne kadar?
festival komitesi başkanı bir açıklama yapsın...
ben bilmiyorum? mesala

1. Yorum: halktan 03 08 2018 07:10
geçen seneki gibi domates katliamı yapılmaz umarım.yapılmasın da..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Öğrenci Andı’nda Danıştay son nokt Başkan Belovacıklı Aday Adaylığı Başvuru Sosyal Sorumluluk Basın Açıklaması CİMER çöktü! 10 gündür şikayet gitmiyor Nevcihan Oluşum hayatını kaybetti Geniş güvenlikli Patrik ziyareti Şırnak'ta Yaralanan Askerimiz Ankara'da Türkiye’de yetişen zehirli mantar Fener Rum Patriği Sinop'a geldi Elinde Spiral Makinesi Patlayan İşçi Yar Balıktan zehirlenen öğrenci yaşamını yit Emniyet Müdürü Yusuf Gül’ü Ziyaret KYK Burs ve Kredi başvuruları başladı Alime Gökmen hanımefendi vefat etti Melek Topaloğlu hanımefendi vefat etti SİYAD yardımda sınır tanımıyor Satu Doğan hanımefendi vefat etti Hacer Gökçe hanımefendi vefat etti AKP, MHP ve HDP bir oldu, o madde düşürü Baltacı, Hedeflerini ve Projelerini Açık ”Mahalle içerisine baz istasyonu i Böyle üniversite görülmedi Sinop'ta Yangın Mehmet Güney vefat etti Satu Ünlü hanımefendi vefat etti Başkan Orhan Çakır’dan indirim kampanyas Çit Telleri ve Dikenlere Dolaşan Köpek K Zarfı Alamayan İmam Bakın Ne Yaptı? Etiketlerde “yerli logo” zor Zabıta Ekipleri Affetmiyor! Denetimler D Hasan Akay vefat etti 1 Melek 2 Şeytan Boyabat’ta Servis Şoförleri ile ka Sinop'ta trafik kazası: 1 yaralı 6 Asırlık Kestane Ağacı Ekim Ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı "Sinop'ta Bir Gün" Etkinliği İkinci El Oto Alım Satım Mesleki Yeterli Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Hüseyin Uçar vefat etti Durağan-Vezirköprü Yolu Erduası Köyü Mev Hasan Baş vefat etti Sosyal Medya Ödülünü Siz Belirleyin Sinop'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Kestane Ağacından düşen adam hayatını ka Boyabat Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin Şüpheli Araçtan Silahlar Çıktı Bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı Yapılan Aramada 400 gr Esrar Maddesi Ele Tümü

Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


O çocukları, bu çocukları, şu çocukları!


15 Ekim Dünya El Yıkama Günü


İktidar Savaşı ve Propoganda


Çoban ve Dindarlık


Bir Diktatörde Olmazsa Olmaz Bazı Özellikler


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


İsmet İnönü 134 yaşında


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:563855 DtGaNi

* ANASAYFA *