E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bakarsan Bağ Bakmazsan Dağ Değil Viran Olur

Kaybolan Milli Servetimiz

Evet yıllar önce burası bir parktı. Pek çoğunuzun bilmediği yer zamanında Durağanın en güzel parkı idi zamanın belediye başkanı sayın Ümit Demir hocamızın döneminde bin bir zorlukla yapılan şimdi çoğu ilçenin yeni keşfettiği seyir tepesi dediklerini yıllar önce Durağan yapmıştı.

Ama ne oldu sonra Yıllar geçtikçe burası sanki Durağan için yapılan yer değilmiş gibi kaderine terk edildi ve bu güzelim mekan bu hale geldi o kadar emek ve hizmet boşa gitti Var olan yerler yıkılıp yeniden yapılana kadar buraya da sahip çıkılamazıydım Bu mekan bu hale gelene kadar Vatandaşların hizmetinde olsaydı güzel olmaz mıydı inşallah bir an önce burası tekrar eski günlerine döner Bu yerle beraber burada bulunan ilçenin Su deposunun da bir an önce bakımdan geçmesi gerekiyor.

Temennimiz sayın başkanımızın bura için en kısa zamanda bir çalışma başlatmasıdır.

Çünkü burası Durağanı tepeden gören bir yerdi çok güzel bir parkı idi Bu civarda oturan mahalle sakinleri de bu durumdan şikayetçi olduklarını belirterek buraların acık meyhane gibi olduğunu ve mahalle sakinleri olarak bu durumdan rahatsız olduklarını belirterek başkandan buraya bir an önce bir çözüm bulmasını ve zamanında kendilerine verilen sözün bir an önce yerine gelmesini parkın tam karşısında bulunan TÜRK BAYRAĞININ ve eski su deposunun olduğu tepeninde düzlenmesi bu tepe için başkanın kendilerine bir oyun parkı ve spor aletleri yapmak için zamanında söz verdiğini ve sözün yerine gelmesini beklediklerini belirtiler.

Niyetimiz kimseyi kırmak değildir.
Şuradakini buraya koymak değildir.
Arada bir Zülfü yâre dokunduk.
Tam yerine denk geldi.
HABERİ koyduk.

Haber: Ali İhsan Karaboğa

Tarih:26 09 2018 11:03(1558) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: daylulu kerem 26 09 2018 20:28
yazıktır yazık. yetkililerce gerekli tedbirler alınıp mu mekan cillop gibim yapılmalıdır.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

“Gerze güzel yer vesselam” Bektaş Köyü Yakınlarında Kaza Nazire Koca hanımefendi vefat etti Gece Yarısı Kuşları Ve Kafesleri Çalan Z Sürpriz olmadı! Boyabat Meydan Projesi’nin İlk Kur MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan Ad MHP'de yeni bir aday mı var? "Arıcılık" kursu açılacaktır Kadir Günal vefat etti Sinop MHP'de istifa Sündüs Gümüş hanımefendi vefat etti Yaban Keçisi Diye Vatandaşın Keçisini Vu MHP Sinop İl Yönetiminde Revizyon Turan Erkul vefat etti Acil Yardıma Bekleniyorsunuz Süleyman Öztürk vefat etti Bilal Acar vefat etti Bir Çelenk Bile Göndermediler! MHP Genel Başkan Yard. Yaşar Yıldırım, B Mustafa Demircan, İl Genel Meclis Üyesi Haber 57 Gazetesi 18 Yaşında Aydilge Sinop'ta Konser Verdi AYM: Erişim engeli özgürlük ihlali Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım Toprağa V CHP Sinop Belediye Başkanı Adayı Barış A İl Bilgilendirme Toplantıları Sona Erdi Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım’ın Cenaze MHP Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım Durağan Belediyesi Eski Başkanı Kazada H EYT yine AKP-MHP engeline takıldı Polis Ekipleri 3 Cezaevi Firarisini Yaka Engelsiz bankacılık ve ATM’ler Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları U Japonya, Sinop’taki nükleer santra TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi üçüncü haft Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne Mustafa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yar Sinop Ayancık Yolunda Kaza: 1 Ölü Sandıktan “Barış” çıktı Kaza Sonrası Kavgayı Polis Yatıştırdı Türkeli’de ölü yunus karaya vurdu Ünzile Büber hanımefendi vefat etti Jandarmadan Kaçak Kazı Yapan Defineciler Şimşirgil'den Ayancık'ta önemli mesajlar Boyabat’ta Çıkan Yangında Konteyne Jandarmadan Avcılara Sıkı Takip Çıkan Yangında Alevlere Boyabat İtfaiyes Tümü

Engelli ve yaşlı hizmetleri


İktidarın Tarım Politikaları Tarlaları Boş Bıraktı


İnancın gereği, temelleri, kriterleri


Kent Yönetiminde Kimler Olmalı


Sıladan Mektup Var-7


Hacıçayı ve Boyabat Barajı'ndan Sonbahar Manzaraları


Firmanıza Ücretsiz Mağaza Açıp Ürünlerinizi Satabilirsiniz


Boyabatlı İki Ermeni Balkan Savaşı'nda Esir Düşmüş


17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Bu diyanet işleri başkanına karşı Anadolu fetvası verilmesi lazım


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Aralık ayı ziyaretci sayısı:360785 DtGaNi

* ANASAYFA *