E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bakarsan Bağ Bakmazsan Dağ Değil Viran Olur

Kaybolan Milli Servetimiz

Evet yıllar önce burası bir parktı. Pek çoğunuzun bilmediği yer zamanında Durağanın en güzel parkı idi zamanın belediye başkanı sayın Ümit Demir hocamızın döneminde bin bir zorlukla yapılan şimdi çoğu ilçenin yeni keşfettiği seyir tepesi dediklerini yıllar önce Durağan yapmıştı.

Ama ne oldu sonra Yıllar geçtikçe burası sanki Durağan için yapılan yer değilmiş gibi kaderine terk edildi ve bu güzelim mekan bu hale geldi o kadar emek ve hizmet boşa gitti Var olan yerler yıkılıp yeniden yapılana kadar buraya da sahip çıkılamazıydım Bu mekan bu hale gelene kadar Vatandaşların hizmetinde olsaydı güzel olmaz mıydı inşallah bir an önce burası tekrar eski günlerine döner Bu yerle beraber burada bulunan ilçenin Su deposunun da bir an önce bakımdan geçmesi gerekiyor.

Temennimiz sayın başkanımızın bura için en kısa zamanda bir çalışma başlatmasıdır.

Çünkü burası Durağanı tepeden gören bir yerdi çok güzel bir parkı idi Bu civarda oturan mahalle sakinleri de bu durumdan şikayetçi olduklarını belirterek buraların acık meyhane gibi olduğunu ve mahalle sakinleri olarak bu durumdan rahatsız olduklarını belirterek başkandan buraya bir an önce bir çözüm bulmasını ve zamanında kendilerine verilen sözün bir an önce yerine gelmesini parkın tam karşısında bulunan TÜRK BAYRAĞININ ve eski su deposunun olduğu tepeninde düzlenmesi bu tepe için başkanın kendilerine bir oyun parkı ve spor aletleri yapmak için zamanında söz verdiğini ve sözün yerine gelmesini beklediklerini belirtiler.

Niyetimiz kimseyi kırmak değildir.
Şuradakini buraya koymak değildir.
Arada bir Zülfü yâre dokunduk.
Tam yerine denk geldi.
HABERİ koyduk.

Haber: Ali İhsan Karaboğa

Tarih:26 09 2018 11:03(1437) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: daylulu kerem 26 09 2018 20:28
yazıktır yazık. yetkililerce gerekli tedbirler alınıp mu mekan cillop gibim yapılmalıdır.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emniyet Müdürü Yusuf Gül’ü Ziyaret KYK Burs ve Kredi başvuruları başladı Alime Gökmen hanımefendi vefat etti Melek Topaloğlu hanımefendi vefat etti SİYAD yardımda sınır tanımıyor Satu Doğan hanımefendi vefat etti Hacer Gökçe hanımefendi vefat etti AKP, MHP ve HDP bir oldu, o madde düşürü Baltacı, Hedeflerini ve Projelerini Açık ”Mahalle içerisine baz istasyonu i Böyle üniversite görülmedi Sinop'ta Yangın Mehmet Güney vefat etti Satu Ünlü hanımefendi vefat etti Başkan Orhan Çakır’dan indirim kampanyas Çit Telleri ve Dikenlere Dolaşan Köpek K Zarfı Alamayan İmam Bakın Ne Yaptı? Etiketlerde “yerli logo” zor Zabıta Ekipleri Affetmiyor! Denetimler D Hasan Akay vefat etti 1 Melek 2 Şeytan Boyabat’ta Servis Şoförleri ile ka Sinop'ta trafik kazası: 1 yaralı 6 Asırlık Kestane Ağacı Ekim Ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı "Sinop'ta Bir Gün" Etkinliği İkinci El Oto Alım Satım Mesleki Yeterli Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Hüseyin Uçar vefat etti Durağan-Vezirköprü Yolu Erduası Köyü Mev Hasan Baş vefat etti Sosyal Medya Ödülünü Siz Belirleyin Sinop'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Kestane Ağacından düşen adam hayatını ka Boyabat Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin Şüpheli Araçtan Silahlar Çıktı Bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı Yapılan Aramada 400 gr Esrar Maddesi Ele Hacizli Arabaları Parçalayanlar Yakaland Kaçak Tütün Operasyonu Yapıldı YEDAŞ, AGİS ile Dijitalleşmeyi Alçak Ger “Boyabat Foto Maraton Yarışması” Sonuçla CHP Sinop İl Başkanı, Yüksel oldu Terörün ve terör yanlılarının karşısında Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’ Ayhan Ergün’ün Acı Günü Ağaçtan Düşen Kadın Hayatını Kaybetti İbrahim Uzunöz vefat etti Bunu yapan aday olamayacak... Tümü

Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


O çocukları, bu çocukları, şu çocukları!


15 Ekim Dünya El Yıkama Günü


İktidar Savaşı ve Propoganda


Çoban ve Dindarlık


Bir Diktatörde Olmazsa Olmaz Bazı Özellikler


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


İsmet İnönü 134 yaşında


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:526856 DtGaNi

* ANASAYFA *