E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Panayır Esnafına Ziyaret

Bir asırdan fazla mazisi olan Boyabat Panayırı 17 Ekim Çarşamba günü başladı.

Bugün Boyabat Panayırını İlçe Kaymakamı Aksoy,İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin,Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız,İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Gül,Belediye Encümen üyeleri tarafından ziyaret edilerek esnaflara hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy açıklamasında ; Bugün bir asırdan fazla mazisi olan Boyabat Panayırını gezdik.Esnafları dolaştık hayırlı ve bereketli kazançlar diledik.

Bir gelenek haline gelen Boyabat Panayırı insanların biraraya gelmesi alış veriş yapması ve ilçemizde yaşatılmasından memnuniyet duyuyoruz dedi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı açıklamasında; bir asırdır mazisi olan Boyabat panayırı Çarşamba günü başladı. Önümüzdeki hafta Çarşamba gününe kadar devam edecektir.Panayır büyük bir pazar anlamına geliyor.Asırlardır panayır geleneğimiz devam ediyor.Boyabat ticareti seven,pirinçi ile mehşur insanlığı ile güzellik ve değer katan bir şehrimizdir.Bugün panayırımızı gezdik ilçemize gurbetten gelen tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.

İnşallah sağlık sıhhat içerisinde bereketli bir panayırımızı geçireceğiz.Pazar günüde bütün gurbetçilerimizi kırkpınarın rövanşı olan yağlı güreşlerimiz için ilçe stadımıza bekliyoruz dedi.

Kaynak: Boyabat Gündem Gazetesi

Tarih:19 10 2018 20:16(2003) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: marvin 21 10 2018 12:59
badem bıyık halka karışmış helaaaal. şu badem bıyık tayfasının neden hiçbir hareketi samimi olmaz ya. halı sahayı yıkıp yerine kaç milyon liraya mal olduğu belli olmayan ucube kültür merkezini yapanlar şimdi halkı mı düşünür olmuşta panayıra hal hatır sormaya geliyo? her işiniz düzen her işiniz rant

2. Yorum: ökkeş oğlu haydar 21 10 2018 10:57
bu protokolde iktidar partisinin il veya ilçe başkanının resmi bir statüsü var mı?

1. Yorum: ahmet bey 20 10 2018 18:18
boyabat panayırını bence erken yapıyorlar. bir iki hafta sonra, havalar iyice soğuyunca yapılsa daha iyi olur. hem belki yağmurlar da iyice gelimş olur. böylece millette rahat rahat panayırı gezer. esnaf da bol bol satış yapmış olur. dimi? dimi?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hızını Alamayan Kamyon Bariyerleri Biçer "Sinop merkezde Müslüman yok" Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çok Kilogramın tanımı değişti Nihat Hatipoğlu Boyabat'la Buluştu Krizin Faturasını Krize Sebep Olanlar Öd Kadın Giysileri Dikimi Kursu Başlıyor Yangınzede aileye Sinop Kızılay'dan yard Okulda Yapılan Kan Bağışında Kuyruk Oluş Kaan Kamburoğlu Belediye Başkanlığı İçin Durağan Boyabat Arasında Trafik Kazası 3 Sinop'a Mevsimin İlk Karı Yağdı Jandarma Huzur ve Güvenlik Uygulamalarda Yaya Geçişinde Çocuğa Çarpan Otomobil Ol Sinop'ta toprak kayması sonucu yol kapan CHP Mevcut Başkanlarla Devam Dedi ! Ölüm virajı gibi! Bir ayda üç kaza: 5 ya TGK 18 Başkanlar Kurulu Sinop’ta t Kan Bağışına Davet Bayram Demir hanımefendi vefat etti Maçı 3 Bayan Hakem Yönetti Öğrencilerimizden Harika Sosyal Sorumlul Dıranaz'a Yılın İlk Karı Düştü Aynı bölgede bir ayda ikinci kaza Çöp Ayrıştırma Tesisi Hayata Geçiriliyor 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Gece Yarısı Polisi Alarma Geçirdi Cemal Kaan Kamburoğlu, Belediye Başkanlı Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Ünitesi Sinopspor Taraftarına Tekme Tokat Gözalt Mehmet Atakoğlu vefat etti Kısa Çalışma Ödeneği Boyabatlı Çocuklar Uluslararası Adana Ço Hüseyin Özdemir vefat etti 6 Katlı Apartman Çatısından İntihara Teş İlk Hazırlık Maçı Boyabat 1868 Spor:0- S İrfan Erbaş, 10 Kasım Mesajı Yayımladı Neriman Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şükrü Balcı vefat etti Başkan Orhan Çakır 10 Kasım mesajı ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü'nün 10 Kavga Sonrası Üzerinden Silah Çıktı Üvey Babasını Bıçakladı Yayaya Yol Verdi Kaza Yaptı Gerze’den Sonbahar manzaraları Türk Eğitim Sen Boyabat İlçe Başkanı Abd Durağan Saadet Partisi basın açıklaması Sinop açıklarında hortum çıktı Uğraşıp dursunlar şimdi! Tümü

17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Sıladan Mektup Var-2


Bu diyanet işleri başkanına karşı Anadolu fetvası verilmesi lazım


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


10 Kasım’a Kadar Değil…. Son Kasım’a Kadar….


Sehven Bile Olsa Oy Yok


Osman Çakır'dan Taziye Mesajı


Siyaset Kazanı Yerel Seçim - Kasım 2018


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'ndan Enflasyonla Mücadele


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:540104 DtGaNi

* ANASAYFA *